422 linje
Alling Ringvej 41 - Låsby Skole (Skanderborg Kom)
Midttrafik
Midttrafik 422 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
422 bus (Låsby Skole (Skanderborg Kom)) har 7 stoppesteder med afgang fra Alling Ringvej 41 og endestation Låsby Skole (Skanderborg Kom).
Vælg hvilken som helst af 422 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Låsby Skole (Skanderborg Kom) (7 stop)
Alling Ringvej 41
Tørring Tulstrupvej 33
Knudsøskolen
Thorsvej/Skanderborgvej (Skanderborg Kom)
Mølleskolen/Skanderborgvej (Skanderborg Kom)
Låsby Station Kjærlingsvej/Østerskovvej
Låsby Skole (Skanderborg Kom)
422 OSS
Hvad tid begynder 422 busat køre?
Service på bus 422 begynder kl. 07:18 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 422 bus op med at køre?
Service på bus 422 stopper kl. 08:07 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 422 bus?
Hvornår ankommer bus Alling Ringvej 41 - Låsby Skole (Skanderborg Kom) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Alling Ringvej 41 - Låsby Skole (Skanderborg Kom) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 422 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 422 bus stop.
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 422 (fra Alling Ringvej 41), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 422 (Låsby Skole (Skanderborg Kom)) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
422 linje bus billetpris
Midttrafik 422 (Låsby Skole (Skanderborg Kom)) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
422 (Midttrafik)
Det første stop på 422 bus ruten er Alling Ringvej 41, og det sidste stop er Låsby Skole (Skanderborg Kom). 422 (Låsby Skole (Skanderborg Kom)) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 422 har 7 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 48 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 422 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 422 busfor at komme på.
Linje 422 bus sporing i realtid
Spor linje 422 (Låsby Skole (Skanderborg Kom)) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 422 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 422, i Danmark
422 - AAlternative ruter
Midttrafik linjer i Danmark
- 9 - Herning Station - Herning Station/ Tidsplan
- 141 - Haderup Rtb. (Herning Kom) - Aulum Station (Herning Kom)/ Tidsplan
- 1004 - Odder Busterminal - Parkvejens Skole (Odder Kom)/ Tidsplan
- 2A - Trige/Vestermøllevej (Aarhus Kom) - Holme/Karetmagertoften (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 120 - Grenaa Trafikterminal (Norddjurs Kom) - Rønde Busterminal (Syddjurs Kom)/ Tidsplan
- 40 - Nykøbing Busterminal (Nykøbing Mors) - Skive Trafikterminal/ Tidsplan
- 8 - Herning Station - Herning Station/ Tidsplan
- 2B - Torvet/Rådhusstræde (Ikast-Brande Kom) - Torvet/Rådhusstræde (Ikast-Brande Kom)/ Tidsplan
- 9 - Søndervangskolen/Anbækvej (Favrskov Kom) - Hammel Rtb./ Tidsplan
- 309 - Galten Torv (Skanderborg Kom) - Skanderborg Busterminal/ Tidsplan
- 8 - Hinnerup St./Banegårdspl. - Hinnerup St./Banegårdspl./ Tidsplan
- 11 - Stavtrup/Ormslevvej (Aarhus Kom) - Harlev/Rødlundvej Syd (Aarhus Kom)/ Tidsplan
- 223 - Jebjerg by (Randers Kom) - Randers Busterminal/ Tidsplan
- 4 - Haslund/Vendeplads (Randers Kom) - Endestation/Platanvej (Randers Kom)/ Tidsplan
- 24 - Ry St. (Skanderborg Kom) - Siimtoften (Skanderborg Kom)/ Tidsplan
- 2 - Eidervej/Kærgårdsvej (Silkeborg Kom) - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 221 - Hornslet Kirke (Syddjurs Kom) - Randers Busterminal/ Tidsplan
- 509 - Ejstrupholm Skole (Ikast-Brande Kom) - Tørring Gymnasium/ Tidsplan
- 411 - Skive Trafikterminal - Strandet/Ørumvej (Skive kom)/ Tidsplan
- 802 - Vinderslev Skole (Silkeborg Kom) - Kjellerup Rtb. (Silkeborg Kom)/ Tidsplan