לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בברעם/האומן ומסתיים בכניסה ראשית/הדסה עין כרם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 12 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (48 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
ברעם/האומן
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך חברון/אשר וינר
צפה בלוח הזמנים המלא
התנופה/דרך בית לחם
צפה בלוח הזמנים המלא
הסדנא/יד חרוצים
צפה בלוח הזמנים המלא
הסדנא/פייר קניג
צפה בלוח הזמנים המלא
האומן/הסדנא
צפה בלוח הזמנים המלא
האומן/ברעם
צפה בלוח הזמנים המלא
ברעם/האומן
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת משה ברעם
צפה בלוח הזמנים המלא
פת/ברל לוקר
צפה בלוח הזמנים המלא
פת/בעהם
צפה בלוח הזמנים המלא
פת/יהודה הנשיא
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת פת/גולומב
צפה בלוח הזמנים המלא
א''ס ביתר/א''ס הפועל
צפה בלוח הזמנים המלא
האייל/א''ס הפועל
צפה בלוח הזמנים המלא
האייל/היען
צפה בלוח הזמנים המלא
האייל ג'
צפה בלוח הזמנים המלא
האייל א'
צפה בלוח הזמנים המלא
הדישון/האייל
צפה בלוח הזמנים המלא
הדישון/מעלות אייל
צפה בלוח הזמנים המלא
השועל/הדישון
צפה בלוח הזמנים המלא
פארק שטרן/דרך חיים ע.קוליץ
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס למדעים ואומנויות/קוליץ
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין/קוליץ
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז מסחרי/דולצ'ין
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין/שמואל נתן
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין/אל סלוודור
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין/האחות זלמה
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין/נחמיה
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין/בן פורת
צפה בלוח הזמנים המלא
דולצ'ין/קוליץ
צפה בלוח הזמנים המלא
קוסטה ריקה/האביבית
צפה בלוח הזמנים המלא
קוסטריקה א
צפה בלוח הזמנים המלא
קוסטה ריקה ב'
צפה בלוח הזמנים המלא
קוסטה ריקה ג
צפה בלוח הזמנים המלא
קוסטה ריקה ד
צפה בלוח הזמנים המלא
קוסטה ריקה ה
צפה בלוח הזמנים המלא
קוסטה ריקה/החלמית
צפה בלוח הזמנים המלא
הרפובליקה הדומיניקנית/רקפת
צפה בלוח הזמנים המלא
דהומיי/הרפובליקה הדומיניקנית
צפה בלוח הזמנים המלא
קולומביה
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון סולד/קולומביה
צפה בלוח הזמנים המלא
ניקרגואה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אורה
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס לרפואה/הדסה עין כרם
צפה בלוח הזמנים המלא
מכון שרת/הדסה עין כרם
צפה בלוח הזמנים המלא
כניסה ראשית/הדסה עין כרם
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 12
מתי מתחיל לפעול קו 12?
קו 12 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 12 מפסיק לעבוד?
קו 12 מפסיק לפעול ב-16:40 בשישי
מתי מגיע קו 12?
כדי לראות מתי קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 12 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 12 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 12 של אגד (Egged) - ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם
קו 12 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:00 - 23:30
15 - 30
ב׳
06:00 - 23:30
15 - 30
ג׳
06:00 - 23:30
15 - 30
ד׳
06:00 - 23:30
15 - 30
ה׳
06:00 - 23:30
15 - 30
ו׳
06:00 - 16:40
20
ש׳
20:40 - 23:15
30 - 35
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל12 (מ ברעם/האומן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 12
תעריף הנסיעה ב12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
12 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 12 היא ברעם/האומן והתחנה האחרונה היא כניסה ראשית/הדסה עין כרם.
קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 12. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 12.
קו 12 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 12 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 12 (ברעם/האומן←כניסה ראשית/הדסה עין כרם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 12 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 12 ב-ישראל