425 linje
Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom) - Ry St. (Skanderborg Kom)
Midttrafik
Midttrafik 425 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
425 bus (Ry St. (Skanderborg Kom)) har 5 stoppesteder med afgang fra Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom) og endestation Låsby Skole (Skanderborg Kom).
Vælg hvilken som helst af 425 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Ry St. (Skanderborg Kom) (5 stop)
Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom)
Knudsøskolen
Javngyde Tulstrupvej 126
Ry St. (Skanderborg Kom)
Låsby Skole (Skanderborg Kom)
425 OSS
Hvad tid begynder 425 busat køre?
Service på bus 425 begynder kl. 07:33 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 425 bus op med at køre?
Service på bus 425 stopper kl. 14:27 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 425 bus?
Hvornår ankommer bus Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom) - Ry St. (Skanderborg Kom) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom) - Ry St. (Skanderborg Kom) linje, der er tættest på din placering.
Er der en 425 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 425 bus stop.
Servicealarmer for Midttrafik bus
Se alle opdateringer på 425 (fra Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom)), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 425 (Ry St. (Skanderborg Kom)) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Midttrafik nu.
425 linje bus billetpris
Midttrafik 425 (Ry St. (Skanderborg Kom)) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Midttrafik, tjek Moovit-appen eller Midttrafiks officielle hjemmeside.
425 (Midttrafik)
Det første stop på 425 bus ruten er Kildebjerg/Rugaardsvej (Skanderborg Kom), og det sidste stop er Låsby Skole (Skanderborg Kom). 425 (Ry St. (Skanderborg Kom)) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 425 har 5 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 28 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Midttrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 425 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 425 busfor at komme på.
Linje 425 bus sporing i realtid
Spor linje 425 (Ry St. (Skanderborg Kom)) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 425 bus eller en live Midttrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Midttrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Midttrafik og enhver bus, inklusive linje 425, i Danmark
Midttrafik linjer i Danmark
- 107 - Campus Skanderborg/Højvangens Torv - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 112 - Østbirk (Horsens Kom) - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 113 - Aarhus Rutebilstation - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 121 - Knebel (Syddjurs Kom) - Knebel (Syddjurs Kom)/ Tidsplan
- 510 - Brædstrup Rtb. (Horsens Kom) - Grædstrup (Horsens Kom)/ Tidsplan
- 189 - Brande St. (Ikast-Brande Kom) - Seminariet/Bøgildvej (Ikast-Brande Kom)/ Tidsplan
- 221 - Randers Busterminal - Voldum Kirke (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 2A - Endestation/Nordskellet (Randers Kom) - Tjærby Diger Allé/Tjærbyvangsvej (Randers Kom)/ Tidsplan
- 213U - Fjellerup (Norddjurs Kom) - Paderup Gymnasium/Paderup Blvd./ Tidsplan
- 14 - Astrupvej/Astrup (Favrskov Kom) - Tungelundskolen (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 205 - Rødkilde Gymnasium (Vejle) - Juelsminde Rtb. (Hedensted Kom)/ Tidsplan
- 319 - Auning (Norddjurs Kom) - Hornslet St. (Syddjurs Kom)/ Tidsplan
- 569 - Nørre Nebel St. - Skjern Rtb. (Ringkøbing-Skjern Kom)/ Tidsplan
- 851 - Thorsø/Torvet (Favrskov Kom) - Ulstrup Skole (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 2 - Hadbjerg Skole/Mejsevej (Favrskov Kom) - Hadbjerg Skole/Mejsevej (Favrskov Kom)/ Tidsplan
- 11 - Ø. Ringvej/Nørreskov Bakke (Silkeborg Kom) - Silkeborg Trafikterminal/ Tidsplan
- 202 - Østergade/Hovedgårdsvej (Horsens Kom) - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan
- 3 - Grenaa Trafikterminal (Norddjurs Kom) - Grenaa Trafikterminal (Norddjurs Kom)/ Tidsplan
- 411 - Skive Trafikterminal - Strandet/Ørumvej (Skive kom)/ Tidsplan
- 6 - Horsens Trafikterminal - Horsens Trafikterminal/ Tidsplan