T2
Jízdní řád T2 – Děčín Hl. N.
Jízdní řád na neděle, pondělí, středa, pátek a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Rumburk | 9:02 |
Krásná Lípa | 9:13 |
Krásná Lípa Město | 9:16 |
Rybniště | 9:20 |
Chřibská | 9:24 |
Jedlová | 9:30 |
Kytlice | 9:36 |
Mlýny | 9:39 |
Česká Kamenice | 9:47 |
Markvartice | 9:56 |
Benešov Nad Ploučnicí | 10:02 |
Děčín Východ | 10:11 |
Děčín Hl.N. | 10:15 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – T2 (Děčín Hl. N.)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase T2, Děčín Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Rumburk stanice do Děčín Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..