קו 166
רחובות←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 166 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 166 (רחובות←רמת גן) יש 51 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית רחובות/רציפים ומסתיים בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 166 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←רמת גן (51 תחנות)
ת. מרכזית רחובות/רציפים
טשרניחובסקי/ברנר
טשרניחובסקי/ארלוזורוב
טשרנחובסקי/לוי אשכול
טשרניחובסקי/בית ספר אורט
יעקבי/הרצל
מסוף אגד אושיות
שדרות הקיבוצים/צבי אפל
לח''י/חיים ברלב
חיים בר לב/מוקסיי
ישראל בלקינד/משה פורר
דרך ירושלים/שרגא בן ארי
ירושלים/מגיני הגליל
ירושלים/לח''י
ירושלים/זכריה מדאר
בי''ס רמת אלון
זכריה מדאר/ההגנה
ההגנה/לח''י
סירני/ההגנה
סירני/גורודסקי
גורודיסקי/מנוחה ונחלה
יעקב/מקס נורדאו
הרצל/וייצמן
משטרה/הרצל
מכון ויצמן
הפקולטה לחקלאות
ת. רכבת רחובות
פארק המדע/ויצמן
וייצמן/החרש
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ויצמן/פיקוד העורף
ת. רכבת ראשונים
הרצל/אבי האסירים
הרצל/סוקולוב
הרצל/אהרון קרון
הרצל/הכרמל
הרצל/תרמ''ב
הרצל/בן זאב
דרך המכבים/פיק''א
דרך המכבים/פריימן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/אלי כהן
מכון וולקני/דרך המכבים
צומת בית דגן
דרך השבעה/צבי זעירא
מחלף גנות/כביש 4
מחלף מסובים
עמק האלה/דרך שיבא
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שאלות ותשובות לגבי קו 166
מתי מתחיל לפעול קו 166?
קו 166 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 166 מפסיק לעבוד?
קו 166 מפסיק לפעול ב-06:15 בראשון, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 166?
כדי לראות מתי קו רחובות←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 166 (רחובות←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←רמת גן (רחובות←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 166 של אגד (Egged) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 166 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 166 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 166 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 166
קו 166 פועל בראשון, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:40 - 06:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 06:15 | 35 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:40 - 06:15 | 35 |
ה׳ | 05:40 - 06:15 | 35 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל166 (מ ת. מרכזית רחובות/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 166 (רחובות←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 166
תעריף הנסיעה ב166 (רחובות←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
166 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 166 היא ת. מרכזית רחובות/רציפים והתחנה האחרונה היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר.
קו 166 (רחובות←רמת גן) פועל בראשון, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 166. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 166.
מעקב אחר קו האוטובוס 166 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 166 (רחובות←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 166 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 166 ב-ישראל
166 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 92 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 86 - טרומפלדור/מימון-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 74 - ראס עלי כניסה-ראס עלי<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ב/ לוח זמנים
- 2 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 96 - הגיבורים/שמידט-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 790 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2#
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->המייסדים/השמינית-פרדס חנה כרכור-2#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 87 - רשי/צלאח-קרית אתא<->איינשטיין/הצנחנים-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 34 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->מתחם ביג/תדהר-פרדס חנה כרכור-3ז/ לוח זמנים
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 814 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ב/ לוח זמנים
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 470 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים