לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 167 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 167 (חיפה←סואעד חמרייה) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים במגרש ספורט/סוועאד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 167 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: חיפה←סואעד חמרייה (45 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/בתי זיקוק
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/צומת קרית אתא
צפה בלוח הזמנים המלא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/צומת קרית חיים
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/קריית ביאליק
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/הגפן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/צומת צבר
צפה בלוח הזמנים המלא
קריון/ד. עכו חיפה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך עכו/המייסדים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הקריון
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף קיבוץ אפק
צפה בלוח הזמנים המלא
מעון גיל עם
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף שפרעם צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
בנק/מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
מוופק דיאב/אלחמאם
צפה בלוח הזמנים המלא
כביש 500/א שייח' אמין טריף
צפה בלוח הזמנים המלא
א שייח' אמין טריף/411
צפה בלוח הזמנים המלא
א שייח' אמין טריף/שייח' אחמד כניפס
צפה בלוח הזמנים המלא
א שייח' אמין טריף/מרשאן
צפה בלוח הזמנים המלא
אלשוהדא/כביש 602
צפה בלוח הזמנים המלא
אלשוהדא/אלרואפ
צפה בלוח הזמנים המלא
קונסרבטוריון בית אלמוסיקה
צפה בלוח הזמנים המלא
דאהוד סלימאן תלחמי/מחמוד דרוויש
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה/אל-מוטראן חג'אר
צפה בלוח הזמנים המלא
איברהים נמר חוסיין/אלהוארה
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס אל מכתב/איברהים נמר חוסיין
צפה בלוח הזמנים המלא
200/כמאל ג'ונבלאט
צפה בלוח הזמנים המלא
225/200
צפה בלוח הזמנים המלא
איברהים נמר חוסיין/טלעת אלהרה
צפה בלוח הזמנים המלא
עירייה/תאופיק זיאד
צפה בלוח הזמנים המלא
תאופיק זיאד/מוחמד חמאדי
צפה בלוח הזמנים המלא
דאוד סולימאן תלחמי/305
צפה בלוח הזמנים המלא
דאהוד תלחמי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר אורתודוקסי
צפה בלוח הזמנים המלא
שפרעם/יציאה דרומית
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת עדי
צפה בלוח הזמנים המלא
עדי/הזית
צפה בלוח הזמנים המלא
הרדוף/יציאה
צפה בלוח הזמנים המלא
סוועאד שכונה דרומית
צפה בלוח הזמנים המלא
מגרש ספורט/סוועאד
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 167
מתי מתחיל לפעול קו 167?
קו 167 מתחיל לפעול ב-09:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 167 מפסיק לעבוד?
קו 167 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 167?
כדי לראות מתי קו חיפה←סואעד חמרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←סואעד חמרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 167 (חיפה←סואעד חמרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←סואעד חמרייה (חיפה←סואעד חמרייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 167 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 167 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 167 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - חיפה←סואעד חמרייה
קו 167 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 09:30 - 19:05
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
09:30 - 19:05
30 - 120
ב׳
09:30 - 19:05
30 - 120
ג׳
09:30 - 19:05
30 - 120
ד׳
09:30 - 19:05
30 - 120
ה׳
09:30 - 19:05
30 - 120
ו׳
09:30 - 16:00
90 - 170
ש׳
21:00
יציאה אחת ביום
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל167 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 167 (חיפה←סואעד חמרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 167
תעריף הנסיעה ב167 (חיפה←סואעד חמרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
167 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 167 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא מגרש ספורט/סוועאד.
קו 167 (חיפה←סואעד חמרייה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 167. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 167.
קו 167 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 167 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 167 (חיפה←סואעד חמרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 167 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 167 ב-ישראל