Fortsæt til primært indhold
Bus - 603

603

Enøby (Enø Kystvej)

Movia

603 bus Køreplan

603 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:37 - 23:04

Dag Kørselstider
mandag 05:37 - 23:04
tirsdag 05:37 - 23:04
onsdag 05:37 - 23:04
torsdag 05:37 - 23:04
fredag 05:37 - 23:04
lørdag 07:04 - 23:04
søndag 07:04 - 23:04
Vis den fulde rejseplan
Linje status
Udgivet den: 25.07.2021 00:05
Køreplanskift 1. og 8. august 2021
Læs hele opdateringen

603 bus Rutekort

603 bus Linjekort

603 bus Ruteplan og stoppesteder

603 bus (Enøby (Enø Kystvej)) har 29 stoppesteder med afgang fra Kasernen (Kasernevej) og endestation Enøby (Enø Kystvej).

603 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:37 og stopper kl. 23:04. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Linje status
Udgivet den: 25.07.2021 00:05
Køreplanskift 1. og 8. august 2021
Læs hele opdateringen

Vælg hvilken som helst af 603 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Enøby (Enø Kystvej) (29 stop)

Se PDF: 603 køreplan, stoppesteder og kort

603 OSS

  • Hvad tid begynder 603 busat køre?

    Service på bus 603 begynder kl. 05:37 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 603 bus op med at køre?

    Service på bus 603 stopper kl. 23:04 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 603 bus?

    Hvornår ankommer Bus Enøby (Enø Kystvej) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Enøby (Enø Kystvej) linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

603 bus Køreplan

603 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:37 - 23:04

Dag Kørselstider
mandag 05:37 - 23:04
tirsdag 05:37 - 23:04
onsdag 05:37 - 23:04
torsdag 05:37 - 23:04
fredag 05:37 - 23:04
lørdag 07:04 - 23:04
søndag 07:04 - 23:04

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google Play Download on the App Store

603 (Movia)

Det første stop på 603 bus ruten er Kasernen (Kasernevej), og det sidste stop er Enøby (Enø Kystvej). 603 (Enøby (Enø Kystvej)) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 603 har 29 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 35 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 930 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 603 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 603 busfor at komme på.

603 i nærheden af mig

603 - AAlternative ruter

Lettere at få oplysninger om linje 603 med appen!