482
482 - Stenlille Skole Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Pedersborg Skole (Rustkammervej) | - | 13:10 | 13:55 | 14:55 | 15:55 |
Mosevænget (Rustkammervej) | - | 13:12 | 13:57 | 14:57 | 15:57 |
Pedersborg Søholm (Holbækvej) | - | 13:14 | 13:59 | 14:59 | 15:59 |
Røde Kors Hjem (Holbækvej) | - | 13:15 | 14:00 | 15:00 | 16:00 |
Apotekervej (Holbækvej) | - | 13:16 | 14:01 | 15:01 | 16:01 |
Acasievej (Holbækvej) | - | 13:16 | 14:01 | 15:01 | 16:01 |
Regionshuset (Alleen) | - | 13:17 | 14:02 | 15:02 | 16:02 |
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen) | - | 13:18 | 14:03 | 15:03 | 16:03 |
Sorø Byterminal | 07:02 | 13:19 | 14:04 | 15:04 | 16:04 |
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen) | 07:02 | 13:19 | 14:04 | 15:04 | 16:04 |
Møllehaven (Holbækvej) | 07:03 | 13:20 | 14:05 | 15:05 | 16:05 |
Acasievej (Holbækvej) | 07:03 | 13:20 | 14:05 | 15:05 | 16:05 |
Apotekervej (Holbækvej) | 07:04 | 13:21 | 14:06 | 15:06 | 16:06 |
Røde Kors Hjem (Holbækvej) | 07:05 | 13:22 | 14:07 | 15:07 | 16:07 |
Pedersborg Søholm (Holbækvej) | 07:06 | 13:23 | 14:08 | 15:08 | 16:08 |
Østervænget (Elmebjergvej) | 07:06 | 13:23 | 14:08 | 15:08 | 16:08 |
Vink - Elmevænget (Fulbyvej) | 07:07 | 13:24 | 14:09 | 15:09 | 16:09 |
Fulbyvej 15 (Fulbyvej) | 07:08 | 13:25 | 14:10 | 15:10 | 16:10 |
Vink - Fulby Brandsmarkvej (Fulbyvej) | 07:11 | 13:28 | 14:13 | 15:13 | 16:13 |
Fulby (Fulbyvej) | 07:12 | 13:29 | 14:14 | 15:14 | 16:14 |
Vink - Bjernede Kirke (Bjernede Kirkevej) | - | 13:30 | 14:15 | 15:15 | 16:15 |
Vink - Højbjergvej (Stokholtsvej) | - | 13:34 | 14:19 | 15:19 | 16:19 |
St. Ebberup Gyrstingevej (Fulbyvej) | 07:15 | 13:38 | 14:23 | 15:23 | 16:23 |
Kr Flinterup (Flinterupvej) | 07:19 | 13:42 | 14:27 | 15:27 | 16:27 |
Ødemarksvej (Nyrupvej) | 07:21 | 13:44 | 14:29 | 15:29 | 16:29 |
Frenderup (Nyrupvej) | 07:22 | 13:45 | 14:30 | 15:30 | 16:30 |
Vielstedvej (Nyrupvej) | 07:24 | 13:47 | 14:32 | 15:32 | 16:32 |
Ledbjerggård (Nyrupvej) | 07:25 | 13:48 | 14:33 | 15:33 | 16:33 |
Nyrup St. (Banevej) | 07:28 | 13:51 | 14:36 | 15:36 | 16:36 |
Vink - Vanløse (Vanløsevej) | 07:33 | - | - | - | - |
Ugerløsevej (Sorøvej) | 07:39 | - | - | - | - |
Stenmagle Mejerivej (Sorøvej) | 07:42 | - | - | - | - |
Præstelyngen (Sorøvej) | 07:43 | - | - | - | - |
Stenlille St. (Stationsvej) | 07:51 | 13:57 | 14:42 | 15:42 | 16:42 |
Stenlille Skole (Elmevej) | 07:54 | 13:59 | 14:44 | 15:44 | 16:44 |
Movia Bus tidsplan - 482 (Stenlille Skole)
Movia Bus-planen for 482-ruten, Stenlille Skole, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Pedersborg Skole (Rustkammervej) station til Stenlille Skole (Elmevej) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan.