Jízdní řád S3 – Mladá Boleslav Hl. N. Jízdní řád na pondělí až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Praha Hl.N. 9:46 11:46 - - 19:46 20:46 - 4:46 Praha-Vysočany 9:53 11:53 - - 19:53 20:53 - 4:53 Pha-Rajská Zahrada Z 9:58 11:58 - - 19:58 20:58 - 4:58 Praha-Satalice 10:04 12:04 - - 20:04 21:04 - 5:04 Praha-Kbely 10:07 12:07 - - 20:07 21:07 - 5:07 Praha-Čakovice 10:12 12:12 - - 20:12 21:12 - 5:12 Hovorčovice 10:16 12:16 - - 20:16 21:16 - 5:16 Měšice U Prahy 10:20 12:20 - - 20:20 21:20 - 5:20 Zlonín 10:22 12:22 - - 20:22 21:22 - 5:22 Kojetice U Prahy 10:25 12:25 - - 20:25 21:25 - 5:25 Neratovice Sídliště 10:28 12:28 - - 20:28 21:28 - 5:28 Neratovice 10:32 12:32 - - 20:32 21:32 4:21 5:32 Tišice 10:35 12:35 - - 20:35 21:35 4:24 5:35 Všetaty 10:44 12:43 14:24 16:17 20:43 21:40 4:31 5:40 Byšice 10:48 12:47 14:28 16:21 20:47 21:44 4:36 5:45 Kojovice 10:52 12:51 14:31 16:25 20:51 21:48 4:39 5:49 Košátky 10:54 12:53 14:33 16:27 20:53 21:50 4:41 5:51 Kropáčová Vrutice 10:59 12:58 14:37 16:34 20:58 21:54 4:45 5:55 Zdětín U Chotětova 11:05 13:04 14:43 16:40 21:04 22:00 4:50 - Chotětov 11:10 13:09 14:53 16:45 21:09 22:05 4:58 6:04 Krnsko 11:16 13:15 14:59 16:51 21:15 22:11 5:04 - Mladá Boleslav Hl.N. 11:21 13:20 15:04 16:56 21:20 22:16 5:10 6:15
Jízdní řád na pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Praha Hl.N. 9:46 11:46 - - 19:46 20:46 - Praha-Vysočany 9:53 11:53 - - 19:53 20:53 - Pha-Rajská Zahrada Z 9:58 11:58 - - 19:58 20:58 - Praha-Satalice 10:04 12:04 - - 20:04 21:04 - Praha-Kbely 10:07 12:07 - - 20:07 21:07 - Praha-Čakovice 10:12 12:12 - - 20:12 21:12 - Hovorčovice 10:16 12:16 - - 20:16 21:16 - Měšice U Prahy 10:20 12:20 - - 20:20 21:20 - Zlonín 10:22 12:22 - - 20:22 21:22 - Kojetice U Prahy 10:25 12:25 - - 20:25 21:25 - Neratovice Sídliště 10:28 12:28 - - 20:28 21:28 - Neratovice 10:32 12:32 - - 20:32 21:32 4:21 Tišice 10:35 12:35 - - 20:35 21:35 4:24 Všetaty 10:44 12:43 14:24 16:17 20:43 21:40 4:31 Byšice 10:48 12:47 14:28 16:21 20:47 21:44 4:36 Kojovice 10:52 12:51 14:31 16:25 20:51 21:48 4:39 Košátky 10:54 12:53 14:33 16:27 20:53 21:50 4:41 Kropáčová Vrutice 10:59 12:58 14:37 16:34 20:58 21:54 4:45 Zdětín U Chotětova 11:05 13:04 14:43 16:40 21:04 22:00 4:50 Chotětov 11:10 13:09 14:53 16:45 21:09 22:05 4:58 Krnsko 11:16 13:15 14:59 16:51 21:15 22:11 5:04 Mladá Boleslav Hl.N. 11:21 13:20 15:04 16:56 21:20 22:16 5:10
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Praha Hl.N. 5:48 7:46 9:46 11:46 13:46 15:46 17:46 19:46 20:46 Praha-Vysočany 5:55 7:53 9:53 11:53 13:53 15:53 17:53 19:53 20:53 Pha-Rajská Zahrada Z 6:00 7:58 9:58 11:58 13:58 15:58 17:58 19:58 20:58 Praha-Satalice 6:04 8:04 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04 20:04 21:04 Praha-Kbely 6:07 8:07 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07 20:07 21:07 Praha-Čakovice 6:12 8:12 10:12 12:12 14:12 16:12 18:12 20:12 21:12 Hovorčovice 6:16 8:16 10:16 12:16 14:16 16:16 18:16 20:16 21:16 Měšice U Prahy 6:20 8:20 10:20 12:20 14:20 16:20 18:20 20:20 21:20 Zlonín 6:22 8:22 10:22 12:22 14:22 16:22 18:22 20:22 21:22 Kojetice U Prahy 6:25 8:25 10:25 12:25 14:25 16:25 18:25 20:25 21:25 Neratovice Sídliště 6:28 8:28 10:28 12:28 14:28 16:28 18:28 20:28 21:28 Neratovice 6:32 8:32 10:32 12:32 14:32 16:32 18:32 20:32 21:32 Tišice 6:35 8:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35 21:35 Všetaty 6:40 8:40 10:44 12:43 14:43 16:42 18:43 20:43 21:40 Byšice 6:45 8:47 10:48 12:47 14:47 16:48 18:47 20:47 21:44 Kojovice 6:48 8:50 10:52 12:51 14:51 16:51 18:51 20:51 21:48 Košátky 6:50 8:52 10:54 12:53 14:53 16:53 18:53 20:53 21:50 Kropáčová Vrutice 6:56 8:59 10:59 12:58 14:58 16:58 18:58 20:58 21:54 Zdětín U Chotětova 7:02 9:05 11:05 13:04 15:04 17:04 19:04 21:04 22:00 Chotětov 7:07 9:10 11:10 13:09 15:09 17:09 19:09 21:09 22:05 Krnsko 7:13 9:16 11:16 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15 22:11 Mladá Boleslav Hl.N. 7:18 9:21 11:21 13:20 15:20 17:20 19:20 21:20 22:16
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Praha Hl.N. 5:48 7:46 9:46 11:46 13:46 15:46 17:46 19:46 20:46 - 4:46 Praha-Vysočany 5:55 7:53 9:53 11:53 13:53 15:53 17:53 19:53 20:53 - 4:53 Pha-Rajská Zahrada Z 6:00 7:58 9:58 11:58 13:58 15:58 17:58 19:58 20:58 - 4:58 Praha-Satalice 6:04 8:04 10:04 12:04 14:04 16:04 18:04 20:04 21:04 - 5:04 Praha-Kbely 6:07 8:07 10:07 12:07 14:07 16:07 18:07 20:07 21:07 - 5:07 Praha-Čakovice 6:12 8:12 10:12 12:12 14:12 16:12 18:12 20:12 21:12 - 5:12 Hovorčovice 6:16 8:16 10:16 12:16 14:16 16:16 18:16 20:16 21:16 - 5:16 Měšice U Prahy 6:20 8:20 10:20 12:20 14:20 16:20 18:20 20:20 21:20 - 5:20 Zlonín 6:22 8:22 10:22 12:22 14:22 16:22 18:22 20:22 21:22 - 5:22 Kojetice U Prahy 6:25 8:25 10:25 12:25 14:25 16:25 18:25 20:25 21:25 - 5:25 Neratovice Sídliště 6:28 8:28 10:28 12:28 14:28 16:28 18:28 20:28 21:28 - 5:28 Neratovice 6:32 8:32 10:32 12:32 14:32 16:32 18:32 20:32 21:32 4:21 5:32 Tišice 6:35 8:35 10:35 12:35 14:35 16:35 18:35 20:35 21:35 4:24 5:35 Všetaty 6:40 8:40 10:44 12:43 14:43 16:42 18:43 20:43 21:40 4:31 5:40 Byšice 6:45 8:47 10:48 12:47 14:47 16:48 18:47 20:47 21:44 4:36 5:45 Kojovice 6:48 8:50 10:52 12:51 14:51 16:51 18:51 20:51 21:48 4:39 5:49 Košátky 6:50 8:52 10:54 12:53 14:53 16:53 18:53 20:53 21:50 4:41 5:51 Kropáčová Vrutice 6:56 8:59 10:59 12:58 14:58 16:58 18:58 20:58 21:54 4:45 5:55 Zdětín U Chotětova 7:02 9:05 11:05 13:04 15:04 17:04 19:04 21:04 22:00 4:50 - Chotětov 7:07 9:10 11:10 13:09 15:09 17:09 19:09 21:09 22:05 4:58 6:04 Krnsko 7:13 9:16 11:16 13:15 15:15 17:15 19:15 21:15 22:11 5:04 - Mladá Boleslav Hl.N. 7:18 9:21 11:21 13:20 15:20 17:20 19:20 21:20 22:16 5:10 6:15
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – S3 (Mladá Boleslav Hl. N.) Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase S3, Mladá Boleslav Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Praha Hl.N. stanice do Mladá Boleslav Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh S3 z Mělník do Mladá Boleslav.
Poslední aktualizace v 24. června 2024
Jízdní řád alternativních tras S3