קו 237
ביתר עילית←גבעת זאב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 237 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקדושת לוי/שלום רב ומסתיים בהאתרוג/קרלין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 237 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ביתר עילית←גבעת זאב (20 תחנות)
קדושת לוי/שלום רב
מרכז מסחרי כיכר העיר
מרכז מסחרי לב ביתר/המגיד ממעזריטש
מעזריטש/מהרי''ץ
אדמורי ויז'ניץ/החוזה מלובלין
כנסת מרדכי/הרב אבא שאול
בבא סאלי/ נדבורנא
ריב'ז / נועם אלימלך
רבי עקיבא/אור החיים
דרך האר''י/ כביש 375
צומת רמות/גולדה
מרכז מסחרי/גולדה
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
שדרות גולדה מאיר/בנימין מינץ
צומת קבר שמואל הנביא
צומת הר שמואל
גבעת זאב
קרית יערים/רמה
עלמון/האתרוג
האתרוג/קרלין
שאלות ותשובות לגבי קו 237
מתי מתחיל לפעול קו 237?
קו 237 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 237 מפסיק לעבוד?
קו 237 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 237?
כדי לראות מתי קו ביתר עילית←גבעת זאב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ביתר עילית←גבעת זאב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 237 (ביתר עילית←גבעת זאב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ביתר עילית←גבעת זאב (ביתר עילית←גבעת זאב) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 237 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 237 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 237 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 237 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 237
קו 237 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 21:10 - 23:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 15:40 | 10 - 60 |
ב׳ | 21:10 - 23:10 | 30 |
ג׳ | 05:20 - 23:10 | 60 |
ד׳ | 05:10 - 23:10 | 20 - 60 |
ה׳ | 05:10 - 23:10 | 20 - 60 |
ו׳ | 05:10 - 15:30 | 20 - 60 |
ש׳ | 21:10 - 23:10 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל237 (מ קדושת לוי/שלום רב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 237
תעריף הנסיעה ב237 (ביתר עילית←גבעת זאב) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
237 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 237 היא קדושת לוי/שלום רב והתחנה האחרונה היא האתרוג/קרלין.
קו 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 237. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 237.
מעקב אחר קו האוטובוס 237 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 237 (ביתר עילית←גבעת זאב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 237 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 237 ב-ישראל
237 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 130 - שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 229 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 6 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 173 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 130 - מסוף שרונה-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 6 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->קדושת לוי/ברוק-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים