473 linje
Lindbjerg Skole (Ølgod) - Tistrup Skole
Sydtrafik
Sydtrafik 473 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
473 bus (Lindbjerg Skole (Ølgod)) har 4 stoppesteder med afgang fra Tistrup Skole og endestation Lindbjerg Skole (Ølgod).
473 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 14:45. Kørselsdage i denne uge: mandag, tirsdag, onsdag.
Vælg hvilken som helst af 473 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Lindbjerg Skole (Ølgod) (4 stop)
Tistrup Skole
Uhre (Tistrup)
Uhrevej V Galthogårdvej (Tistrup)
Lindbjerg Skole (Ølgod)
473 OSS
Hvad tid begynder 473 busat køre?
Service på bus 473 begynder kl. 14:45 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tider holder 473 bus op med at køre?
Service på bus 473 stopper kl. 14:45 på mandag, tirsdag, onsdag.
Hvad tid ankommer 473 bus?
Hvornår ankommer Bus Lindbjerg Skole (Ølgod) - Tistrup Skole linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Lindbjerg Skole (Ølgod) - Tistrup Skole linje, der er tættest på din placering.
Kører Sydtrafiks 473 bus linje Kristi Himmelfartsdag?
473 buss kørselstider Kristi Himmelfartsdag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 473 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 473 bus stop.
473 bus Køreplan
473 bus rute opererer den mandag til onsdag. Almindelige åbningstider: 14:45
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 14:45 | Enkel afgang |
tir | 14:45 | Enkel afgang |
ons | 14:45 | Enkel afgang |
tor | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
fre | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Sydtrafik bus
Se alle opdateringer på 473 (fra Tistrup Skole), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 473 (Lindbjerg Skole (Ølgod)) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Sydtrafik nu.
473 linje bus billetpris
Sydtrafik 473 (Lindbjerg Skole (Ølgod)) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Sydtrafik, tjek Moovit-appen eller Sydtrafiks officielle hjemmeside.
473 (Sydtrafik)
Det første stop på 473 bus ruten er Tistrup Skole, og det sidste stop er Lindbjerg Skole (Ølgod). 473 (Lindbjerg Skole (Ølgod)) går mandag, tirsdag, onsdag.
Yderligere oplysninger: 473 har 4 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 10 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Sydtrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 473 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 473 busfor at komme på.
Linje 473 Bus sporing i realtid
Spor linje 473 (Lindbjerg Skole (Ølgod)) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 473 bus eller en live Sydtrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Sydtrafik eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Sydtrafik og enhver bus, inklusive linje 473, i Danmark
473 - AAlternative ruter
Sydtrafik linjer i Danmark
- 633 - Over Jerstal St. - Vojens St./ Tidsplan
- 376 - Søgårdvej (Hejnsvig) - Stenderup/Krogager Storegade v kirken (Grindsted)/ Tidsplan
- 641 - Kærvej v Visgårdvej - Felsted Skole/ Tidsplan
- 382 - Østergade v Vorbasse Skole (Vorbasse) - Billund Centret/ Tidsplan
- 2633 - Søndergade v Center Thyregod - Elkjærskolen/ Tidsplan
- 536 - Kongsbjergskolen - Kongsbjergskolen/ Tidsplan
- 564 - Mikkelborg - Jyllandsgade (Vejen)/ Tidsplan
- 722 - Skodsbøl - Broager Skole/ Tidsplan
- 738 - Lille Mommark - Hørup Centralskole/ Tidsplan
- 18B - Varde Rutebilstation - Varde Rutebilstation/ Tidsplan
- 572 - Bække Nørregade v Skolegade - Bække Skole/ Tidsplan
- 774 - Abild Ribe Landevej (Tønder) - Tønder Grundskole/ Tidsplan
- 620 - Hejsager Strandvej v Hejsagervej - Kløvermarken/ Tidsplan
- 18A - Varde Rutebilstation - Varde Rutebilstation/ Tidsplan
- 4 - Kokholm v Vejlevej (Bramdrupdam) - Essen v Ambolten (Kolding)/ Tidsplan
- 494 - Ølgod St. - Varde Rutebilstation/ Tidsplan
- 654 - Løjt Forsamlingshus - Løjt Storegade v Østervang/ Tidsplan
- 1 - Tirsbæk Strandvej v Bybækvej (Vejle) - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 16 - Jellingvej v Høgsholtvej (Vejle) - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 517 - Lunderskov St. - Jordrup Hovedgaden v Skovvejen/ Tidsplan