Jízdní řád 736 – Dolní Bousov,Nám.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Mladá Boleslav, Aut.St. | 5:20 | 6:15 | - | 12:00 | 14:25 |
Mladá Boleslav, Nový Hřbitov | 5:22 | 6:17 | - | 12:02 | 14:27 |
Mladá Boleslav, Boleslavská | 5:23 | 6:18 | - | 12:03 | 14:28 |
Kosmonosy, Transcentrum | 5:25 | 6:20 | - | 12:05 | 14:30 |
Kosmonosy, Nám. | 5:27 | 6:22 | - | 12:07 | 14:32 |
Kosmonosy, Horní Stakory | 5:31 | 6:26 | - | 12:11 | 14:36 |
Dolní Stakory | - | - | - | - | 14:40 |
Plazy, Valy | - | - | - | - | 14:44 |
Husí Lhota | - | - | - | - | 14:48 |
Kněžmost, Úhelnice | - | - | - | - | 14:51 |
Kněžmost, Žabokliky | 5:37 | 6:32 | - | 12:17 | 14:53 |
Kněžmost, Chlumín, Otočka | 5:39 | 6:34 | - | 12:19 | 14:55 |
Kněžmost, Chlumín | 5:40 | 6:35 | - | 12:20 | 14:56 |
Kněžmost, Lítkovice | 5:42 | 6:37 | - | 12:22 | 14:58 |
Obrubce | - | 6:40 | - | - | - |
Obruby, Na Místech | - | 6:44 | - | - | - |
Obruby, U Holubičků | - | 6:47 | - | - | - |
Kněžmost, Malobratřice, Otočka | - | 6:51 | - | - | - |
Kněžmost, Solec | - | 6:54 | - | - | - |
Kněžmost, Soleček | - | 6:55 | - | - | - |
Kněžmost, Žantov | 5:45 | 6:57 | - | 12:25 | 15:01 |
Kněžmost, Nám. | 5:50 | 7:05 | 10:35 | 12:35 | 15:05 |
Kněžmost, Na Dolích | 5:52 | 7:07 | 10:37 | 12:37 | 15:07 |
Kněžmost, Suhrovice | 5:53 | 7:08 | 10:38 | 12:38 | 15:08 |
Kněžmost, Drhleny | 5:55 | 7:10 | 10:40 | 12:40 | 15:10 |
Kněžmost, Čížovka | 5:57 | 7:12 | 10:42 | 12:42 | 15:12 |
Kněžmost, Čížovka, Rozhledna | 5:58 | 7:13 | 10:43 | 12:43 | 15:13 |
Dobšín, Kamenice | 6:00 | 7:15 | 10:45 | 12:45 | 15:15 |
Dobšín, Kamenice, Křiž. | 6:02 | 7:17 | 10:47 | 12:47 | 15:17 |
Dobšín | 6:04 | 7:19 | 10:49 | 12:49 | 15:19 |
Přepeře, Odb.Střehom | 6:06 | 7:21 | 10:51 | 12:51 | 15:21 |
Přepeře | 6:08 | 7:23 | 10:53 | 12:53 | 15:23 |
Dolní Bousov, Horní Bousov | 6:10 | 7:25 | 10:55 | 12:55 | 15:25 |
Dolní Bousov, V Lipkách | 6:13 | 7:28 | 10:58 | 12:58 | 15:28 |
Dolní Bousov, Nám. | 6:15 | 7:30 | 11:00 | 13:00 | 15:30 |
Jízdní řád Lutan s.r.o. Bus – 736 (Dolní Bousov,Nám.)
Jízdní řád Bus společnosti Lutan s.r.o. na trase 736, Dolní Bousov,Nám., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Mladá Boleslav, Aut.St. stanice do Dolní Bousov, Nám. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Lutan s.r.o..