626 linje
Arnum Forsamlingshuset
Sydtrafik
Sydtrafik 626 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
626 bus (Arnum Forsamlingshuset) har 6 stoppesteder med afgang fra Gram Busstation og endestation Arnum Forsamlingshuset.
626 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 13:09. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 626 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Arnum Forsamlingshuset (6 stop)
Gram Busstation
Gram Skole
Tiset Kongevej
Kongevej 245 V Tiset Hede
Arnum Kongevej V Tværvej
Arnum Forsamlingshuset
626 OSS
Hvad tid begynder 626 busat køre?
Service på bus 626 begynder kl. 13:09 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 626 bus op med at køre?
Service på bus 626 stopper kl. 13:09 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 626 bus?
Hvornår ankommer Bus Arnum Forsamlingshuset linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Arnum Forsamlingshuset linje, der er tættest på din placering.
Kører Sydtrafiks 626 bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
626 buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 626 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 626 bus stop.
626 bus Køreplan
626 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 13:09
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 13:09 | Enkel afgang |
tir | 13:09 | Enkel afgang |
ons | 13:09 | Enkel afgang |
tor | 13:09 | Enkel afgang |
fre | 13:09 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Sydtrafik bus
Se alle opdateringer på 626 (fra Gram Busstation), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 626 (Arnum Forsamlingshuset) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Sydtrafik nu.
626 linje bus billetpris
Sydtrafik 626 (Arnum Forsamlingshuset) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Sydtrafik, tjek Moovit-appen eller Sydtrafiks officielle hjemmeside.
626 (Sydtrafik)
Det første stop på 626 bus ruten er Gram Busstation, og det sidste stop er Arnum Forsamlingshuset. 626 (Arnum Forsamlingshuset) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 626 har 6 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 11 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Sydtrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 626 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 626 busfor at komme på.
Linje 626 Bus sporing i realtid
Spor linje 626 (Arnum Forsamlingshuset) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 626 bus eller en live Sydtrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Sydtrafik eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Sydtrafik og enhver bus, inklusive linje 626, i Danmark
626 - AAlternative ruter
Sydtrafik linjer i Danmark
- 566 - Jels Skole - Terpvej v Løkkepoldvej/ Tidsplan
- 709 - Universe Mads Patent Vej (Havnbjerg) - Dyvig Dyvig Bådelaug
- 789 - Skærbæk Busstation - Ballum Østerende (Bredebro)/ Tidsplan
- 2583 - Østergade v Ringvej (Rødekro) - Hjordkær Skole/ Tidsplan
- 8C - Varde Rutebilstation - Ribe Rutebilstation/ Tidsplan
- 738 - Lille Mommark - Hørup Centralskole/ Tidsplan
- 3 - Vejle Trafikcenter - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 693 - Hellevad Børneunivers - Skolevænget (Aabenraa)/ Tidsplan
- 135 - Haderslev Busstation - Ribe Rutebilstation/ Tidsplan
- 457 - Blåvandshuk Skole - Hebovej v Baunehøjvej (Janderup)/ Tidsplan
- 485 - Bredgade v Torrupvej (Varde) - Varde Rutebilstation/ Tidsplan
- 266 - Ballum Byvej v Højervej (Bredebro) - Højer Busstation/ Tidsplan
- 415 - Jernvedlund (Gredstedbro) - Ribe Rutebilstation/ Tidsplan
- 278 - Gram Busstation - Toftlund Busstation/ Tidsplan
- 2 - Rødekro St. - Aabenraa Busstation (bybus)/ Tidsplan
- 268 - Haderslev Busstation - Haderslev Busstation/ Tidsplan
- 417 - Ribe Rutebilstation - Roagervej v Klubvej (Roager)/ Tidsplan
- 1 - Fredericia Banegård - Fredericia Banegård/ Tidsplan
- 129 - Ribe Rutebilstation - Aabenraa Busstation/ Tidsplan
- 6 - Vejle Trafikcenter - Vejle Trafikcenter