לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 605 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 605 (נתניה←תל אביב-יפו) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך רזיאל/הרב ריינס ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 605 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: נתניה←תל אביב-יפו (42 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
דרך רזיאל/הרב ריינס
צפה בלוח הזמנים המלא
עמק חפר/אליהו גולומב
צפה בלוח הזמנים המלא
נחום סוקולוב/עמק חפר
צפה בלוח הזמנים המלא
נחום סוקולוב/פייר ז'ילבר
צפה בלוח הזמנים המלא
הרב הרצוג/שדרות חיים וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
וייצמן/איכילוב
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות וייצמן/יהודה הנשיא
צפה בלוח הזמנים המלא
י.ח. ברנר/שד. חיים וייצמן
צפה בלוח הזמנים המלא
ויצמן/ששת הימים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות חיים וייצמן/שער העמק
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בנימין/שער הגיא
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. בנימין/שד. ירושלים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בנימין/טשרניחובסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. בן אב''י/שד. בנימין
צפה בלוח הזמנים המלא
שד. בנימין/שלום שבזי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי
צפה בלוח הזמנים המלא
בן צבי/נחום
צפה בלוח הזמנים המלא
בן צבי/פלוגת מכבי
צפה בלוח הזמנים המלא
הנביאים/שד. בן צבי
צפה בלוח הזמנים המלא
בן צבי/גרנבוים
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות פנחס לבון/שלום עליכם
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות פנחס לבון/יצחק קצנלסון
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות פנחס לבון/תיאודור וייסלברגר
צפה בלוח הזמנים המלא
שדרות פנחס לבון/ש''י עגנון
צפה בלוח הזמנים המלא
פנחס לבון/גולדה מאיר
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אודים
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת הרצליה
צפה בלוח הזמנים המלא
מחלף הסירה
צפה בלוח הזמנים המלא
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/שד' קק''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/אינשטיין
צפה בלוח הזמנים המלא
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/יהודה המכבי
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון חדש רבין/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך נמיר/ז'בוטינסקי
צפה בלוח הזמנים המלא
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
צפה בלוח הזמנים המלא
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך מנחם בגין/המלאכה
צפה בלוח הזמנים המלא
הרכבת/ראש פינה
צפה בלוח הזמנים המלא
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 605
מתי מתחיל לפעול קו 605?
קו 605 מתחיל לפעול ב-04:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 605 מפסיק לעבוד?
קו 605 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 605?
כדי לראות מתי קו נתניה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 605 (נתניה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←תל אביב-יפו (נתניה←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 605 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 605 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 605 של מטרופולין (Metropoline) - נתניה←תל אביב-יפו
קו 605 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:45 - 23:00
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
04:45 - 23:00
10 - 30
ב׳
04:45 - 23:00
10 - 30
ג׳
04:45 - 23:00
10 - 30
ד׳
04:45 - 23:00
10 - 30
ה׳
04:45 - 23:00
10 - 30
ו׳
05:00 - 15:00
15 - 30
ש׳
20:45 - 23:30
45 - 60
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל605 (מ דרך רזיאל/הרב ריינס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 605 (נתניה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 605
תעריף הנסיעה ב605 (נתניה←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
605 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 605 היא דרך רזיאל/הרב ריינס והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה.
קו 605 (נתניה←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 605. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 605.
קו 605 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 605 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 605 (נתניה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 605 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 605 ב-ישראל