U11
Jízdní řád U11 – Česká Lípa Hl. N.
Jízdní řád na úterý, pátek a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Libochovice | 5:28 | 7:28 | 9:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 | 19:28 |
Slatina POD Hazmburkem | 5:31 | 7:31 | 9:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 | 19:31 |
Chotěšov POD Hazmburkem | 5:34 | 7:34 | 9:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 |
Úpohlavy | 5:39 | 7:39 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 |
Čížkovice | 5:43 | 7:44 | 9:43 | 11:43 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 19:44 |
Sulejovice | 5:47 | 7:48 | 9:47 | 11:47 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 |
Lovosice | 6:02 | 8:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 18:02 | 20:02 |
Lovosice Závod | 6:04 | - | - | - | 14:04 | 16:04 | 18:04 | - |
Žalhostice | 6:07 | 8:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 16:07 | 18:07 | 20:07 |
Litoměřice Cihelna | 6:09 | 8:09 | 10:09 | 12:09 | 14:09 | 16:09 | 18:09 | 20:09 |
Litoměřice Horní N. | 6:13 | 8:13 | 10:13 | 12:13 | 14:13 | 16:13 | 18:13 | 20:13 |
Trnovany U Litoměřic | 6:16 | 8:16 | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:16 | 18:16 | 20:16 |
Ploskovice | 6:20 | 8:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 |
Horní Řepčice | 6:25 | 8:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:25 | 18:25 | 20:25 |
Liběšice | 6:29 | 8:29 | 10:29 | 12:29 | 14:29 | 16:29 | 18:29 | 20:29 |
Úštěk | 6:41 | 8:41 | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 | 20:41 |
Dubičná | 6:46 | 8:46 | 10:46 | 12:46 | 14:46 | 16:46 | 18:46 | 20:46 |
Blíževedly | 6:55 | 8:55 | 10:55 | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 18:55 | 20:55 |
Kravaře V Čechách | 6:58 | 8:58 | 10:58 | 12:58 | 14:58 | 16:58 | 18:58 | 20:58 |
Stvolínky | 7:02 | 9:02 | 11:02 | 13:02 | 15:02 | 17:02 | 19:02 | 21:02 |
Zahrádky U České Lípy | 7:09 | 9:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 19:09 | 21:09 |
Česká Lípa Hl.N. | 7:16 | 9:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 | 19:16 | 21:16 |
Jízdní řád na neděle, pondělí, středa a čtvrtek
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Libochovice | 5:28 | 7:28 | 9:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 | 19:28 | - |
Slatina POD Hazmburkem | 5:31 | 7:31 | 9:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 | 19:31 | - |
Chotěšov POD Hazmburkem | 5:34 | 7:34 | 9:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 | - |
Úpohlavy | 5:39 | 7:39 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 | - |
Čížkovice | 5:43 | 7:44 | 9:43 | 11:43 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 19:44 | - |
Sulejovice | 5:47 | 7:48 | 9:47 | 11:47 | 13:48 | 15:48 | 17:48 | 19:48 | - |
Lovosice | 6:02 | 8:02 | 10:02 | 12:02 | 14:02 | 16:02 | 18:02 | 20:02 | - |
Lovosice Závod | 6:04 | - | - | - | 14:04 | 16:04 | 18:04 | - | - |
Žalhostice | 6:07 | 8:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 16:07 | 18:07 | 20:07 | - |
Litoměřice Cihelna | 6:09 | 8:09 | 10:09 | 12:09 | 14:09 | 16:09 | 18:09 | 20:09 | - |
Litoměřice Horní N. | 6:13 | 8:13 | 10:13 | 12:13 | 14:13 | 16:13 | 18:13 | 20:13 | - |
Trnovany U Litoměřic | 6:16 | 8:16 | 10:16 | 12:16 | 14:16 | 16:16 | 18:16 | 20:16 | - |
Ploskovice | 6:20 | 8:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 | 20:20 | - |
Horní Řepčice | 6:25 | 8:25 | 10:25 | 12:25 | 14:25 | 16:25 | 18:25 | 20:25 | - |
Liběšice | 6:29 | 8:29 | 10:29 | 12:29 | 14:29 | 16:29 | 18:29 | 20:29 | - |
Úštěk | 6:41 | 8:41 | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 | 20:41 | 4:41 |
Dubičná | 6:46 | 8:46 | 10:46 | 12:46 | 14:46 | 16:46 | 18:46 | 20:46 | 4:46 |
Blíževedly | 6:55 | 8:55 | 10:55 | 12:55 | 14:55 | 16:55 | 18:55 | 20:55 | 4:55 |
Kravaře V Čechách | 6:58 | 8:58 | 10:58 | 12:58 | 14:58 | 16:58 | 18:58 | 20:58 | 4:58 |
Stvolínky | 7:02 | 9:02 | 11:02 | 13:02 | 15:02 | 17:02 | 19:02 | 21:02 | 5:02 |
Zahrádky U České Lípy | 7:09 | 9:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 | 17:09 | 19:09 | 21:09 | 5:09 |
Česká Lípa Hl.N. | 7:16 | 9:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 | 17:16 | 19:16 | 21:16 | 5:16 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – U11 (Česká Lípa Hl. N.)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase U11, Česká Lípa Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Libochovice stanice do Česká Lípa Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh U11 z Litoměřice do Česká Lípa.