65E - Hillerød St. Tidsplan
Arbejdsdage Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 | Afgang nr. #2 | Afgang nr. #3 | Afgang nr. #4 | Afgang nr. #5 | Afgang nr. #6 | Afgang nr. #7 | Afgang nr. #8 | Afgang nr. #9 | Afgang nr. #10 | Afgang nr. #11 | Afgang nr. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skibby Bymidten (Hovedgaden) | 05:40 | 06:30 | 07:40 | 08:40 | 09:40 | 10:40 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:40 | 15:48 | 16:48 |
Krogstrup Kirke (Skibbyvej) | 05:44 | 06:34 | 07:44 | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:52 | 16:52 |
Onsved (Skibbyvej) | 05:44 | 06:34 | 07:44 | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:44 | 15:52 | 16:52 |
Lyngerup (Lyngerupvej) | 05:47 | 06:37 | 07:47 | 08:47 | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:47 | 15:55 | 16:55 |
Vestervangsvej (Lyngerupvej) | 05:48 | 06:38 | 07:48 | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:48 | 15:56 | 16:56 |
Campus Frederikssund (J.F. Willumsens Vej) | 05:54 | 06:46 | 07:55 | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 | 13:54 | 14:54 | 16:02 | 17:02 |
Trekløverskolen Falkenborg (Frederiksborggade) | 05:56 | 06:48 | 07:57 | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 16:04 | 17:04 |
Frederikssund St. | 06:01 | 06:55 | 08:03 | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 16:09 | 17:09 |
Sti Til Nordsjællands Hospital - Frederikssund | 06:04 | 06:59 | 08:07 | 09:04 | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 | 14:04 | 15:04 | 16:12 | 17:12 |
Frederiksborgvej (Hørup Skovvej) | 06:08 | 07:04 | 08:11 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:16 | 17:16 |
Freerslev (Roskildevej) | 06:18 | 07:16 | 08:22 | 09:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:26 | 17:26 |
Jernaldervejen (Peder Oxes Allé) | 06:25 | 07:28 | 08:30 | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:34 | 17:34 |
Peder Oxes Allé Novo (Peder Oxes Allé) | 06:26 | 07:30 | 08:31 | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 15:26 | 16:34 | 17:34 |
Trollesminde Allé (Peder Oxes Allé) | 06:27 | 07:31 | 08:32 | 09:27 | 10:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 15:27 | 16:35 | 17:35 |
U/Nord Hillerød (Milnersvej) | 06:28 | 07:33 | 08:33 | 09:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 | 15:28 | 16:36 | 17:36 |
Frederiksborgcentret Royal Stage (Milnersvej) | 06:28 | 07:34 | 08:34 | 09:29 | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 | 14:29 | 15:29 | 16:37 | 17:37 |
Hillerød St. | 06:31 | 07:38 | 08:37 | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 | 13:32 | 14:32 | 15:32 | 16:40 | 17:40 |
Movia bus tidsplan - 65E (Hillerød St.)
Movia bus-planen for 65E-ruten, Hillerød St., giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Skibby Bymidten (Hovedgaden) station til Hillerød St. station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede Movia tidsplan. Vi opdaterer tidsplanen for 65E, fra Frederikssund til Hillerød, dagligt ved midnat.