Fortsæt til primært indhold
Bus - 200S

200S

Avedøreholmen (Stamholmen) - Buddinge St.

Movia

200S bus Køreplan

200S bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 00:05 - 23:35

Dag Kørselstider
mandag 00:05 - 23:35
tirsdag 00:05 - 23:35
onsdag 00:05 - 23:35
torsdag 00:05 - 23:35
fredag 00:05 - 23:35
lørdag 00:05 - 23:35
søndag 00:05 - 23:35
Vis den fulde rejseplan

200S bus Rutekort

200S bus Linjekort

200S bus Ruteplan og stoppesteder

200S bus (retning: Buddinge St.) har 38 stoppesteder med afgang fra Avedøreholmen (Stamholmen) og endestation Buddinge St..

200S bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 00:05 og stopper kl. 23:35. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 200S bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Buddinge St. (38 stop)

Se PDF: 200S køreplan, stoppesteder og kort

200S OSS

  • Hvad tid begynder 200S busat køre?

    Service på bus 200S begynder kl. 00:05 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 200S bus op med at køre?

    Service på bus 200S stopper kl. 23:35 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 200S bus?

    Hvornår ankommer Bus Avedøreholmen (Stamholmen) - Buddinge St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Avedøreholmen (Stamholmen) - Buddinge St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 200S bus stoppesteder

Avedøreholmen (Stamholmen) • Stamholmen 111 (Stamholmen) • Helseholmen (Stamholmen) • Stamholmen (Kanalholmen) • Renseanlæg Avedøre (Kanalholmen) • Helseholmen (Kystholmen) • Sydholmen (Avedøreholmen) • Avedøreholmen (Valseholmen) • Industriholmen (Valseholmen) • Avedøre Holme CPH Business Park • Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej) • Friheden St. • Brostykkevej (Hvidovrevej) • Hvidovre Rådhus (Hvidovrevej) • Arnold Nielsens Boulevard (Kettegård Allé) • Hvidovre Hospital (Kettegård Allé) • Oppegårdsvej (Kettegård Allé) • Hvidovre Hospital Kollegiet (Avedøre Havnevej) • Park Allé (Avedøre Havnevej) • Rebæk Søpark (Avedøre Havnevej) • Rødovre St. • Roskildevej (Tårnvej) • Rødager Allé (Tårnvej) • Rødovre Centrum (Tårnvej) • Tæbyvej (Tårnvej) • Jyllingevej (Tårnvej) • Fortvej (Tårnvej) • Slotsherrensvej (Tårnvej) • Husum St. (Islevhusvej) • Husum Torv (Frederikssundsvej) • Nørre Gymnasium (Mørkhøjvej) • Stavnsbjerg Allé Rosenlund (Mørkhøjvej) • Juni Allé (Mørkhøjvej) • Sydmarken (Gladsaxe Møllevej) • Gladsaxe Trafikplads (Gladsaxe Møllevej) • Gladsaxevej (Gladsaxe Ringvej) • Buddinge Torv (Buddingevej) • Buddinge St.

Liste over gader under 200S bus

Avedøreholmen 48 • Stamholmen 91 • Stamholmen • Avedøreholmen • Valseholmen 2 • Valseholmen 18 • Avedøre Havnevej • Gammel Køge Landevej 408A • Hvidovrevej 335 • Hvidovrevej 342 • Hvidovrevej 243 • Hvidovrevej 220 • Kettegård Alle 37 • Kettegård Alle • Park Allé • Rebæk Søpark 21 • Rødovre Stationscenter • Tårnvej 8 • Tårnvej 68 • Rødovre Centrum • Knud Anchers Vej 2 • Engbovej 69 • Tårnvej 479 • Trappehøjen • Frederikssundsvej 324A • Mørkhøjvej 65 • Mørkhøjvej 135 • Mørkhøjvej 233E • Gladsaxe Møllevej • Gladsaxe Trafikplads 1 • Græsmarken 34 • Buddingevej 299 • Klausdalsbrovej

200S bus Køreplan

200S bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 00:05 - 23:35

Dag Kørselstider
mandag 00:05 - 23:35
tirsdag 00:05 - 23:35
onsdag 00:05 - 23:35
torsdag 00:05 - 23:35
fredag 00:05 - 23:35
lørdag 00:05 - 23:35
søndag 00:05 - 23:35

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

200S (Movia)

Det første stop på 200S bus ruten er Avedøreholmen (Stamholmen), og det sidste stop er Buddinge St.. 200S (retning: Buddinge St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 200S har 38 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 45 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 200S bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 200S busfor at komme på.

200S i nærheden af mig

Lettere at få oplysninger om linje 200S med appen!