729
Jízdní řád 729 – Mladá Boleslav,Aut.St. Jízdní řád na pondělí, středa a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Skalsko, Náves - 10:25 - 15:25 17:45 20:25 - Skalsko, Zámek - 10:26 - 15:26 17:46 20:26 - Skalsko, Panské Zahrady - 10:27 - 15:27 17:47 20:27 - Kovanec - 10:30 - 15:30 17:50 20:30 - Niměřice, Horní Cetno, U Topolu - 10:33 - 15:33 17:53 20:33 - Doubravička 6:50 10:35 12:35 15:35 17:55 20:35 4:35 Niměřice, Horní Cetno, U Topolu 6:53 10:38 12:38 15:38 17:58 20:38 4:38 Niměřicehorní Cetnona Klínkách (B) 6:54 10:39 12:39 15:39 17:59 20:39 4:39 Niměřice 6:56 10:41 12:41 15:41 18:01 20:41 4:41 Strenice, Velká Horka 6:58 10:43 12:43 15:43 18:03 20:43 4:43 Strenice 7:00 10:45 12:45 15:45 18:05 20:45 4:45 Strenice, U Zahrad 7:01 10:46 12:46 15:46 18:06 20:46 4:46 Krnsko, Řehnice 7:04 10:49 12:49 15:49 18:09 20:49 4:49 Krnsko, Zámek 7:08 10:53 12:53 15:53 18:13 20:53 4:53 Krnsko, U Žel.Zast. 7:10 10:55 12:55 15:55 18:15 20:55 4:55 Krnsko, U Jezu 7:12 10:57 12:57 15:57 18:17 20:57 4:57 Písková Lhota, Zámostí 7:16 11:01 13:01 16:01 18:21 21:01 5:01 Mladá Boleslav, Neuberk 7:20 11:05 13:05 16:05 18:25 21:05 5:05 Mladá Boleslav, Čejetičky, Most 7:21 11:06 13:06 16:06 18:26 21:06 5:06 Mladá Boleslav, Akuma 7:22 11:07 13:07 16:07 18:27 21:07 5:07 Mladá Boleslav, Viničná 7:24 11:09 13:09 16:09 18:29 21:09 5:09 Mladá Boleslav, Nám.Republiky 7:26 11:11 13:11 16:11 18:31 21:11 5:11 Mladá Boleslav, U Sportu 7:27 11:12 13:12 16:12 18:32 21:12 5:12 Mladá Boleslav, Aut.St. 7:30 11:15 13:15 16:15 18:35 21:15 5:15
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Skalsko, Náves - 10:25 - 15:25 17:45 20:25 Skalsko, Zámek - 10:26 - 15:26 17:46 20:26 Skalsko, Panské Zahrady - 10:27 - 15:27 17:47 20:27 Kovanec - 10:30 - 15:30 17:50 20:30 Niměřice, Horní Cetno, U Topolu - 10:33 - 15:33 17:53 20:33 Doubravička 6:50 10:35 12:35 15:35 17:55 20:35 Niměřice, Horní Cetno, U Topolu 6:53 10:38 12:38 15:38 17:58 20:38 Niměřicehorní Cetnona Klínkách (B) 6:54 10:39 12:39 15:39 17:59 20:39 Niměřice 6:56 10:41 12:41 15:41 18:01 20:41 Strenice, Velká Horka 6:58 10:43 12:43 15:43 18:03 20:43 Strenice 7:00 10:45 12:45 15:45 18:05 20:45 Strenice, U Zahrad 7:01 10:46 12:46 15:46 18:06 20:46 Krnsko, Řehnice 7:04 10:49 12:49 15:49 18:09 20:49 Krnsko, Zámek 7:08 10:53 12:53 15:53 18:13 20:53 Krnsko, U Žel.Zast. 7:10 10:55 12:55 15:55 18:15 20:55 Krnsko, U Jezu 7:12 10:57 12:57 15:57 18:17 20:57 Písková Lhota, Zámostí 7:16 11:01 13:01 16:01 18:21 21:01 Mladá Boleslav, Neuberk 7:20 11:05 13:05 16:05 18:25 21:05 Mladá Boleslav, Čejetičky, Most 7:21 11:06 13:06 16:06 18:26 21:06 Mladá Boleslav, Akuma 7:22 11:07 13:07 16:07 18:27 21:07 Mladá Boleslav, Viničná 7:24 11:09 13:09 16:09 18:29 21:09 Mladá Boleslav, Nám.Republiky 7:26 11:11 13:11 16:11 18:31 21:11 Mladá Boleslav, U Sportu 7:27 11:12 13:12 16:12 18:32 21:12 Mladá Boleslav, Aut.St. 7:30 11:15 13:15 16:15 18:35 21:15
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Doubravička 4:35 Niměřice, Horní Cetno, U Topolu 4:38 Niměřicehorní Cetnona Klínkách (B) 4:39 Niměřice 4:41 Strenice, Velká Horka 4:43 Strenice 4:45 Strenice, U Zahrad 4:46 Krnsko, Řehnice 4:49 Krnsko, Zámek 4:53 Krnsko, U Žel.Zast. 4:55 Krnsko, U Jezu 4:57 Písková Lhota, Zámostí 5:01 Mladá Boleslav, Neuberk 5:05 Mladá Boleslav, Čejetičky, Most 5:06 Mladá Boleslav, Akuma 5:07 Mladá Boleslav, Viničná 5:09 Mladá Boleslav, Nám.Republiky 5:11 Mladá Boleslav, U Sportu 5:12 Mladá Boleslav, Aut.St. 5:15
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 729 (Mladá Boleslav,Aut.St.) Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 729, Mladá Boleslav,Aut.St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Skalsko, Náves stanice do Mladá Boleslav, Aut.St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 729