קו 701
בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 701 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה/הטחנה ומסתיים בהנרקיס/הסביון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 701 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב (29 תחנות)
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
ת. רכבת בנימינה
דרך המסילה/דקל
הגיבורים/נחלת ז'בוטינסקי
גני רמת הנדיב/652
דרך אהרון/כביש 652
קיבוץ גלויות/הכרם
חסידה/צופית
חסידה/אנפה
דרך יצחק רבין/שדרות מעוף הציפור
דרך אהרון/דרך שרה
ספרייה/הדגן
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
הכובשים/הגדעונים
החלוצים/צור
שדרות נילי/החלוצים
נילי/קדש
האורנים/הרוקח
הנשיא/הרצל
המייסדים/הנדיב
בית ספר יעבץ
פינלס/השזיף
דרך פינלס/בן גוריון
שדרות בן גוריון/בית ספר החורש
שדרות בן גוריון/הכרכום
שדרות בן גוריון/הנרקיס
הנרקיס/הכלנית
הנרקיס/הסביון
שאלות ותשובות לגבי קו 701
מתי מתחיל לפעול קו 701?
קו 701 מתחיל לפעול ב-00:15 ברביעי
באיזו שעה קו 701 מפסיק לעבוד?
קו 701 מפסיק לפעול ב-14:55 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 701?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 701 של קווים (Kavim) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 701 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 701 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 701 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 701
קו 701 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 21:00 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 14:55 | 55 - 60 |
ב׳ | 21:00 - 23:00 | 120 |
ג׳ | 21:00 - 23:00 | 120 |
ד׳ | 00:15 - 22:45 | 30 - 65 |
ה׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ו׳ | 07:00 - 14:55 | 55 - 60 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל701 (מ ת. רכבת בנימינה/הטחנה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 701
תעריף הנסיעה ב701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
701 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 701 היא ת. רכבת בנימינה/הטחנה והתחנה האחרונה היא הנרקיס/הסביון.
קו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 701. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 701.
מעקב אחר קו האוטובוס 701 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 701 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 701 ב-ישראל
701 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 58 - בי''ס כרמים/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-11/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 153 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 4 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 133 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.רכבת ספיר-נתניה-20/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 9 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->תל צור/הדס-אבן יהודה-20/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 506 - מסעף ברקת-חבל מודיעין<->קלצ'קין-תל אביב יפו-14/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים