Jernbane - 75

75

Aalborg St. - Skagen St.

NT

75 jernbane Køreplan

75 jernbane linje går om arbejdsdage. Normale driftstider: 00:28 - 23:42

Dag Kørselstider
Mandag 00:28 - 23:42
Tirsdag 00:28 - 23:42
Onsdag 00:28 - 23:42
Torsdag 00:28 - 23:42
Fredag 00:28 - 23:42
Lørdag 00:28 - 23:42
Søndag 00:28 - 23:42
Vis den fulde rejseplan

75 jernbane Linjekort

75 jernbane Linjekort

75 jernbane Ruteplan og stoppesteder

75 jernbane (retning: Mod syd) har 10 stationer med afgang fra Skagen St. og endestation Frederikshavn St..

75 jernbane køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 00:28 og stopper kl. 23:42. Kørselsdage denne uge: arbejdsdage.

Vælg hvilken som helst af 75 jernbane stationer herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Mod syd (10 stop)

Se PDF: 75 køreplan, stoppesteder og kort

75 OSS

Hvad tid begynder 75 jernbaneat køre?

75 jernbane begynder at køre kl. 00:28 på Søndag, Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Hvad tider holder 75 jernbane op med at køre?

75 jernbane holder op med at køre kl. 23:42 på Søndag, Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Hvad tid ankommer 75 jernbane?

Hvornår kommer Aalborg St. - Skagen St. Jernbane? Klik her for live ankomst tider og se den fulde køreplan for Aalborg St. - Skagen St. Jernbane nærmest din lokation.

Liste over 75 jernbane stoppesteder

Skagen St. • Frederikshavnsvej St. • Hulsig St. • Bunken St. • Ålbæk St. • Napstjært St. • Jerup St. • Rimmen St. • Strandby St. (Frederikshavn) • Frederikshavn St.

Liste over gader under 75 jernbane

Sct. Laurentii Vej 24 • Frederikshavnsvej 62 • Hulsigvej 12 • Råbjergvej 10 • Stationsvej 23 • Napstjert Mose Vej 15 • Søndergårdsvej 23 • Skagensvej 341 • Jernbanevej 15 • Havnepladsen 30

75 jernbane Køreplan

75 jernbane linje går om arbejdsdage. Normale driftstider: 00:28 - 23:42

Dag Kørselstider
Mandag 00:28 - 23:42
Tirsdag 00:28 - 23:42
Onsdag 00:28 - 23:42
Torsdag 00:28 - 23:42
Fredag 00:28 - 23:42
Lørdag 00:28 - 23:42
Søndag 00:28 - 23:42
Moovit er verdens top transit app.
Understøtter over 3000 byer i 92+ lande verden over!
Google Play badge AppStore badge

75 (NT)

Det første stop på 75 jernbane ruten er Skagen St., og det sidste stop er Frederikshavn St.. 75 (retning: Mod syd) går arbejdsdage.

Yderligere oplysninger: 75 har 10 stationer og den samlede transport tid for denne rute er ca. 40 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 460 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid jernbane, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 75 jernbane stationer omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og jernbane køreplan for 75 jernbanefor at komme på.

75 i nærheden af mig

Alternative ruter

NT linjer i Danmark

76

75 OSS

Hvad tid begynder 75 jernbaneat køre?

75 jernbane begynder at køre kl. 00:28 på Søndag, Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Hvad tider holder 75 jernbane op med at køre?

75 jernbane holder op med at køre kl. 23:42 på Søndag, Mandag, Tirsdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lørdag.

Hvad tid ankommer 75 jernbane?

Hvornår kommer Aalborg St. - Skagen St. Jernbane? Klik her for live ankomst tider og se den fulde køreplan for Aalborg St. - Skagen St. Jernbane nærmest din lokation.

Moovit - Din lokale transit app til Android og iOS
Moovit Lettere at få oplysninger om linje 75 med appen!