691 linje
Hjordkær Skole - Rødekro Østergade v Engvej
Sydtrafik
Sydtrafik 691 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
691 bus (Rødekro Østergade V Engvej) har 17 stoppesteder med afgang fra Hjordkær Skole og endestation Rødekro Østergade V Engvej.
691 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 07:44. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 691 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Rødekro Østergade V Engvej (17 stop)
Hjordkær Skole
Hjordkær Tøndervej V Kirkegade
Hjordkær Tøndervej (Landevejen)
Hærvejen V Værksvej
Søst Bygade V Hærvejen
Søst Bygade
Søst
Rise Bygade V Rise Plejehjem
Rise Bygade V Ringvejen
Hærvejsskolen Skovbrynet (Rødekro)
Hærvejen V Ringvej (Rødekro)
Hærvejen V Kirsebærparken (Rødekro)
Rødekro St. (Lokalbus)
Rødekro Jyllandsgade V Hærvejen
Rødekro Jyllandsgade V Brunde Kirkevej
Rødekro Industrivej
Rødekro Østergade V Engvej
691 OSS
Hvad tid begynder 691 busat køre?
Service på bus 691 begynder kl. 07:44 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 691 bus op med at køre?
Service på bus 691 stopper kl. 07:44 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 691 bus?
Hvornår ankommer bus Hjordkær Skole - Rødekro Østergade v Engvej linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Hjordkær Skole - Rødekro Østergade v Engvej linje, der er tættest på din placering.
Er der en 691 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 691 bus stop.
691 bus Køreplan
691 bus rute går om arbejdsdage. Normale driftstider: 07:44
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 07:44 | Enkel afgang |
tir | 07:44 | Enkel afgang |
ons | 07:44 | Enkel afgang |
tor | 07:44 | Enkel afgang |
fre | 07:44 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Sydtrafik bus
Se alle opdateringer på 691 (fra Hjordkær Skole), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 691 (Rødekro Østergade V Engvej) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Sydtrafik nu.
691 linje bus billetpris
Sydtrafik 691 (Rødekro Østergade V Engvej) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Sydtrafik, tjek Moovit-appen eller Sydtrafiks officielle hjemmeside.
691 (Sydtrafik)
Det første stop på 691 bus ruten er Hjordkær Skole, og det sidste stop er Rødekro Østergade V Engvej. 691 (Rødekro Østergade V Engvej) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 691 har 17 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 26 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Sydtrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 691 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 691 busfor at komme på.
Linje 691 bus sporing i realtid
Spor linje 691 (Rødekro Østergade V Engvej) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 691 bus eller en live Sydtrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Sydtrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Sydtrafik og enhver bus, inklusive linje 691, i Danmark
691 - AAlternative ruter
Sydtrafik linjer i Danmark
- 4B - Vejle Trafikcenter - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 138 - Vejen Rutebilstation - Haderslev Busstation/ Tidsplan
- 2581 - Ravsted Skole - Tinglev Svømmebad/ Tidsplan
- 674 - Grønnevej v Hovedgaden (Tinglev) - Tinglev Station/ Tidsplan
- 2631 - Ballevej v Bredsten Skole - DGI huset og biblioteket/ Tidsplan
- 656 - Styrtom Flensborgvej - Stubbæk Skole/ Tidsplan
- 11 - Esbjerg Fanøfærgen (bybus) - Esbjerg Lufthavn/ Tidsplan
- V111 - Vorbasse busholdeplads - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 726 - Nordborgvej v Egen Kirke - Guderup Stationen/ Tidsplan
- 128 - Gråsten St. - Aabenraa Busstation/ Tidsplan
- V79 - Grindsted Rutebilstation - Vorbasse busholdeplads/ Tidsplan
- 472 - Ølgod St. - Ølgod St./ Tidsplan
- 7 - Fjordvej v hotellet (Kolding) - Knud Hansens Vej (Kolding)
- 223 - Nordborg Busstation - Gråsten St./ Tidsplan
- 341 - Thyregod Skolegade - Tørring Gymnasium/ Tidsplan
- 873 - Vejle Trafikcenter - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 642 - Felsted Østergade - Felsted Skole/ Tidsplan
- 471 - Ølgod Skole - Stationsvej (Ansager)/ Tidsplan
- 573 - Askov-Malt Skole - Askov-Malt Skole/ Tidsplan
- 204 - Gårslev Østergade v Skolegade - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan