788 linje
Bredebro St - Løgumkloster Busstation
Sydtrafik
Sydtrafik 788 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
788 bus (Løgumkloster Busstation) har 13 stoppesteder med afgang fra Bredebro St. og endestation Løgumkloster Busstation.
Vælg hvilken som helst af 788 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Løgumkloster Busstation (13 stop)
Bredebro St.
Bredebro Skole
Borg (Bredebro)
Vasen Borgmark (Bredebro)
Visby Gl. Skole (Bredebro)
Høybergvej 78 (Bredebro)
Sølsted Ribe Landevej (Tønder)
Sølsted Rasteplads Ribe Landevej (Tønder)
Hovedvejen V Løgumklostervej (Bredebro)
Nybo (Løgumkloster)
Vænget V Ringgade (Løgumkloster)
Vænget V Forsamlingshuset (Løgumkloster)
Løgumkloster Busstation
788 OSS
Hvad tid begynder 788 busat køre?
Service på bus 788 begynder kl. 13:49 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 788 bus op med at køre?
Service på bus 788 stopper kl. 15:49 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 788 bus?
Hvornår ankommer bus Bredebro St - Løgumkloster Busstation linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den bus Bredebro St - Løgumkloster Busstation linje, der er tættest på din placering.
Er der en 788 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 788 bus stop.
788 bus Køreplan
788 bus rute går om arbejdsdage. Normale driftstider: 13:49 - 15:49
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 13:49 - 15:49 | 60 |
tir | 13:49 - 15:49 | 60 |
ons | 13:49 - 15:49 | 60 |
tor | 13:49 - 15:49 | 60 |
fre | 13:49 - 15:49 | 60 |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for Sydtrafik bus
Se alle opdateringer på 788 (fra Bredebro St.), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 788 (Løgumkloster Busstation) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra Sydtrafik nu.
788 linje bus billetpris
Sydtrafik 788 (Løgumkloster Busstation) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos Sydtrafik, tjek Moovit-appen eller Sydtrafiks officielle hjemmeside.
788 (Sydtrafik)
Det første stop på 788 bus ruten er Bredebro St., og det sidste stop er Løgumkloster Busstation. 788 (Løgumkloster Busstation) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 788 har 13 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 41 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Sydtrafik foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 788 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 788 busfor at komme på.
Linje 788 bus sporing i realtid
Spor linje 788 (Løgumkloster Busstation) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 788 bus eller en live Sydtrafik bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for Sydtrafik eller rejseplanlægger for metro, jernbane, bus, bybane eller færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for Sydtrafik og enhver bus, inklusive linje 788, i Danmark
788 - AAlternative ruter
Sydtrafik linjer i Danmark
- 266 - Ballum Byvej v Højervej (Bredebro) - Højer Busstation/ Tidsplan
- 532 - Eltang Skole - Eltangvej 229/ Tidsplan
- 144 - Esbjerg Busterminal - Billund Lufthavn / Billund Airport/ Tidsplan
- 16 - Jellingvej v Høgsholtvej (Vejle) - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 447 - Åsted (Varde) - Nørre Nebel St./ Tidsplan
- 698 - Hellevad Børneunivers - Hærvejsskolen Skovbrynet (Rødekro)/ Tidsplan
- 575 - Gesten Stadion Allé - Bække Skole/ Tidsplan
- 711 - Aabenraavej v Tinggårdvej - Dybbølskolen busholdepladsen/ Tidsplan
- 2573 - Nørre Nebel Svømmehal - Blaabjerghallen (Outrup)/ Tidsplan
- 766 - Rangstrup Gårde (Agerskov) - Høllevang Skole (Toftlund)/ Tidsplan
- 645 - Varnæs Skole - Felsted Skole/ Tidsplan
- 656 - Styrtom Flensborgvej - Stubbæk Skole/ Tidsplan
- 8 - Drejensvej v Agerøvej - Knud Hansens Vej (Kolding)/ Tidsplan
- 693 - Hellevad Børneunivers - Skolevænget (Aabenraa)/ Tidsplan
- 772 - Dyrhus (Tønder) - Tønder Busstation/ Tidsplan
- 422 - Bramming St. - Gabelsvej v skolen (Bramming)/ Tidsplan
- 873 - Vejle Trafikcenter - Vejle Trafikcenter/ Tidsplan
- 2541 - Fynshav Børneunivers (Fynshav) - Nordals Svømmehal/ Tidsplan
- 2 - Fredericia Banegård - Fredericia Banegård/ Tidsplan
- 135 - Haderslev Busstation - Ribe Rutebilstation/ Tidsplan