S8
Jízdní řád S8 – Praha Hl. N. Jízdní řád na pondělí Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Odjezd č. #14 Čerčany 5:17 6:17 7:47 - 10:17 12:17 14:17 15:17 16:17 17:17 19:17 20:17 22:17 4:47 Poříčí Nad Sázavou 5:20 6:20 7:50 - 10:20 12:20 14:20 15:20 16:20 17:20 19:20 20:20 22:20 4:50 Poříčí Nad Sázavou - Svárov 5:24 6:24 7:54 - 10:24 12:24 14:24 15:24 16:24 17:24 19:24 20:24 22:24 4:54 Pecerady 5:28 6:28 7:58 - 10:28 12:28 14:28 15:28 16:28 17:28 19:28 20:28 22:28 4:58 Týnec Nad Sázavou 5:45 6:45 8:45 - 10:45 12:45 14:33 15:33 16:33 17:33 19:33 20:33 22:45 5:03 Chrást Nad Sázavou 5:47 6:47 8:47 - 10:47 12:47 14:35 15:35 16:35 17:35 19:35 20:35 22:47 5:05 Krhanice 5:51 6:51 8:51 - 10:51 12:51 14:39 15:39 16:39 17:39 19:39 20:39 22:51 5:09 Prosečnice 5:55 6:55 8:55 - 10:55 12:55 14:43 15:43 16:43 17:43 19:43 20:43 22:55 5:13 Kamenný Přívoz 5:58 6:58 8:58 - 10:58 12:58 14:46 15:46 16:46 17:46 19:46 20:46 22:58 5:16 Jílové U Prahy 6:03 7:03 9:03 - 11:03 13:03 15:03 16:03 17:03 18:03 20:03 21:03 23:03 5:33 Luka POD Medníkem 6:09 7:09 9:09 - 11:09 13:09 15:09 16:09 17:09 18:09 20:09 21:09 23:09 5:39 Petrov U Prahy 6:14 7:14 9:14 - 11:14 13:14 15:14 16:14 17:14 18:14 20:14 21:14 23:14 5:44 Petrov-Chlomek 6:17 7:17 9:17 - 11:17 13:17 15:17 16:17 17:17 18:17 20:17 21:17 23:17 5:47 Davle 6:21 7:21 9:21 8:21 11:21 13:21 15:21 16:21 17:21 18:21 20:21 21:21 23:21 5:51 Skochovice 6:27 7:27 9:27 8:27 11:27 13:27 15:27 16:27 17:27 18:27 20:27 21:27 23:27 5:57 Vrané Nad Vltavou 6:31 7:31 9:31 8:31 11:31 13:31 15:31 16:31 17:31 18:31 20:31 21:31 23:31 6:01 Dolní Břežany-Jarov 6:34 7:34 9:34 8:34 11:34 13:34 15:34 16:34 17:34 18:34 20:34 21:34 23:34 6:04 Praha-Zbraslav 6:38 7:38 9:38 8:38 11:38 13:38 15:38 16:38 17:38 18:38 20:38 21:38 23:38 6:08 Praha-Komořany 6:41 7:41 9:41 8:41 11:41 13:41 15:41 16:41 17:41 18:41 20:41 21:41 23:41 6:11 Praha-Modřany Zast. 6:44 7:44 9:44 8:44 11:44 13:44 15:44 16:44 17:44 18:44 20:44 21:44 23:44 6:14 Praha-Braník 6:48 7:48 9:48 8:48 11:48 13:48 15:48 16:48 17:48 18:48 20:48 21:48 23:48 6:18 Praha-Krč 6:52 7:52 9:52 8:52 11:52 13:52 15:52 16:52 17:52 18:52 20:52 21:52 23:52 6:22 Praha-Kačerov 6:55 7:55 9:55 8:55 11:55 13:55 15:55 16:55 17:55 18:55 20:55 21:55 23:55 6:25 Praha-Vršovice 7:00 8:00 10:00 9:00 12:00 14:00 16:00 17:00 18:00 19:00 21:00 22:00 0:00 6:30 Praha Hl.N. 7:04 8:29 10:04 9:27 12:04 14:04 16:04 17:04 18:04 19:15 21:04 22:04 0:04 6:34
Jízdní řád na úterý Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Čerčany 5:17 6:17 7:47 - 10:17 12:17 14:17 15:17 - - - Poříčí Nad Sázavou 5:20 6:20 7:50 - 10:20 12:20 14:20 15:20 - - - Poříčí Nad Sázavou - Svárov 5:24 6:24 7:54 - 10:24 12:24 14:24 15:24 - - - Pecerady 5:28 6:28 7:58 - 10:28 12:28 14:28 15:28 - - - Týnec Nad Sázavou 5:45 6:45 8:45 - 10:45 12:45 14:33 15:33 - - - Chrást Nad Sázavou 5:47 6:47 8:47 - 10:47 12:47 14:35 15:35 - - - Krhanice 5:51 6:51 8:51 - 10:51 12:51 14:39 15:39 - - - Prosečnice 5:55 6:55 8:55 - 10:55 12:55 14:43 15:43 - - - Kamenný Přívoz 5:58 6:58 8:58 - 10:58 12:58 14:46 15:46 - - - Jílové U Prahy 6:03 7:03 9:03 - 11:03 13:03 15:03 16:03 - - - Luka POD Medníkem 6:09 7:09 9:09 - 11:09 13:09 15:09 16:09 - - - Petrov U Prahy 6:14 7:14 9:14 - 11:14 13:14 15:14 16:14 - - - Petrov-Chlomek 6:17 7:17 9:17 - 11:17 13:17 15:17 16:17 - - - Davle 6:21 7:21 9:21 8:21 11:21 13:21 15:21 16:21 - - - Skochovice 6:27 7:27 9:27 8:27 11:27 13:27 15:27 16:27 - - - Vrané Nad Vltavou 6:31 7:31 9:31 8:31 11:31 13:31 15:31 16:31 - - - Dolní Břežany-Jarov 6:34 7:34 9:34 8:34 11:34 13:34 15:34 16:34 - - - Praha-Zbraslav 6:38 7:38 9:38 8:38 11:38 13:38 15:38 16:38 - - - Praha-Komořany 6:41 7:41 9:41 8:41 11:41 13:41 15:41 16:41 - - - Praha-Modřany Zast. 6:44 7:44 9:44 8:44 11:44 13:44 15:44 16:44 - - - Praha-Braník 6:48 7:48 9:48 8:48 11:48 13:48 15:48 16:48 - - - Praha-Krč 6:52 7:52 9:52 8:52 11:52 13:52 15:52 16:52 20:52 21:52 23:52 Praha-Kačerov 6:55 7:55 9:55 8:55 11:55 13:55 15:55 16:55 - - - Praha-Zahradní Město - - - - - - - - 21:04 22:04 0:04 Praha-Vršovice 7:00 8:00 10:00 9:00 12:00 14:00 16:00 17:00 21:09 22:10 0:09 Praha Hl.N. 7:04 8:29 10:04 9:27 12:04 14:04 16:04 17:04 21:13 22:14 0:13
Jízdní řád na středa Praha-Krč Praha-Zahradní Město Praha-Libeň Praha Hl.N. 12:53 12:59 13:14 13:20 15:52 15:59 16:16 16:22 17:23 17:29 17:40 17:46 18:23 18:29 18:40 18:46 20:52 21:05 21:10 21:14 22:52 23:05 23:10 23:14 23:52 0:04 0:09 0:13
Jízdní řád na čtvrtek a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Praha-Braník - 23:50 Praha-Krč 20:52 23:54 Praha-Kačerov - 23:58 Praha-Zahradní Město 21:04 - Praha-Vršovice 21:09 - Praha Hl.N. 21:13 0:10
Jízdní řád na neděle a sobota Praha-Krč Praha-Zahradní Město Praha-Libeň Praha Hl.N. 12:53 12:59 13:14 13:20 15:52 15:59 16:16 16:22 17:23 17:29 17:40 17:46 18:23 18:29 18:40 18:46 20:52 21:05 21:10 21:14 23:50 23:54 23:58 0:10
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – S8 (Praha Hl. N.) Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase S8, Praha Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Čerčany stanice do Praha Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh S8 z Benešov do Praha 2.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras S8