Jízdní řád 759 – Benešov,Terminál Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Neveklov - 6:56 11:47 13:57 14:57 16:02 4:38 Neveklov, Zavadilka - 6:58 11:49 13:59 14:59 16:04 4:40 Maršovice, Záhoří - 7:00 11:51 14:01 15:01 16:06 4:42 Maršovice, Mstětice - 7:01 11:52 14:02 15:02 16:07 4:43 Maršovice, Zderadice - - 11:54 - 15:04 16:09 - Maršovice, Zderadice, Rozc. - 7:02 11:56 14:03 15:06 16:11 4:44 Maršovice 6:05 7:05 11:59 14:11 15:11 16:14 4:47 Maršovice, Libeč 6:08 7:08 12:02 14:14 15:14 16:17 4:50 Maršovice, Zahrádka 6:09 7:09 12:03 14:15 15:15 16:18 4:51 Maršovice, Dlouhá Lhota 6:12 7:12 12:06 14:18 15:18 16:21 4:54 Bystřice, Mlýny, Rozc. 6:14 7:14 12:08 14:20 15:20 16:23 4:56 Bystřice, Tvoršovice, Rozc.Ii 6:16 7:16 12:10 14:22 15:22 16:25 4:58 Bystřice, Nesvačily, Rest. 6:17 7:17 12:11 14:23 - 16:26 4:59 Bystřice, Tvoršovice - - - - 15:25 - - Bystřice, Nesvačily, Nad Rybníkem 6:19 7:19 12:13 14:25 - 16:28 5:01 Bystřice, Tvoršovice, Rozc.I - - - - 15:29 - - Bystřice, Jírovice, Kukačka - - - - 15:32 - - Bystřice, Nám. 6:24 7:24 12:18 14:30 - 16:33 5:05 Bystřice, Škola 6:25 7:25 12:19 14:31 - 16:34 5:06 Bystřice, Žel.St. 6:26 7:26 12:20 14:32 - 16:35 5:07 Bystřice, Rozc.Líšno 6:28 7:28 12:22 14:34 - 16:37 5:08 Bystřice, Jírovice - - - - 15:33 - - Bystřice, Jírovice, Rozc. 6:30 7:30 12:24 14:36 15:35 16:39 5:10 Benešov, Křižíkova 6:31 7:31 12:25 14:37 15:36 16:40 5:11 Benešov, Benea 6:32 7:32 12:26 14:38 15:37 16:41 5:12 Benešov, Jana Nohy 6:33 7:33 12:27 14:39 15:38 16:42 5:13 Benešov, Konopišťská 6:34 7:34 12:28 14:40 15:39 16:43 5:14 Benešov, Terminál 6:35 7:35 12:29 14:41 15:40 16:44 5:15
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Neveklov - 6:56 11:47 13:57 14:57 16:02 Neveklov, Zavadilka - 6:58 11:49 13:59 14:59 16:04 Maršovice, Záhoří - 7:00 11:51 14:01 15:01 16:06 Maršovice, Mstětice - 7:01 11:52 14:02 15:02 16:07 Maršovice, Zderadice - - 11:54 - 15:04 16:09 Maršovice, Zderadice, Rozc. - 7:02 11:56 14:03 15:06 16:11 Maršovice 6:05 7:05 11:59 14:11 15:11 16:14 Maršovice, Libeč 6:08 7:08 12:02 14:14 15:14 16:17 Maršovice, Zahrádka 6:09 7:09 12:03 14:15 15:15 16:18 Maršovice, Dlouhá Lhota 6:12 7:12 12:06 14:18 15:18 16:21 Bystřice, Mlýny, Rozc. 6:14 7:14 12:08 14:20 15:20 16:23 Bystřice, Tvoršovice, Rozc.Ii 6:16 7:16 12:10 14:22 15:22 16:25 Bystřice, Nesvačily, Rest. 6:17 7:17 12:11 14:23 - 16:26 Bystřice, Tvoršovice - - - - 15:25 - Bystřice, Nesvačily, Nad Rybníkem 6:19 7:19 12:13 14:25 - 16:28 Bystřice, Tvoršovice, Rozc.I - - - - 15:29 - Bystřice, Jírovice, Kukačka - - - - 15:32 - Bystřice, Nám. 6:24 7:24 12:18 14:30 - 16:33 Bystřice, Škola 6:25 7:25 12:19 14:31 - 16:34 Bystřice, Žel.St. 6:26 7:26 12:20 14:32 - 16:35 Bystřice, Rozc.Líšno 6:28 7:28 12:22 14:34 - 16:37 Bystřice, Jírovice - - - - 15:33 - Bystřice, Jírovice, Rozc. 6:30 7:30 12:24 14:36 15:35 16:39 Benešov, Křižíkova 6:31 7:31 12:25 14:37 15:36 16:40 Benešov, Benea 6:32 7:32 12:26 14:38 15:37 16:41 Benešov, Jana Nohy 6:33 7:33 12:27 14:39 15:38 16:42 Benešov, Konopišťská 6:34 7:34 12:28 14:40 15:39 16:43 Benešov, Terminál 6:35 7:35 12:29 14:41 15:40 16:44
