Jízdní řád 739 – Bělá P.Bezd.,Atmos Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Kněžmost, Nám. 5:58 - - 14:43 18:35 4:43 Kněžmost, Nádražní 5:59 - - 14:44 18:36 4:44 Kněžmost, Býčina 6:01 - - 14:46 18:38 4:46 Bakov N.Jiz., Buda 6:04 - - 14:49 18:41 4:49 Bakov N.Jiz., Zájezdy 6:07 - - 14:52 18:44 4:52 Bakov N.Jiz., Horka 6:08 - - 14:53 18:45 4:53 Bakov N.Jiz., Žel.Zast. 6:17 7:12 9:32 14:57 18:52 5:02 Bakov N.Jiz., Nám. 6:19 7:14 9:34 14:59 18:54 5:04 Bakov N.Jiz., Malá Bělá, Mlýn 6:21 7:16 9:36 15:01 18:56 5:06 Bakov N.Jiz., Malá Bělá, U Splávku 6:22 7:17 9:37 15:02 18:57 5:07 Bakov N.Jiz., Velký Rečkov 6:24 7:19 9:39 15:04 18:59 5:09 Bělá P.Bezd., Malý Rečkov 6:27 7:22 9:42 15:07 19:02 5:12 Bělá P.Bezd., Papírny 6:28 7:23 9:43 15:08 19:03 5:13 Bělá P.Bezd., Šubrtov 6:29 7:24 9:44 15:09 19:04 5:14 Bělá P.Bezd., Pražská 6:32 7:27 9:47 15:12 19:07 5:17 Bělá P.Bezd., Na Výsluní 6:34 7:29 9:49 15:14 19:09 5:19 Bělá P.Bezd., U Továrny 6:35 7:30 9:50 15:15 19:10 5:20 Bělá P.Bezd., U Koníčka 6:36 7:31 9:51 15:16 19:11 5:21 Bělá P.Bezd., Táborová 6:37 7:32 9:52 15:17 19:12 5:22 Bělá P.Bezd., Nám. 6:38 7:33 9:53 15:18 19:13 5:23 Bělá P.Bezd., U Kapličky 6:40 7:35 9:55 15:20 19:15 5:25 Bělá P.Bezd., Atmos 6:42 7:37 9:57 15:22 19:17 5:27
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Kněžmost, Nám. 5:58 - - 14:43 18:35 Kněžmost, Nádražní 5:59 - - 14:44 18:36 Kněžmost, Býčina 6:01 - - 14:46 18:38 Bakov N.Jiz., Buda 6:04 - - 14:49 18:41 Bakov N.Jiz., Zájezdy 6:07 - - 14:52 18:44 Bakov N.Jiz., Horka 6:08 - - 14:53 18:45 Bakov N.Jiz., Žel.Zast. 6:17 7:12 9:32 14:57 18:52 Bakov N.Jiz., Nám. 6:19 7:14 9:34 14:59 18:54 Bakov N.Jiz., Malá Bělá, Mlýn 6:21 7:16 9:36 15:01 18:56 Bakov N.Jiz., Malá Bělá, U Splávku 6:22 7:17 9:37 15:02 18:57 Bakov N.Jiz., Velký Rečkov 6:24 7:19 9:39 15:04 18:59 Bělá P.Bezd., Malý Rečkov 6:27 7:22 9:42 15:07 19:02 Bělá P.Bezd., Papírny 6:28 7:23 9:43 15:08 19:03 Bělá P.Bezd., Šubrtov 6:29 7:24 9:44 15:09 19:04 Bělá P.Bezd., Pražská 6:32 7:27 9:47 15:12 19:07 Bělá P.Bezd., Na Výsluní 6:34 7:29 9:49 15:14 19:09 Bělá P.Bezd., U Továrny 6:35 7:30 9:50 15:15 19:10 Bělá P.Bezd., U Koníčka 6:36 7:31 9:51 15:16 19:11 Bělá P.Bezd., Táborová 6:37 7:32 9:52 15:17 19:12 Bělá P.Bezd., Nám. 6:38 7:33 9:53 15:18 19:13 Bělá P.Bezd., U Kapličky 6:40 7:35 9:55 15:20 19:15 Bělá P.Bezd., Atmos 6:42 7:37 9:57 15:22 19:17
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Kněžmost, Nám. 4:43 Kněžmost, Nádražní 4:44 Kněžmost, Býčina 4:46 Bakov N.Jiz., Buda 4:49 Bakov N.Jiz., Zájezdy 4:52 Bakov N.Jiz., Horka 4:53 Bakov N.Jiz., Žel.Zast. 5:02 Bakov N.Jiz., Nám. 5:04 Bakov N.Jiz., Malá Bělá, Mlýn 5:06 Bakov N.Jiz., Malá Bělá, U Splávku 5:07 Bakov N.Jiz., Velký Rečkov 5:09 Bělá P.Bezd., Malý Rečkov 5:12 Bělá P.Bezd., Papírny 5:13 Bělá P.Bezd., Šubrtov 5:14 Bělá P.Bezd., Pražská 5:17 Bělá P.Bezd., Na Výsluní 5:19 Bělá P.Bezd., U Továrny 5:20 Bělá P.Bezd., U Koníčka 5:21 Bělá P.Bezd., Táborová 5:22 Bělá P.Bezd., Nám. 5:23 Bělá P.Bezd., U Kapličky 5:25 Bělá P.Bezd., Atmos 5:27
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 739 (Bělá P.Bezd.,Atmos) Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 739, Bělá P.Bezd.,Atmos, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kněžmost, Nám. stanice do Bělá P.Bezd., Atmos stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Poslední aktualizace v 25. srpna 2024
Jízdní řád alternativních tras 739