Bus - 603

603

Enøby - Kasernen

Movia

603 bus Køreplan

603 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:41 - 23:04

Dag Kørselstider
Mandag 05:41 - 23:04
Tirsdag 05:41 - 23:04
Onsdag 05:41 - 23:04
Torsdag 05:41 - 23:04
Fredag 05:41 - 23:04
Lørdag 07:04 - 23:04
Søndag 07:04 - 23:04
Vis den fulde rejseplan

603 bus Rutekort

603 bus Linjekort

603 bus Ruteplan og stoppesteder

603 bus (retning: Enøby (Enø Kystvej)) har 29 stoppesteder med afgang fra Kasernen (Kasernevej) og endestation Enøby (Enø Kystvej).

603 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:41 og stopper kl. 23:04. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 603 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Enøby (Enø Kystvej) (29 stop)

Se PDF: 603 køreplan, stoppesteder og kort

603 OSS

Hvad tid begynder 603 busat køre?

603 bus begynder at køre kl. 05:41 på Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Hvad tider holder 603 bus op med at køre?

603 bus holder op med at køre kl. 23:04 på Søndag, Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Hvad tid ankommer 603 bus?

Hvornår kommer Enøby - Kasernen Bus? Klik her for live ankomst tider og se den fulde køreplan for Enøby - Kasernen Bus nærmest din lokation.

Liste over 603 bus stoppesteder

Kasernen (Kasernevej) • Eskadronvej (Skyttemarksvej) • Fasanvej (Skyttemarksvej) • Jagtvej (Skyttemarksvej) • Skyttestræde (Skyttemarksvej) • Næstved St. (Farimagsvej) • Rådmandsengen (Rådmandshaven) • Rådmandshave (Rådmandshaven) • Lille Solvej (Karrebækvej) • Mosevej (Karrebækvej) • Humlevej (Grimstrupvej) • Hindbærvej (Grimstrupvej) • Sandholmsvej (Grimstrupvej) • Sandageren (Grimstrupvej) • Ålestokvej Zoopark (Karrebækvej) • Stenbæksholm (Karrebækvej) • Dyves Bro (Karrebækvej) • Skælskørvej (Karrebækvej) • De Hvide Svaner (Karrebækvej) • Karrebæk Kirke (Karrebækvej) • Karrebækstræde (Karrebækvej) • Brentebakkevej (Karrebækvej) • Skipperlodden (Karrebækvej) • Langelinie (Brosvinget) • Enø Camping (Enø Kystvej) • Fjordhusene (Enø Kystvej) • Gerbredgårdsvej (Enø Kystvej) • Vigen (Enø Kystvej) • Enøby (Enø Kystvej)

Liste over gader under 603 bus

Kasernevej • Skyttemarksvej 138 • Skyttemarksvej 108 • Skyttemarksvej 78 • Skyttemarksvej 40 • Farimagsvej 34A • Rådmandshaven 3 • Rådmandshaven • Møllevej 1C • Karrebækvej 28C • Grimstrupvej 76 • Grimstrupvej 108 • Grimstrupvej • Grimstrupvej 173 • Karrebækvej 291 • Kirkebakken 3 • Karrebækvej 916 • Kokhaven 3 • Skipperlodden 8 • Krohaven 8 • Enø Kystvej • Lungskilde 49 • Strømmene • Enø Kystvej 110 • Reedtzholmvej

603 bus Køreplan

603 bus rute operates every day. Regular schedule hours: 05:41 - 23:04

Dag Kørselstider
Mandag 05:41 - 23:04
Tirsdag 05:41 - 23:04
Onsdag 05:41 - 23:04
Torsdag 05:41 - 23:04
Fredag 05:41 - 23:04
Lørdag 07:04 - 23:04
Søndag 07:04 - 23:04
Moovit er verdens top transit app.
Understøtter over 3000+ byer i 98+ lande verden over!
Google Play badge AppStore badge

603 (Movia)

Det første stop på 603 bus ruten er Kasernen (Kasernevej), og det sidste stop er Enøby (Enø Kystvej). 603 (retning: Enøby (Enø Kystvej)) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 603 har 29 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 35 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 720 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 603 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 603 busfor at komme på.

603 i nærheden af mig

603 OSS

Hvad tid begynder 603 busat køre?

603 bus begynder at køre kl. 05:41 på Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag.

Hvad tider holder 603 bus op med at køre?

603 bus holder op med at køre kl. 23:04 på Søndag, Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Hvad tid ankommer 603 bus?

Hvornår kommer Enøby - Kasernen Bus? Klik her for live ankomst tider og se den fulde køreplan for Enøby - Kasernen Bus nærmest din lokation.

Lettere at få oplysninger om linje 603 med appen!