T2
Jízdní řád T2 – Praha Hl. N.
Jízdní řád na neděle, pondělí, středa, pátek a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Turnov | 16:01 |
Turnov Město | 16:08 |
Karlovice-Sedmihorky | 16:13 |
Hrubá Skála | 16:34 |
Borek POD Troskami | 16:38 |
Ktová | 16:41 |
Rovensko POD Troskami | 16:54 |
Libuň | 17:04 |
Jinolice | 17:08 |
Železnice | 17:13 |
Jičín | 17:25 |
Kopidlno | 17:51 |
Rožďalovice | 17:59 |
Křinec | 18:07 |
Nymburk Město | 18:29 |
Praha-Libeň | 19:16 |
Praha Hl.N. | 19:22 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – T2 (Praha Hl. N.)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase T2, Praha Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Turnov stanice do Praha Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..