471 - Ølgod Skole Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 |
---|---|---|
Stationsvej (Ansager) | 13:52 | 14:59 |
Mølbykrydset (Ansager) | 13:56 | 15:03 |
Skovlund Ansagervej (Ansager) | 13:58 | 15:05 |
Skovlund Hovedgaden V Lundvej (Ansager) | 13:58 | 15:05 |
Skovlund Hovedgaden V Nørremarken (Ansager) | 13:59 | 15:06 |
Skovlundvej V Adelvej (Ansager) | 14:00 | 15:07 |
Krusbjerg (Ølgod) | 14:04 | 15:11 |
Bejsnap V Kirken (Ølgod) | 14:06 | 15:13 |
Bejsnapvej V Agersnapvej (Ølgod) | 14:08 | 15:15 |
Lindbjerg Skole (Ølgod) | 14:10 | - |
Egknud Bejsnapvej (Ølgod) | 14:13 | 15:17 |
Egknudvej V Tårnvej (Ølgod) | 14:14 | 15:18 |
Ølgod Skole | 14:18 | 15:22 |
Sydtrafik bus tidsplan - 471 (Ølgod Skole)
Sydtrafik bus-planen for 471-ruten, Ølgod Skole, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Stationsvej (Ansager) station til Ølgod Skole station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Sydtrafik tidsplan.