600 - Gjøl - Biersted - Aabybro Tidsplan onsdag Tidsplan Station Afgang nr. #1 Afgang nr. #2 Aabybro Busterminal - 09:00 Møllevej (Østergade / Aabybro) - 09:00 Mølhavevej (Østergade / Aabybro) - 09:01 Vuc Jammerbugt (Teknologiparken / Aabybro Syd) - 09:02 Slusevej (Jammerbugt Kommune) 07:32 09:34 Huskærvej (Kjellerupsvej / Jammerbugt Kommune) 07:27 09:15 Gjøl Skole (Limfjordsgade / Gjøl) - 09:20 Damgårdsmindevej (Jammerbugt Kommune) 07:34 09:35 Gjøl Bro (Kjellerupsvej / Jammerbugt Kommune) - 09:11 Mølstubvej (Limfjordsgade / Gjøl) 07:25 09:17 Bjergets Vej (Langebjergsvej / Jammerbugt Komm) 07:16 09:26 Birkumgård (Limfjordsgade / Gjøl) 07:25 09:16 Vidtskuevej (Limfjordsgade / Gjøl) 07:21 09:22 Gjøl Havn (Fjordgade / Gjøl) 07:19 09:24 Marken (Jammerbugt Kommune) 07:14 09:27 Gårdkærsvej (Kjellerupsvej / Jammerbugt Komm.) 07:29 09:30 Kildevangen (Limfjordsgade / Gjøl)) 07:22 09:21 Eget (Nørredigevej / Jammerbugt Kommune) 07:12 09:28 Gjøl Skole (Rønnebærvej / Gjøl) 07:24 - Biersted Skole (Idrætsvej / Jammerbugt Komm.) 07:38 09:39 Aaby Søndre Gade 07:42 - Aabybro Busterminal 07:43 -
torsdag Tidsplan Station Afgang nr. #1 Afgang nr. #2 Afgang nr. #3 Aabybro Busterminal - 09:00 13:22 Møllevej (Østergade / Aabybro) - 09:00 - Mølhavevej (Østergade / Aabybro) - 09:01 - Vuc Jammerbugt (Teknologiparken / Aabybro Syd) - 09:02 - Slusevej (Jammerbugt Kommune) 07:32 09:34 - Huskærvej (Kjellerupsvej / Jammerbugt Kommune) 07:27 09:15 - Gjøl Skole (Limfjordsgade / Gjøl) - 09:20 - Damgårdsmindevej (Jammerbugt Kommune) 07:34 09:35 - Gjøl Bro (Kjellerupsvej / Jammerbugt Kommune) - 09:11 - Mølstubvej (Limfjordsgade / Gjøl) 07:25 09:17 - Bjergets Vej (Langebjergsvej / Jammerbugt Komm) 07:16 09:26 - Birkumgård (Limfjordsgade / Gjøl) 07:25 09:16 - Vidtskuevej (Limfjordsgade / Gjøl) 07:21 09:22 - Gjøl Havn (Fjordgade / Gjøl) 07:19 09:24 - Marken (Jammerbugt Kommune) 07:14 09:27 - Gårdkærsvej (Kjellerupsvej / Jammerbugt Komm.) 07:29 09:30 - Kildevangen (Limfjordsgade / Gjøl)) 07:22 09:21 - Eget (Nørredigevej / Jammerbugt Kommune) 07:12 09:28 - Gjøl Skole (Rønnebærvej / Gjøl) 07:24 - - Biersted Skole (Idrætsvej / Jammerbugt Komm.) 07:38 09:39 13:10 Aaby Søndre Gade 07:42 - 13:17 Aabybro Busterminal 07:43 - -
Arbejdsdage Tidsplan Station Afgang nr. #1 Slusevej (Jammerbugt Kommune) 07:32 Huskærvej (Kjellerupsvej / Jammerbugt Kommune) 07:27 Damgårdsmindevej (Jammerbugt Kommune) 07:34 Mølstubvej (Limfjordsgade / Gjøl) 07:25 Bjergets Vej (Langebjergsvej / Jammerbugt Komm) 07:16 Birkumgård (Limfjordsgade / Gjøl) 07:25 Vidtskuevej (Limfjordsgade / Gjøl) 07:21 Gjøl Havn (Fjordgade / Gjøl) 07:19 Marken (Jammerbugt Kommune) 07:14 Gårdkærsvej (Kjellerupsvej / Jammerbugt Komm.) 07:29 Kildevangen (Limfjordsgade / Gjøl)) 07:22 Eget (Nørredigevej / Jammerbugt Kommune) 07:12 Gjøl Skole (Rønnebærvej / Gjøl) 07:24 Biersted Skole (Idrætsvej / Jammerbugt Komm.) 07:38 Aaby Søndre Gade 07:42 Aabybro Busterminal 07:43
NT bus tidsplan - 600 (Gjøl - Biersted - Aabybro) NT bus-planen for 600-ruten, Gjøl - Biersted - Aabybro, giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Aabybro Busterminal station til Aabybro Busterminal station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.
Sidst opdateret den 22. juli 2024
600 Alternative ruteplaner