113 linje
Hårup/Hårupvej (Silkeborg Kom) - Låsby idrætsanlæg/Århusvej (Skanderborg Kom)
Midttrafik
Midttrafik 113 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
113 bus (Låsby) har 3 stoppesteder med afgang fra Hårup/Hårupvej (Silkeborg Kom) og endestation Låsby Idrætsanlæg/Århusvej (Skanderborg Kom).
113 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 23:09. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 113 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Låsby (3 stop)
Hårup/Hårupvej (Silkeborg Kom)
Hårup/Neptunvej (Silkeborg Kom)
Låsby Idrætsanlæg/Århusvej (Skanderborg Kom)
113 OSS
Hvad tid begynder 113 busat køre?
Service på bus 113 begynder kl. 23:09 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 113 bus op med at køre?
Service på bus 113 stopper kl. 23:09 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 113 bus?
Hvornår ankommer bus Hårup/Hårupvej (Silkeborg Kom) - Låsby idrætsanlæg/Århusvej (Skanderborg Kom) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Hårup/Hårupvej (Silkeborg Kom) - Låsby idrætsanlæg/Århusvej (Skanderborg Kom) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 113 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 113 bus stop.
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 113 (fra Hårup/Hårupvej (Silkeborg Kom)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 113 (Låsby) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
113 linje bus billetpris
Midttrafik 113 (Låsby) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
113 (Midttrafik)
Det første stop på 113 bus ruten er Hårup/Hårupvej (Silkeborg Kom), og det sidste stop er Låsby Idrætsanlæg/Århusvej (Skanderborg Kom). 113 (Låsby) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 113 har 3 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 13 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 113 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 113 busfor at komme på.
Linje 113 bus sporing i realtid
Spor linje 113 (Låsby) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 113 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 113, i Danmark
Midttrafik linjer i Danmark
- 62 - Viborg Rtb. - Randers Busterminal/ Tidsplan
- 1003 - Parkvejens Skole (Odder Kom) - Odder Busterminal/ Tidsplan
- 40 - Mårslet/Nymarks Allé (Aarhus Kom) - Park Allé/Banegårdspladsen (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 12 - Brøruphus Efterskole (Skanderborg Kom) - Skanderborg Busterminal/ Tidsplan
- 3 - Holstebro Trafikterminal - Holstebro Trafikterminal/ Tidsplan
- 1 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 1006 - Odder Busterminal - Hundslund Gl. Station (Odder Kom)/ Tidsplan
- 18 - Tebbestrup/Endestation (Randers Kom) - Albæk/Stadion (Randers Kom)/ Tidsplan
- 212U - Ryomgård St. (Syddjurs Kom) - Paderup Gymnasium/Paderup Blvd./ Tidsplan
- 313 - Silkeborg Trafikterminal - Thorsø/Torvet (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 3 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 523 - Brædstrup Rtb. (Horsens Kom) - Tørring St. (Hedensted Kom)/ Tidsplan
- 515 - Vedersø Idrætsefterskole (Ringkøbing-Skjern Kom) - Ringkøbing Rtb./ Tidsplan
- 61 - Aalborg St. (Perron C5) - Viborg Rtb./ Tidsplan
- 18 - Albæk/Stadion (Randers Kom) - Tebbestrup/Endestation (Randers Kom)/ Tidsplan
- 5 - Herning Station - Herning Station/ Tidsplan
- 1 - Bavnehøjskolen/Skovvangsvej (Favrskov Kom) - Hadsten St./Østergade/ Tidsplan
- 4 - Horsens Trafikterminal - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 2 - Torvet/Rådhusstræde (Ikast-Brande Kom) - Torvet/Rådhusstræde (Ikast-Brande Kom)/ Tidsplan
- 31 - Silkeborg Trafikterminal - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan