845
Jízdní řád 845 – Zruč N.Sáz.,Sázavan Jízdní řád na pondělí a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Ježov - 12:45 - - - - Píšť, Vranice - 12:47 - - - - Píšť - 12:49 - - - - Hořice, Rozc. - 12:51 - - - - Hořice, Kult.Dům - 12:55 - - 15:55 4:10 Hořice, Rozc. - 12:57 - - 15:57 4:12 Píšť, Rachyně - 12:59 - - 15:59 4:14 Blažejovice, Vítonice, Rozc. - - - - 16:01 - Blažejovice, Vítonice, Rozc. - 13:01 - - - 4:16 Blažejovice - - - - 16:03 - Snět - - - - 16:06 - Šetějovice, Dolní Rápotice - - - - 16:08 - Dolní Kralovice, Záv. - 13:04 - - - 4:19 Šetějovice - - - - 16:10 - Šetějovice, Nechyba - - - - 16:12 - Dolní Kralovice, Martinice - - - - 16:13 - Dolní Kralovice, Zahrádčice - - - - 16:17 - Dolní Kralovice 6:06 13:10 14:06 - 16:25 4:35 Dolní Kralovice, Záv. 6:07 13:11 14:07 - 16:26 4:36 Tomice, U Mostu 6:09 13:13 14:09 - 16:28 4:38 Tomice 6:10 13:14 14:10 - 16:29 4:39 Dolní Kralovice, Střítež, Rozc. 6:13 13:17 14:13 - 16:32 4:42 Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.I 6:15 13:19 14:15 - 16:34 4:44 Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.Ii - 13:20 14:16 - 16:35 4:45 Loket U Čechtic, Brzotice 6:16 - - - - - Bernartice, Rozc. - 13:22 14:18 - 16:37 4:47 Bernartice - 13:23 14:19 - 16:38 4:48 Bernartice, Most 6:18 13:25 14:21 - 16:40 4:50 Loket U Čechtic, Bezděkov 6:21 13:28 14:24 - 16:43 4:53 Loket U Čechtic, Všebořice 6:24 13:31 14:27 - 16:46 4:56 Loket U Čechtic, Všebořice, Rozc. 6:25 13:32 14:28 - 16:47 4:57 Loket U Čechtic, Radíkovice 6:26 13:33 14:29 - 16:48 4:58 Horka Ii, Čejtice, Rozc. 6:28 13:35 14:31 - 16:50 5:00 Horka Ii, Onšovec, Rozc. 6:31 13:38 14:34 - 16:53 5:03 Horka Ii, Buda 6:34 - 14:37 - - - Zruč N.Sáz., Domahoř, Rozc. - 13:40 - - 16:55 5:05 Zruč N.Sáz., Prům.Zóna Jih - 13:42 - 14:10 16:57 5:07 Zruč N.Sáz., Nám. 6:42 13:45 14:45 14:13 17:00 5:10 Zruč N.Sáz., Na Pohoří 6:45 13:48 14:48 14:16 17:03 5:13 Zruč N.Sáz., Sázavan 6:47 13:50 14:50 14:18 17:05 5:15
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Ježov - 12:45 - - - Píšť, Vranice - 12:47 - - - Píšť - 12:49 - - - Hořice, Rozc. - 12:51 - - - Hořice, Kult.Dům - 12:55 - - 15:55 Hořice, Rozc. - 12:57 - - 15:57 Píšť, Rachyně - 12:59 - - 15:59 Blažejovice, Vítonice, Rozc. - - - - 16:01 Blažejovice, Vítonice, Rozc. - 13:01 - - - Blažejovice - - - - 16:03 Snět - - - - 16:06 Šetějovice, Dolní Rápotice - - - - 16:08 Dolní Kralovice, Záv. - 13:04 - - - Šetějovice - - - - 16:10 Šetějovice, Nechyba - - - - 16:12 Dolní Kralovice, Martinice - - - - 16:13 Dolní Kralovice, Zahrádčice - - - - 16:17 Dolní Kralovice 6:06 13:10 14:06 - 16:25 Dolní Kralovice, Záv. 6:07 13:11 14:07 - 16:26 Tomice, U Mostu 6:09 13:13 14:09 - 16:28 Tomice 6:10 13:14 14:10 - 16:29 Dolní Kralovice, Střítež, Rozc. 6:13 13:17 14:13 - 16:32 Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.I 6:15 13:19 14:15 - 16:34 Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.Ii - 13:20 14:16 - 16:35 Loket U Čechtic, Brzotice 6:16 - - - - Bernartice, Rozc. - 13:22 14:18 - 16:37 Bernartice - 13:23 14:19 - 16:38 Bernartice, Most 6:18 13:25 14:21 - 16:40 Loket U Čechtic, Bezděkov 6:21 13:28 14:24 - 16:43 Loket U Čechtic, Všebořice 6:24 13:31 14:27 - 16:46 Loket U Čechtic, Všebořice, Rozc. 6:25 13:32 14:28 - 16:47 Loket U Čechtic, Radíkovice 6:26 13:33 14:29 - 16:48 Horka Ii, Čejtice, Rozc. 6:28 13:35 14:31 - 16:50 Horka Ii, Onšovec, Rozc. 6:31 13:38 14:34 - 16:53 Horka Ii, Buda 6:34 - 14:37 - - Zruč N.Sáz., Domahoř, Rozc. - 13:40 - - 16:55 Zruč N.Sáz., Prům.Zóna Jih - 13:42 - 14:10 16:57 Zruč N.Sáz., Nám. 6:42 13:45 14:45 14:13 17:00 Zruč N.Sáz., Na Pohoří 6:45 13:48 14:48 14:16 17:03 Zruč N.Sáz., Sázavan 6:47 13:50 14:50 14:18 17:05
Jízdní řád na neděle a středa Stanice Odjezd č. #1 Hořice, Kult.Dům 4:10 Hořice, Rozc. 4:12 Píšť, Rachyně 4:14 Blažejovice, Vítonice, Rozc. 4:16 Dolní Kralovice, Záv. 4:19 Dolní Kralovice 4:35 Dolní Kralovice, Záv. 4:36 Tomice, U Mostu 4:38 Tomice 4:39 Dolní Kralovice, Střítež, Rozc. 4:42 Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.I 4:44 Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.Ii 4:45 Bernartice, Rozc. 4:47 Bernartice 4:48 Bernartice, Most 4:50 Loket U Čechtic, Bezděkov 4:53 Loket U Čechtic, Všebořice 4:56 Loket U Čechtic, Všebořice, Rozc. 4:57 Loket U Čechtic, Radíkovice 4:58 Horka Ii, Čejtice, Rozc. 5:00 Horka Ii, Onšovec, Rozc. 5:03 Zruč N.Sáz., Domahoř, Rozc. 5:05 Zruč N.Sáz., Prům.Zóna Jih 5:07 Zruč N.Sáz., Nám. 5:10 Zruč N.Sáz., Na Pohoří 5:13 Zruč N.Sáz., Sázavan 5:15
Jízdní řád ČSAD Benešov s.r.o. Bus – 845 (Zruč N.Sáz.,Sázavan) Jízdní řád Bus společnosti ČSAD Benešov s.r.o. na trase 845, Zruč N.Sáz.,Sázavan, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ježov stanice do Zruč N.Sáz., Sázavan stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ČSAD Benešov s.r.o..
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 845