721 linje
Skelde - Gammelgab - Brunsnæs
Sydtrafik
Sydtrafik 721 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
721 bus (Skelde - Gammelgab - Brunsnæs) har 7 stoppesteder med afgang fra Broager Busstation og endestation Brunsnæs.
721 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 15:44. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 721 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Skelde - Gammelgab - Brunsnæs (7 stop)
Broager Busstation
Dynt
Skelde Dyntvej V Nederballe
Skelde
Gammelgab (Broager)
Iller (Broager)
Brunsnæs
721 OSS
Hvad tid begynder 721 busat køre?
Service på bus 721 begynder kl. 15:44 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 721 bus op med at køre?
Service på bus 721 stopper kl. 15:44 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 721 bus?
Hvornår ankommer bus Skelde - Gammelgab - Brunsnæs linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Skelde - Gammelgab - Brunsnæs linje, der er tættest på din placering.
Er der en 721 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 721 bus stop.
721 bus Køreplan
721 bus rute går om arbejdsdage. Normale driftstider: 15:44
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 15:44 | Enkel afgang |
tir | 15:44 | Enkel afgang |
ons | 15:44 | Enkel afgang |
tor | 15:44 | Enkel afgang |
fre | 15:44 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Sydtrafik bus
Se alle opdateringer på 721 (fra Broager Busstation), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 721 (Skelde - Gammelgab - Brunsnæs) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Sydtrafik nu.
721 linje bus billetpris
Sydtrafik 721 (Skelde - Gammelgab - Brunsnæs) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Sydtrafik, tjek Moovit-appen eller Sydtrafiks officielle hjemmeside.
721 (Sydtrafik)
Det første stop på 721 bus ruten er Broager Busstation, og det sidste stop er Brunsnæs. 721 (Skelde - Gammelgab - Brunsnæs) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 721 har 7 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 20 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Sydtrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 721 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 721 busfor at komme på.
Linje 721 bus sporing i realtid
Spor linje 721 (Skelde - Gammelgab - Brunsnæs) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 721 bus eller en live Sydtrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Sydtrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Sydtrafik og enhver bus, inklusive linje 721, i Danmark
721 - AAlternative ruter
Sydtrafik linjer i Danmark
- 282 - Ølgod St. - Grindsted Rutebilstation/ Tidsplan
- 144 - Esbjerg Busterminal - Billund Lufthavn / Billund Airport/ Tidsplan
- 1 - Fredericia Banegård - Fredericia Banegård/ Tidsplan
- 576 - Gesten Mejerikryds - Vejen Rutebilstation/ Tidsplan
- 383 - Østergade v Vorbasse Skole (Vorbasse) - Vorbasse Skole/ Tidsplan
- 10 - Vejle Trafikcenter - Hjulmagervej v Vidtskuevej/ Tidsplan
- 7C - Hedelund (Esbjerg) - Esbjerg Lufthavn/ Tidsplan
- 5 - Herslev Kirkevej v Herslev Bygade (Fredericia) - Fredericia Banegård/ Tidsplan
- 493 - Jernbaneallé (Tofterup) - Varde Rutebilstation/ Tidsplan
- 9 - Drejensvej v Agerøvej - Knud Hansens Vej (Kolding)/ Tidsplan
- 2 - Rødekro St. - Aabenraa Busstation (bybus)/ Tidsplan
- 245 - Grådybet v Rybners (Esbjerg) - Ribe Rutebilstation/ Tidsplan
- 779 - Højer Busstation - Højer Busstation/ Tidsplan
- 3 - Fredericia Banegård - Fredericia Banegård/ Tidsplan
- 534 - Almind Hule v Dalvej - Almind Østergade/ Tidsplan
- 278 - Gram Busstation - Toftlund Busstation/ Tidsplan
- 4 - Kokholm v Vejlevej (Bramdrupdam) - Essen v Ambolten (Kolding)/ Tidsplan
- 380 - Billund Centret - Grindsted Rutebilstation/ Tidsplan
- 110 - Sønderborg Busstation - Flensburg ZOB/ Tidsplan
- 204 - Gårslev Østergade v Skolegade - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan