R10
Jízdní řád R10 – Trutnov Hl. N.
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Praha Hl.N. | 6:09 | 8:09 | 10:09 | 12:09 | 14:09 | 16:09 | 18:09 |
Praha-Libeň | 6:16 | 8:16 | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:16 | 18:16 |
Nymburk Hl.N. | 6:55 | 8:55 | 10:55 | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 18:55 |
Poděbrady | 7:02 | 9:02 | 11:02 | 13:02 | 15:02 | 17:02 | 19:02 |
Chlumec Nad Cidlinou | 7:29 | 9:29 | 11:29 | 13:29 | 15:29 | 17:29 | 19:29 |
Hradec Král. Hl. N. | 8:04 | 10:04 | 12:04 | 14:04 | 16:04 | 18:04 | 20:04 |
Jaroměř | 8:19 | 10:19 | 12:19 | 14:19 | 16:19 | 18:19 | 20:19 |
Česká Skalice | 8:33 | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 | 18:33 | 20:33 |
Starkoč | 8:40 | 10:40 | 12:40 | 14:40 | 16:40 | 18:40 | 20:40 |
Červený Kostelec | 8:51 | 10:51 | 12:51 | 14:51 | 16:51 | 18:51 | 20:51 |
Rtyně V Podkrkonoší | 8:56 | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 | 20:56 |
Malé Svatoňovice | 9:01 | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 | 19:01 | 21:01 |
Velké Svatoňovice | 9:05 | 11:05 | 13:05 | 15:05 | 17:05 | 19:05 | 21:05 |
Trutnov Střed | 9:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 | 19:16 | 21:16 |
Trutnov Hl.N. | 9:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | 21:20 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – R10 (Trutnov Hl. N.)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase R10, Trutnov Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Praha Hl.N. stanice do Trutnov Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..