682
682 - Klokkerholm Skole (Brønderslev Kommune) Tidsplan
tirsdag til fredag Tidsplan
Station | Afgang nr. #1 |
---|---|
Dannerhøj (Brønderslev Kommune) | 07:13 |
Flauenskjold Vandværk (Aalborgvej) | 07:16 |
Bittebyvej (Brønderslev Kommune) | 07:18 |
Tranget (Storskovsvej / Brønderslev Kommune) | 07:20 |
Pulsen (Tranget / Brønderslev Kommune) | 07:25 |
Voer (Brønderslev Kommune) | 07:28 |
Flauenskjold Nord (Brønderslev Kommune) | 07:32 |
Flauenskjold Skole (Brønderslev Kommune) | 07:35 |
Ingeborg Skeels Vej (Ålborgvej / Flauenskjold) | 07:37 |
Støberivej (Flauenskjold / Brønderslev Kommune) | 07:38 |
Nørholtvej (Aalborgvej / Brønderslev Kommune) | 07:39 |
Flauenskjold Vandværk (Aalborgvej) | 07:40 |
Dannerhøj (Brønderslev Kommune) | 07:42 |
Allerup (Brønderslev Kommune) | 07:47 |
Klokkerholm Skole (Brønderslev Kommune) | 07:55 |
NT Bus tidsplan - 682 (Klokkerholm Skole (Brønderslev Kommune))
NT Bus-planen for 682-ruten, Klokkerholm Skole (Brønderslev Kommune), giver pendlere en pålidelig tidsplan. Tidsplanen er for rejseplanen fra Dannerhøj (Brønderslev Kommune) station til Klokkerholm Skole (Brønderslev Kommune) station, men tidsplanen kan blive opdateret af forskellige årsager.
Du kan få adgang til en online tidsplan i realtid eller se en udskriftsvenlig version af Bus tidsplanen. Planlæg din rejse i henhold til tidsplanen for i dag, i morgen, hverdage eller weekenden med vores pålidelige og opdaterede NT tidsplan.