Fortsæt til primært indhold
Bus - 370

370

Humlebæk St. Vest (Humlebæk St.) - Fredensborg St.

Movia

370 bus Køreplan

370 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:13 - 23:43

Dag Kørselstider
mandag 06:13 - 23:43
tirsdag 06:13 - 23:43
onsdag 06:13 - 23:43
torsdag 06:13 - 23:43
fredag 06:13 - 23:43
lørdag 06:40 - 23:57
søndag 10:40 - 16:58
Vis den fulde rejseplan

370 bus Rutekort

370 bus Linjekort

370 bus Ruteplan og stoppesteder

370 bus (retning: Fredensborg St.) har 32 stoppesteder med afgang fra Humlebæk St. Vest (Humlebæk St.) og endestation Fredensborg St..

370 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 06:13 og stopper kl. 23:43. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 370 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Fredensborg St. (32 stop)

Se PDF: 370 køreplan, stoppesteder og kort

370 OSS

  • Hvad tid begynder 370 busat køre?

    Service på bus 370 begynder kl. 06:13 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 370 bus op med at køre?

    Service på bus 370 stopper kl. 16:58 på søndag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 370 bus?

    Hvornår ankommer Bus Humlebæk St. Vest (Humlebæk St.) - Fredensborg St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Humlebæk St. Vest (Humlebæk St.) - Fredensborg St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 370 bus stoppesteder

Humlebæk St. Vest (Humlebæk St.) • Teglværksparken (Teglgårdsvej) • Dageløkkeparken (Teglgårdsvej) • Humleparken (Teglgårdsvej) • Humlehaven (Teglgårdsvej) • Baunebjergvej (Fredensborgvej) • Boserupvej (Fredensborgvej) • Bogårdsvej (Fredensborgvej) • Langebjergparken (Fredensborgvej) • Hørsholmvej (Fredensborgvej) • Kildegård (Humlebækvej) • Digelsvej (Humlebækvej) • Højsagervej (Humlebækvej) • Lystholm Plejecenter (Lystholm) • Dannevang (Lystholm) • Lystholm (Båstrupvej) • Benediktevej (Båstrupvej) • Asminderødgade (Benediktevej) • Fredensborg Skole Benediktevej (Benediktevej) • Fredensborg St. • Bournonvillesvej (Stationsvej) • Bøgelyvej (Endrupvej) • Endrup Skole (Endrupvej) • Endrup Kovangen (Endrupvej) • Kovangen 302 (Kovangen) • Kovangen • Kovangen 302 (Kovangen) • Endrup Kovangen (Endrupvej) • Endrup Skole (Endrupvej) • Bøgelyvej (Endrupvej) • Bournonvillesvej (Stationsvej) • Fredensborg St.

370 bus Køreplan

370 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 06:13 - 23:43

Dag Kørselstider
mandag 06:13 - 23:43
tirsdag 06:13 - 23:43
onsdag 06:13 - 23:43
torsdag 06:13 - 23:43
fredag 06:13 - 23:43
lørdag 06:40 - 23:57
søndag 10:40 - 16:58

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

370 (Movia)

Det første stop på 370 bus ruten er Humlebæk St. Vest (Humlebæk St.), og det sidste stop er Fredensborg St.. 370 (retning: Fredensborg St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 370 har 32 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 33 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 370 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 370 busfor at komme på.

370 i nærheden af mig

370 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 370 med appen!