800 linje
Sindal Station - Smedegården (Nørrebro / Bindslev / Hjørring Komm.)
NT
NT 800 bus Ruteplan og stop (Opdateret)
800 bus (Bindslev) har 23 stoppesteder med afgang fra Sindal Station og endestation Smedegården (Nørrebro / Bindslev / Hjørring Komm.).
800 bus oversigt over køreplan for den kommende uge: Afgår en gang om dagen kl. 14:50. Kørselsdage i denne uge: arbejdsdage.
Vælg hvilken som helst af 800 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.
Retning: Bindslev (23 stop)
Sindal Station
Vestergade (Sindal / Hjørring Kommune)
Oremosevej Syd (Sindal / Hjørring Kommune)
Danmarksgade (Oremosevej / Sindal / Hjørring K.)
Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring Kommune)
Sønder Bindslev (Sdr. Bindslevvej / Hjørring Kom.)
Industrivej (Sønderbro / Bindslev / Hjørring Kom.)
Sellebjergvej (Sønderbro / Bindslev / Hjørring Kom
Ågade (Nørrebro / Bindslev / Hjørring Kom)
Bindslev Skole (Skolegade / Hjørring Kommune)
Parkvej (Bindslev / Hjørring Kommune)
Terpet (Lynggårdsvej / Hjørring Kommune)
Solbakkevej (Tversted Kirkeby / Hjørring Kommune)
Tversted Kirke (Tannisbugtvej / Hjørring Kom.)
Mariebo (Tannisbugtvej / Tversted / Hjørring Kom)
Østervej (Tannisbugtvej / Tversted / Hjørring Kom)
Tversted Gl. Skole (Skolevej / Hjørring Kommune)
Altuna (Skagensvej / Hjørring Kommune)
Tuen (Tuenvej / Hjørring Kommune)
Sørig Gl. Skole (Tuenvej / Hjørring Kommune)
Trynmosevej (Stensbækvej/Hjørring Kommune)
Teglværksvej (Mosbjergvej / Bindslev)
Smedegården (Nørrebro / Bindslev / Hjørring Komm.)
800 OSS
Hvad tid begynder 800 busat køre?
Service på bus 800 begynder kl. 14:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tider holder 800 bus op med at køre?
Service på bus 800 stopper kl. 14:50 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.
Hvad tid ankommer 800 bus?
Hvornår ankommer Bus Sindal Station - Smedegården (Nørrebro / Bindslev / Hjørring Komm.) linjen? Tjek live ankomsttider for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Sindal Station - Smedegården (Nørrebro / Bindslev / Hjørring Komm.) linje, der er tættest på din placering.
Kører NTs 800 bus linje Pinsedag and 2. Pinsedag?
800 buss kørselstider Pinsedag and 2. Pinsedag kan ændre sig. Tjek venligst Moovit-appen for yderligere detaljer.
Er der en 800 bus stop i nærheden af mig?
Klik her for at se den nærmeste 800 bus stop.
800 bus Køreplan
800 bus rute opererer den mandag til fredag. Almindelige åbningstider: 14:50
Dag | Kørselstider | Hyppighed (min) |
---|---|---|
man | 14:50 | Enkel afgang |
tir | 14:50 | Enkel afgang |
ons | 14:50 | Enkel afgang |
tor | 14:50 | Enkel afgang |
fre | 14:50 | Enkel afgang |
lør | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
søn | Ikke I Drift | Ikke I Drift |
Servicealarmer for NT bus
Se alle opdateringer på 800 (fra Sindal Station), herunder information om realtidstatus, forsinkelser på bus, ændringer af ruter, ændringer af stoppestedsplaceringer og eventuelle andre ændringer af servicen. Få et realtidskort over 800 (Bindslev) og spore bus mens den bevæger sig på kortet. Download appen for al information fra NT nu.
800 linje bus billetpris
NT 800 (Bindslev) priser kan ændre sig baseret på flere faktorer. For mere information om billetpriser hos NT, tjek Moovit-appen eller NTs officielle hjemmeside.
800 (NT)
Det første stop på 800 bus ruten er Sindal Station, og det sidste stop er Smedegården (Nørrebro / Bindslev / Hjørring Komm.). 800 (Bindslev) går arbejdsdage.
Yderligere oplysninger: 800 har 23 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 42 minutter.
Er du på farten? Se, hvorfor over 1.5 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig NT foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 800 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 800 busfor at komme på.
Linje 800 Bus sporing i realtid
Spor linje 800 (Bindslev) på et live kort i realtid og følg dens placering, mens den bevæger sig mellem stationer. Brug Moovit til sporing af linje 800 bus eller en live NT bus sporingsapp, så du aldrig kommer forsent til bus
Brug appen som rejseplanlægger for NT eller rejseplanlægger for Metro, Jernbane, Bus, Bybane eller Færge til at planlægge din rute omkring Danmark. Rejseplanlæggeren viser opdaterede data for NT og enhver bus, inklusive linje 800, i Danmark
800 - AAlternative ruter
NT linjer i Danmark
- 971X - Aalborg St. (Perron C5) - Løkken Skole (Harald Fischersvej / Løkken)/ Tidsplan
- 707 - Øster Jølby Skole (Morsø Kommune) - Sejerslev (Morsø Kommune)/ Tidsplan
- 270 - Fjerritslev Busterminal (Jammerbugt Kommune) - Saltum Kirke (Tinghøjgade / Jammerbugt Komm.)/ Tidsplan
- 77 - Blokhus (Møllevej / Jammerbugt Kommune) - Frederikshavn St./ Tidsplan
- 370 - Onsildhøjgaard (Fyrkildevej / Rebild Kommune) - Sortebakkeskolen (Nørager / Rebild Komm.)/ Tidsplan
- 90 - Nykøbing Busterminal (Nykøbing Mors) - Thisted St./ Tidsplan
- 362 - Sørup (Rebild Kommune) - Karensmindeskolen busgade (Mastrupvej / Støvring)/ Tidsplan
- 53N - Budolfi Plads (Vingårdsgade / Aalborg) - Arden Station (Mariagerfjord Kommune)
- 330 - Snedsted Hallen (Øster Alle / Thisted Kommune) - Snedsted Hallen (Øster Alle / Thisted Kommune)/ Tidsplan
- 60X - Aalborg St. (Perron C5) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 200 - Blokhus (Møllevej / Jammerbugt Kommune) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 103 - Nørager Station (Rebild Kommune) - Støvring St./ Tidsplan
- 708 - Nykøbing Busterminal (Nykøbing Mors) - Neessund Mors (Morsø Kommune)/ Tidsplan
- 803 - Vestergårdsvej (Tårsvej / Lendum) - Sindal Skole (Stadionvej / Hjørring kommune)/ Tidsplan
- 73N - Aalborg St. (Perron C3) - Frederikshavn St./ Tidsplan
- 950X - Aalborg St. (Perron C3) - Rønbjerg Havn (Livøvej / Vesthimm. Komm.)/ Tidsplan
- 706 - Nykøbing Busterminal (Nykøbing Mors) - Hvidbjerg Hallen (Morsø Kommune)/ Tidsplan
- 56 - Øster Hurup bymidte N (Øster Hurup) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan
- 80 - Lønstrup Turistinfo (Strandvejen / Hjørring Komm.) - Hjørring St./ Tidsplan
- 38 - Klitgård (Aalborg Kommune) - Aalborg St. (Område C / Regionalbus)/ Tidsplan