676
Jízdní řád 676 – Nymburk,Hl.Nádr. Jízdní řád na pondělí, středa a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Seletice - - 6:46 9:06 11:06 - 13:06 - 16:06 - 4:06 Mcely, Háje - 6:10 6:50 9:10 11:10 - 13:10 - 16:10 - 4:10 Mcely - 6:12 6:52 9:12 11:12 - 13:12 - 16:12 - 4:12 Loučeň, Studce - 6:15 6:55 9:15 11:15 - 13:15 - 16:15 - 4:15 Loučeň, Na Vinici - 6:17 6:57 9:17 11:17 - 13:17 - 16:17 - 4:17 Loučeň - 6:19 6:59 9:19 11:19 12:19 13:19 14:19 16:19 17:19 4:19 Loučeň, Na Vinici - 6:21 7:01 9:21 11:21 12:21 13:21 14:21 16:21 17:21 4:21 Loučeň, Studce - 6:23 7:03 9:23 11:23 12:23 13:23 14:23 16:23 17:23 4:23 Loučeň, Studečky - 6:25 7:05 9:25 11:25 12:25 13:25 14:25 16:25 17:25 4:25 Jíkev, U Školy - 6:27 7:07 9:27 11:27 12:27 13:27 14:27 16:27 17:27 4:27 Jíkev 5:23 6:28 7:08 9:28 11:28 12:28 13:28 14:28 16:28 17:28 4:28 Jíkev, U Křivánků 5:24 6:29 7:09 9:29 11:29 12:29 13:29 14:29 16:29 17:29 4:29 Jíkev, Žel.Zast. 5:28 6:33 7:13 9:33 11:33 12:33 13:33 14:33 16:33 17:33 4:33 Bobnice 5:32 6:37 7:17 9:37 11:37 12:37 13:37 14:37 16:37 17:37 4:37 Bobnice, Škola 5:33 6:38 7:18 9:38 11:38 12:38 13:38 14:38 16:38 17:38 4:38 Bobnice, Kovansko 5:35 6:40 7:20 9:40 11:40 12:40 13:40 14:40 16:40 17:40 4:40 Nymburk, Průmyslová Zóna Sever 5:39 6:44 7:24 9:44 11:44 12:44 13:44 14:44 16:44 17:44 4:44 Nymburk, Havlíčkova Vzp 5:42 6:47 7:27 9:47 11:47 12:47 13:47 14:47 16:47 17:47 4:47 Nymburk, Hl.Nádr. 5:45 6:50 7:30 9:50 11:50 12:50 13:50 14:50 16:50 17:50 4:50
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Seletice - - 6:46 9:06 11:06 - 13:06 - 16:06 - Mcely, Háje - 6:10 6:50 9:10 11:10 - 13:10 - 16:10 - Mcely - 6:12 6:52 9:12 11:12 - 13:12 - 16:12 - Loučeň, Studce - 6:15 6:55 9:15 11:15 - 13:15 - 16:15 - Loučeň, Na Vinici - 6:17 6:57 9:17 11:17 - 13:17 - 16:17 - Loučeň - 6:19 6:59 9:19 11:19 12:19 13:19 14:19 16:19 17:19 Loučeň, Na Vinici - 6:21 7:01 9:21 11:21 12:21 13:21 14:21 16:21 17:21 Loučeň, Studce - 6:23 7:03 9:23 11:23 12:23 13:23 14:23 16:23 17:23 Loučeň, Studečky - 6:25 7:05 9:25 11:25 12:25 13:25 14:25 16:25 17:25 Jíkev, U Školy - 6:27 7:07 9:27 11:27 12:27 13:27 14:27 16:27 17:27 Jíkev 5:23 6:28 7:08 9:28 11:28 12:28 13:28 14:28 16:28 17:28 Jíkev, U Křivánků 5:24 6:29 7:09 9:29 11:29 12:29 13:29 14:29 16:29 17:29 Jíkev, Žel.Zast. 5:28 6:33 7:13 9:33 11:33 12:33 13:33 14:33 16:33 17:33 Bobnice 5:32 6:37 7:17 9:37 11:37 12:37 13:37 14:37 16:37 17:37 Bobnice, Škola 5:33 6:38 7:18 9:38 11:38 12:38 13:38 14:38 16:38 17:38 Bobnice, Kovansko 5:35 6:40 7:20 9:40 11:40 12:40 13:40 14:40 16:40 17:40 Nymburk, Průmyslová Zóna Sever 5:39 6:44 7:24 9:44 11:44 12:44 13:44 14:44 16:44 17:44 Nymburk, Havlíčkova Vzp 5:42 6:47 7:27 9:47 11:47 12:47 13:47 14:47 16:47 17:47 Nymburk, Hl.Nádr. 5:45 6:50 7:30 9:50 11:50 12:50 13:50 14:50 16:50 17:50
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Seletice 4:06 Mcely, Háje 4:10 Mcely 4:12 Loučeň, Studce 4:15 Loučeň, Na Vinici 4:17 Loučeň 4:19 Loučeň, Na Vinici 4:21 Loučeň, Studce 4:23 Loučeň, Studečky 4:25 Jíkev, U Školy 4:27 Jíkev 4:28 Jíkev, U Křivánků 4:29 Jíkev, Žel.Zast. 4:33 Bobnice 4:37 Bobnice, Škola 4:38 Bobnice, Kovansko 4:40 Nymburk, Průmyslová Zóna Sever 4:44 Nymburk, Havlíčkova Vzp 4:47 Nymburk, Hl.Nádr. 4:50
Jízdní řád Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus – 676 (Nymburk,Hl.Nádr.) Jízdní řád Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na trase 676, Nymburk,Hl.Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Seletice stanice do Nymburk, Hl.Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 676 z Mladá Boleslav do Nymburk.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 676