Fortsæt til primært indhold
Bus - 170

170

Holte St.

Movia

170 bus Køreplan

170 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:37 - 23:24

Dag Kørselstider
mandag 06:37 - 23:24
tirsdag 06:37 - 23:24
onsdag 06:37 - 23:24
torsdag 06:37 - 23:24
fredag 06:37 - 23:24
lørdag 07:13 - 23:24
søndag 08:17 - 23:24
Vis den fulde rejseplan
Linje status
Udgivet den: 20.06.2021 05:19
Omlægninger pga Den Grønne halvmarathon i Lyngby
Læs hele opdateringen

170 bus Rutekort

170 bus Linjekort

170 bus Ruteplan og stoppesteder

170 bus (retning: Holte St.) har 29 stoppesteder med afgang fra Lyngby St. (Gammel Jernbanevej) og endestation Holte St..

170 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:37 og stopper kl. 23:24. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Linje status
Udgivet den: 20.06.2021 05:19
Omlægninger pga Den Grønne halvmarathon i Lyngby
Læs hele opdateringen

Vælg hvilken som helst af 170 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Holte St. (29 stop)

Se PDF: 170 køreplan, stoppesteder og kort

170 OSS

  • Hvad tid begynder 170 busat køre?

    Service på bus 170 begynder kl. 06:37 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 170 bus op med at køre?

    Service på bus 170 stopper kl. 23:24 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 170 bus?

    Hvornår ankommer Bus Holte St. linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Holte St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 170 bus stoppesteder

Lyngby St. (Gammel Jernbanevej) • Lyngby Kirke (Lyngby Hovedgade) • Lyngby Mølle (Lyngby Hovedgade) • Sorgenfri Slot (Kongevejen) • Æblevænget (Kongevejen) • Kongevejen (Skovbrynet) • Sorgenfri St. (Hummeltoftevej) • Sorgenfri Torv (Grønnevej) • Løvgårdsvej (Grønnevej) • Sorgenfrivænget (Grønnevej) • Virumvej (Grønnevej) • Vangeledet (Grønnevej) • Virum Torv (Frederiksdalsvej) • Kirkebakken (Frederiksdalsvej) • Parcelvej (Frederiksdalsvej) • Parcelvej (Furesø Parkvej) • Virum Overdrevsvej (Furesø Parkvej) • Furesø Parken (Furesøvej) • Søndervej (Furesøvej) • Furesøvej (Højdevej) • Arnevej (Højdevej) • Parcelvej (Højdevej) • Kildevældsvej (Parcelvej) • Vejlemosevej (Parcelvej) • Tesch Allé (Dronninggårds Allé) • Mosevej (Dronninggårds Allé) • Piils Skov (Dronninggårds Allé) • Holte Midtpunkt (Rønnebærvej) • Holte St.

170 bus Køreplan

170 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:37 - 23:24

Dag Kørselstider
mandag 06:37 - 23:24
tirsdag 06:37 - 23:24
onsdag 06:37 - 23:24
torsdag 06:37 - 23:24
fredag 06:37 - 23:24
lørdag 07:13 - 23:24
søndag 08:17 - 23:24

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

170 (Movia)

Det første stop på 170 bus ruten er Lyngby St. (Gammel Jernbanevej), og det sidste stop er Holte St.. 170 (retning: Holte St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 170 har 29 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 26 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 170 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 170 busfor at komme på.

170 i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 170 med appen!