U3
Jízdní řád U3 – Děčín Hl. N. Jízdní řád na pondělí, středa a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Litvínov 5:47 - 13:47 15:47 4:47 Louka U Litvínova 5:49 - 13:49 15:49 4:49 Lom U Mostu 5:52 - 13:52 15:52 4:52 Osek 5:57 - 13:57 15:57 4:57 Háj U Duchcova 5:58 - 13:58 15:58 4:58 Jeníkov-Oldřichov 6:00 - 14:00 16:00 5:00 Řetenice 6:04 - 14:04 16:04 5:04 Teplice V Čechách 6:09 - 14:09 16:09 5:09 Proboštov 6:11 - 14:11 16:11 5:11 Krupka-Bohosudov Z 6:14 - 14:14 16:14 5:14 Ústí Nad Labem Západ 6:26 - 14:26 16:26 5:26 Ústí Nad Labem Hl.N. 6:30 12:31 14:31 16:31 5:31 Ústí Nad Labem Sever - 12:34 14:34 16:34 5:34 Neštěmice 6:34 12:37 14:37 16:37 5:37 Neštědice - 12:40 14:40 16:40 5:40 Povrly 6:38 12:42 14:43 16:43 5:42 Dobkovice 6:44 12:48 14:48 16:48 5:48 Vilsnice - 12:51 14:52 16:52 5:51 Děčín Hl.N. 6:50 12:55 14:55 16:55 5:55
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Litvínov 5:47 - 13:47 15:47 19:38 Louka U Litvínova 5:49 - 13:49 15:49 19:40 Lom U Mostu 5:52 - 13:52 15:52 19:43 Osek 5:57 - 13:57 15:57 19:47 Háj U Duchcova 5:58 - 13:58 15:58 19:48 Jeníkov-Oldřichov 6:00 - 14:00 16:00 19:50 Řetenice 6:04 - 14:04 16:04 19:54 Teplice V Čechách 6:09 - 14:09 16:09 19:59 Proboštov 6:11 - 14:11 16:11 20:01 Krupka-Bohosudov Z 6:14 - 14:14 16:14 20:04 Ústí Nad Labem Západ 6:26 - 14:26 16:26 20:16 Ústí Nad Labem Hl.N. 6:30 12:31 14:31 16:31 20:21 Ústí Nad Labem Sever - 12:34 14:34 16:34 20:26 Neštěmice 6:34 12:37 14:37 16:37 20:29 Neštědice - 12:40 14:40 16:40 20:32 Povrly 6:38 12:42 14:43 16:43 20:35 Dobkovice 6:44 12:48 14:48 16:48 20:40 Vilsnice - 12:51 14:52 16:52 20:44 Děčín Hl.N. 6:50 12:55 14:55 16:55 20:47
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Litvínov 4:47 Louka U Litvínova 4:49 Lom U Mostu 4:52 Osek 4:57 Háj U Duchcova 4:58 Jeníkov-Oldřichov 5:00 Řetenice 5:04 Teplice V Čechách 5:09 Proboštov 5:11 Krupka-Bohosudov Z 5:14 Ústí Nad Labem Západ 5:26 Ústí Nad Labem Hl.N. 5:31 Ústí Nad Labem Sever 5:34 Neštěmice 5:37 Neštědice 5:40 Povrly 5:42 Dobkovice 5:48 Vilsnice 5:51 Děčín Hl.N. 5:55
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – U3 (Děčín Hl. N.) Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase U3, Děčín Hl. N., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Litvínov stanice do Děčín Hl.N. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras U3