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Neveklov 8:01 11:01 15:01 19:01 Neveklov, Zavadilka 8:03 11:03 15:03 19:03 Maršovice, Záhoří 8:05 11:05 15:05 19:05 Maršovice, Mstětice 8:06 11:06 15:06 19:06 Maršovice, Zderadice, Rozc. 8:07 11:07 15:07 19:07 Maršovice 8:10 11:10 15:10 19:10 Maršovice, Libeč 8:13 11:13 15:13 19:13 Maršovice, Zahrádka 8:14 11:14 15:14 19:14 Maršovice, Dlouhá Lhota 8:17 11:17 15:17 19:17 Bystřice, Mlýny, Rozc. 8:19 11:19 15:19 19:19 Bystřice, Tvoršovice, Rozc.Ii 8:21 11:21 15:21 19:21 Bystřice, Nesvačily, Rest. 8:22 11:22 15:22 19:22 Bystřice, Nesvačily, Nad Rybníkem 8:24 11:24 15:24 19:24 Bystřice, Nám. 8:28 11:28 15:28 19:28 Bystřice, Škola 8:29 11:29 15:29 19:29 Bystřice, Žel.St. 8:30 11:30 15:30 19:30 Bystřice, Rozc.Líšno 8:31 11:31 15:31 19:31 Bystřice, Jírovice, Rozc. 8:33 11:33 15:33 19:33 Benešov, Křižíkova 8:34 11:34 15:34 19:34 Benešov, Benea 8:35 11:35 15:35 19:35 Benešov, Jana Nohy 8:36 11:36 15:36 19:36 Benešov, Konopišťská 8:37 11:37 15:37 19:37 Benešov, Terminál 8:38 11:38 15:38 19:38
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Neveklov 8:01 11:01 15:01 19:01 4:38 Neveklov, Zavadilka 8:03 11:03 15:03 19:03 4:40 Maršovice, Záhoří 8:05 11:05 15:05 19:05 4:42 Maršovice, Mstětice 8:06 11:06 15:06 19:06 4:43 Maršovice, Zderadice, Rozc. 8:07 11:07 15:07 19:07 4:44 Maršovice 8:10 11:10 15:10 19:10 4:47 Maršovice, Libeč 8:13 11:13 15:13 19:13 4:50 Maršovice, Zahrádka 8:14 11:14 15:14 19:14 4:51 Maršovice, Dlouhá Lhota 8:17 11:17 15:17 19:17 4:54 Bystřice, Mlýny, Rozc. 8:19 11:19 15:19 19:19 4:56 Bystřice, Tvoršovice, Rozc.Ii 8:21 11:21 15:21 19:21 4:58 Bystřice, Nesvačily, Rest. 8:22 11:22 15:22 19:22 4:59 Bystřice, Nesvačily, Nad Rybníkem 8:24 11:24 15:24 19:24 5:01 Bystřice, Nám. 8:28 11:28 15:28 19:28 5:05 Bystřice, Škola 8:29 11:29 15:29 19:29 5:06 Bystřice, Žel.St. 8:30 11:30 15:30 19:30 5:07 Bystřice, Rozc.Líšno 8:31 11:31 15:31 19:31 5:08 Bystřice, Jírovice, Rozc. 8:33 11:33 15:33 19:33 5:10 Benešov, Křižíkova 8:34 11:34 15:34 19:34 5:11 Benešov, Benea 8:35 11:35 15:35 19:35 5:12 Benešov, Jana Nohy 8:36 11:36 15:36 19:36 5:13 Benešov, Konopišťská 8:37 11:37 15:37 19:37 5:14 Benešov, Terminál 8:38 11:38 15:38 19:38 5:15
Jízdní řád ČSAD Benešov s.r.o. Bus – 759 (Benešov,Terminál) Jízdní řád Bus společnosti ČSAD Benešov s.r.o. na trase 759, Benešov,Terminál, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Neveklov stanice do Benešov, Terminál stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ČSAD Benešov s.r.o..
Poslední aktualizace v 22. července 2024
Jízdní řád alternativních tras 759