קו 1
בת ים←פתח תקווה
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 1 (בת ים←פתח תקווה) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין ומסתיים בת. מרכזית פ''ת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בת ים←פתח תקווה (51 תחנות)
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
יצחק שדה/הנביאים
בלפור/יצחק שדה
בלפור/מקס נורדאו
ת.רק''ל בלפור
בלפור/פרלשטיין
שדרות העצמאות/הרב עוזיאל
ת.רק''ל העצמאות
שד' ירושלים/שמחה הולצברג
שד' ירושלים/מחרוזת
מרכז הטניס/הרב הלר
היינריך היינה/שז"ר
היינריך היינה/נס לגויים
האקדמית תל אביב-יפו/היינריך היינה
אצטדיון בלומפילד/שלבים
דרך שלמה/שלבים
דרך שלמה/אבולעפיה
דרך שלמה/שוקן
צ'לנוב/מטלון
צ'לנוב/הגדוד העברי
דרך מנחם בגין/הגליל
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/יצחק שדה
ת.רק''ל יהודית/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
מתחם מידטאון/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/על פרשת דרכים
הבורסה/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
מכון מור/דרך זאב ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך ז'בוטינסקי/אבן עזרא
דרך ז'בוטינסקי/סוקולוב
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/היצירה
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
בי''ח בלינסון/גשר אבנת
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/יצחק שדה
ברון הירש / מונטיפיורי
שוק עירוני/ברון הירש
בר כוכבא/ליברכט
ת. מרכזית פ''ת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-00:05 בשני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-16:40 בשני, שישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו בת ים←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בת ים←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (בת ים←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בת ים←פתח תקווה (בת ים←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 1 של דן (Dan) פעיל בערב פסח?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות בערב פסח. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 23:45 | 13 - 15 |
ב׳ | 00:05 - 16:40 | 20 - 30 |
ג׳ | 00:05 - 23:45 | 13 - 20 |
ד׳ | 00:05 - 23:45 | 13 - 20 |
ה׳ | 00:05 - 23:45 | 13 - 20 |
ו׳ | 05:00 - 16:40 | 20 |
ש׳ | 20:15 - 23:45 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (בת ים←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (בת ים←פתח תקווה) של דן (Dan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
1 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית פ''ת/הורדה.
קו 1 (בת ים←פתח תקווה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (בת ים←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
1 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 104 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 62 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 160 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 925 - אשל אברהם/הרב רבינוב-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-125/ לוח זמנים
- 81 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->ת.רכבת בני ברק-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 92 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 52 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים