325
325 - Hillerød St. Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 | Afgang nr. #8 | Afgang nr. #9 | Afgang nr. #10 | Afgang nr. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Frederikssund St. | 06:50 | 07:51 | - | - | - | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | - | - |
Trekløverskolen Falkenborg (Frederiksborggade) | 06:51 | 07:52 | - | - | - | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | - | - |
Falkenborgvej (Frederiksværkvej) | 06:52 | 07:53 | - | - | - | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | - | - |
Frederikssund Gymnasium (Frederiksværkvej) | 06:52 | 07:54 | - | - | - | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | - | - |
Elsenbakken (Byvej) | 06:53 | 07:55 | - | - | - | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | - | - |
Klinten (Byvej) | 06:54 | 07:56 | - | - | - | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | - | - |
Fællesvej (Byvej) | 06:55 | 07:56 | - | - | - | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | - | - |
Engebækgård (Byvej) | 06:56 | 07:58 | - | - | - | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | - | - |
Byvej (Højvang) | 06:57 | 07:59 | - | - | - | 14:33 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | - | - |
Kildebakken (Højvang) | 06:58 | 08:00 | - | - | - | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | - | - |
Græse Bakkeby (Højvang) | 06:59 | 08:01 | - | - | - | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | - | - |
Kildebakken (Højvang) | 06:59 | 08:01 | - | - | - | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | - | - |
Byvej (Højvang) | 06:59 | 08:02 | - | - | - | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | - | - |
Højvang (Byvej) | 07:00 | 08:02 | - | - | - | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | - | - |
Græse Skolevej (Græse Bygade) | 07:02 | 08:05 | - | - | - | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | - | - |
Bassegrav (Græse Skolevej) | 07:04 | 08:07 | - | - | - | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | - | - |
Sigerslevvester (Sigerslevvestervej) | 07:06 | 08:09 | - | - | - | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | - | - |
Strølillevej (Strøbjergvej) | 07:08 | 08:11 | - | - | - | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | - | - |
Geerslettevej (Strøbjergvej) | 07:09 | 08:12 | - | - | - | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | - | - |
Sigerslevøster (Strøbjergvej) | 07:09 | 08:12 | - | - | - | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | - | - |
Strø Kirke (Strøvej) | 07:13 | 08:16 | - | - | - | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | - | - |
Lille Havelsevej Strø (Strøvej) | 07:13 | 08:16 | - | - | - | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | - | - |
Hvilegårdsparken (Strøvej) | 07:15 | 08:18 | - | - | - | 14:52 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | - | - |
Skævinge St. | 07:17 | 08:20 | 09:48 | 11:48 | 12:57 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 19:17 | 21:17 |
Kornmarkskolen Skævinge (Harløsevej) | 07:17 | 08:20 | 09:48 | 11:48 | 12:57 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 19:17 | 21:17 |
Baunehøjen (Harløsevej) | 07:18 | 08:21 | 09:49 | 11:49 | 12:58 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 19:18 | 21:18 |
Harløse (Harløsevej) | 07:23 | 08:26 | 09:54 | 11:54 | 13:03 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:23 | 21:23 |
Nebbegårdsvej (Harløsevej) | 07:24 | 08:27 | 09:55 | 11:55 | 13:04 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:24 | 21:24 |
Tjærebyvej (Harløsevej) | 07:25 | 08:28 | 09:56 | 11:56 | 13:05 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:25 | 21:25 |
Tvedsagervej (Harløsevej) | 07:25 | 08:28 | 09:56 | 11:56 | 13:05 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:25 | 21:25 |
Harløse Skole (Harløsevej) | 07:27 | 08:30 | 09:58 | 11:58 | 13:07 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:27 | 21:27 |
Ved Freerslev Hegn (Harløsevej) | 07:28 | 08:31 | 09:59 | 11:59 | 13:08 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:28 | 21:28 |
Hillerødmotorvejen (Harløsevej) | 07:29 | 08:32 | 10:00 | 12:00 | 13:09 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 19:29 | 21:29 |
Rønnekrogen (Harløsevej) | 07:29 | 08:32 | 10:00 | 12:00 | 13:09 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 19:29 | 21:29 |
Harløsevej (Egespurs Allé) | 07:32 | 08:35 | 10:03 | 12:03 | 13:12 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:32 | 21:32 |
Ullerød Ålholmparken Sløjfen (Ålholmparken) | 07:33 | 08:36 | 10:04 | 12:04 | 13:13 | 15:10 | 16:10 | 17:10 | 18:10 | 19:33 | 21:33 |
Harløsevej (Herredsvejen) | 07:34 | 08:37 | 10:05 | 12:05 | 13:14 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:34 | 21:34 |
Heimdalsvej (Herredsvejen) | 07:37 | 08:39 | 10:07 | 12:07 | 13:16 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:36 | 21:36 |
Frejasvej (Herredsvejen) | 07:39 | 08:41 | 10:09 | 12:09 | 13:18 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:38 | 21:38 |
Slotsarkaderne (Nordstensvej) | 07:42 | 08:43 | 10:11 | 12:11 | 13:20 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 19:40 | 21:40 |
Frederiksgade (Hostrupsvej) | 07:42 | 08:44 | 10:12 | 12:12 | 13:21 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:41 | 21:41 |
Østergade (Hostrupsvej) | 07:43 | 08:45 | 10:13 | 12:13 | 13:22 | 15:19 | 16:19 | 17:19 | 18:19 | 19:42 | 21:42 |
Hillerød St. | 07:47 | 08:48 | 10:16 | 12:16 | 13:25 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:45 | 21:45 |
søndag og lørdag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 |
---|---|---|---|
Skævinge St. | 10:16 | 15:16 | 20:16 |
Kornmarkskolen Skævinge (Harløsevej) | 10:16 | 15:16 | 20:16 |
Baunehøjen (Harløsevej) | 10:17 | 15:17 | 20:17 |
Harløse (Harløsevej) | 10:23 | 15:23 | 20:23 |
Nebbegårdsvej (Harløsevej) | 10:24 | 15:24 | 20:24 |
Tjærebyvej (Harløsevej) | 10:25 | 15:25 | 20:25 |
Tvedsagervej (Harløsevej) | 10:25 | 15:25 | 20:25 |
Harløse Skole (Harløsevej) | 10:27 | 15:27 | 20:27 |
Ved Freerslev Hegn (Harløsevej) | 10:28 | 15:28 | 20:28 |
Hillerødmotorvejen (Harløsevej) | 10:29 | 15:29 | 20:29 |
Rønnekrogen (Harløsevej) | 10:29 | 15:29 | 20:29 |
Harløsevej (Egespurs Allé) | 10:32 | 15:32 | 20:32 |
Ullerød Ålholmparken Sløjfen (Ålholmparken) | 10:33 | 15:33 | 20:33 |
Harløsevej (Herredsvejen) | 10:34 | 15:34 | 20:34 |
Heimdalsvej (Herredsvejen) | 10:36 | 15:36 | 20:36 |
Frejasvej (Herredsvejen) | 10:38 | 15:38 | 20:38 |
Slotsarkaderne (Nordstensvej) | 10:40 | 15:40 | 20:40 |
Frederiksgade (Hostrupsvej) | 10:41 | 15:41 | 20:41 |
Østergade (Hostrupsvej) | 10:42 | 15:42 | 20:42 |
Hillerød St. | 10:45 | 15:45 | 20:45 |
Movia Bus tidsplan - 325 (Hillerød St.)
Movia Bus-planen for 325-ruten, Hillerød St., giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Frederikssund St. station til Hillerød St. station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan.