425
425 - Sorø St. Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 | Afgang nr. #8 | Afgang nr. #9 | Afgang nr. #10 | Afgang nr. #11 | Afgang nr. #12 | Afgang nr. #13 | Afgang nr. #14 | Afgang nr. #15 | Afgang nr. #16 | Afgang nr. #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stenlille St. (Stationsvej) | 06:17 | 07:07 | 07:40 | 08:24 | 08:49 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 16:56 | 17:24 | 18:24 | 19:24 |
Stenlille Skole Fredensvej (Hovedgaden) | 06:17 | 07:07 | 07:40 | 08:24 | 08:49 | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 16:56 | 17:24 | 18:24 | 19:24 |
Saltofte (Sorøvej) | 06:20 | 07:10 | 07:43 | 08:27 | 08:52 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 16:59 | 17:27 | 18:27 | 19:27 |
Døjringe Huse (Sorøvej) | 06:22 | 07:12 | 07:45 | 08:29 | 08:54 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:01 | 17:29 | 18:29 | 19:29 |
Nødbrøndsvej (Sorøvej) | 06:24 | 07:14 | 07:47 | 08:31 | 08:56 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 17:03 | 17:31 | 18:31 | 19:31 |
Juliesmindevej (Kalundborgvej) | - | - | 07:50 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Pedersborg Huse (Kalundborgvej) | - | - | 07:51 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Elmebjergvej | 06:28 | 07:18 | - | 08:35 | 09:00 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:07 | 17:35 | 18:35 | 19:35 |
Pedersborg Skole (Rustkammervej) | - | - | 07:52 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Mosevænget (Rustkammervej) | - | - | 07:53 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Elmelunden (Katrinelystvej) | - | - | 07:54 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Fulbyvej (Elmebjergvej) | 06:29 | 07:19 | - | 08:36 | 09:01 | 09:36 | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:08 | 17:36 | 18:36 | 19:36 |
Østervænget (Elmebjergvej) | 06:30 | 07:20 | 07:55 | 08:37 | 09:02 | 09:37 | 10:37 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 17:09 | 17:37 | 18:37 | 19:37 |
Pedersborg Søholm (Holbækvej) | 06:31 | 07:21 | 07:56 | 08:38 | 09:03 | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:10 | 17:38 | 18:38 | 19:38 |
Røde Kors Hjem (Holbækvej) | 06:32 | 07:22 | 07:58 | 08:39 | 09:04 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:11 | 17:39 | 18:39 | 19:39 |
Apotekervej (Holbækvej) | 06:32 | 07:22 | 07:59 | 08:39 | 09:04 | 09:39 | 10:39 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:11 | 17:39 | 18:39 | 19:39 |
Acasievej (Holbækvej) | 06:33 | 07:23 | 08:00 | 08:40 | 09:05 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:12 | 17:40 | 18:40 | 19:40 |
Møllehaven (Holbækvej) | 06:33 | 07:23 | 08:01 | 08:40 | 09:05 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:12 | 17:40 | 18:40 | 19:40 |
Regionshuset (Alleen) | 06:34 | 07:24 | 08:02 | 08:41 | 09:06 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:13 | 17:41 | 18:41 | 19:41 |
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen) | 06:34 | 07:24 | 08:03 | 08:41 | 09:06 | 09:41 | 10:41 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 17:13 | 17:41 | 18:41 | 19:41 |
Sorø Byterminal (Rådhusvej) | 06:35 | 07:25 | 08:04 | 08:42 | 09:07 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:14 | 17:42 | 18:42 | 19:42 |
Absalonsgade (Vedelsgade) | 06:35 | 07:25 | 08:04 | 08:42 | 09:07 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:14 | 17:42 | 18:42 | 19:42 |
Holberg Arkaden (Rolighed) | 06:37 | 07:27 | 08:06 | 08:44 | 09:09 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:16 | 17:44 | 18:44 | 19:44 |
Sorø Akademi (Priorgade) | 06:37 | 07:27 | 08:06 | 08:44 | 09:09 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:16 | 17:44 | 18:44 | 19:44 |
Enghavevej (Banevej) | 06:39 | 07:29 | 08:08 | 08:46 | 09:11 | 09:46 | 10:46 | 11:46 | 12:46 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:18 | 17:46 | 18:46 | 19:46 |
Sorø St. (Stationspladsen) | 06:41 | 07:31 | 08:10 | 08:48 | 09:13 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:20 | 17:48 | 18:48 | 19:48 |
Movia Bus tidsplan - 425 (Sorø St.)
Movia Bus-planen for 425-ruten, Sorø St., giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Stenlille St. (Stationsvej) station til Sorø St. (Stationspladsen) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan.