Jízdní řád 87 – Ústí N.L., Mírová
Odjezd ze stanice Ústí N.L., Dobětice, Točna
pondělí až čtvrtek | pátek | sobota | neděle |
---|---|---|---|
5:09 | 5:09 | 8:50 | 4:29 |
5:29 | 5:29 | 9:30 | 4:49 |
5:49 | 5:49 | 10:10 | - |
6:09 | 6:09 | 10:50 | - |
6:29 | 6:29 | 11:30 | - |
6:49 | 6:49 | 12:10 | - |
7:09 | 7:09 | 12:50 | - |
7:29 | 7:29 | 13:30 | - |
7:49 | 7:49 | 14:10 | - |
8:09 | 8:09 | 14:50 | - |
8:29 | 8:29 | 15:30 | - |
8:49 | 8:49 | 16:10 | - |
9:09 | 9:09 | 16:50 | - |
9:29 | 9:29 | 17:30 | - |
9:49 | 9:49 | 18:10 | - |
10:09 | 10:09 | 18:50 | - |
10:29 | 10:29 | - | - |
10:49 | 10:49 | - | - |
11:09 | 11:09 | - | - |
11:29 | 11:29 | - | - |
11:49 | 11:49 | - | - |
12:09 | 12:09 | - | - |
12:29 | 12:29 | - | - |
12:49 | 12:49 | - | - |
13:09 | 13:09 | - | - |
13:29 | 13:29 | - | - |
13:49 | 13:49 | - | - |
14:09 | 14:09 | - | - |
14:29 | 14:29 | - | - |
14:49 | 14:49 | - | - |
15:09 | 15:09 | - | - |
15:29 | 15:29 | - | - |
15:49 | 15:49 | - | - |
16:09 | 16:09 | - | - |
16:29 | 16:29 | - | - |
16:49 | 16:49 | - | - |
17:09 | 17:09 | - | - |
17:29 | 17:29 | - | - |
17:49 | 17:49 | - | - |
18:09 | 18:09 | - | - |
18:29 | 18:29 | - | - |
18:49 | 18:49 | - | - |
19:16 | 19:16 | - | - |
19:46 | 19:46 | - | - |
4:29 | - | - | - |
4:49 | - | - | - |
Jízdní řád Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. Trolleybus – 87 (Ústí N.L., Mírová)
Jízdní řád Trolleybus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na trase 87, Ústí N.L., Mírová, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ústí N.L., Dobětice, Točna stanice do Ústí N.L., Mírová stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Trolleybus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..