קו 17
פתח תקווה←ראש העין
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
מפת המסלול של קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - פתח תקווה←ראש העין
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 17 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 17 (פתח תקווה←ראש העין) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף משה ארנס/רציפים ומסתיים בבית העלמין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 17 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←ראש העין (45 תחנות)
מסוף משה ארנס/רציפים
ת.רק''ל תחנה מרכזית פ''ת/בר כוכבא
שטמפפר/חיים עוזר
יהושע שטמפפר/רמב''ם
שטמפפר/אברבנל
יהושע שטמפפר/יהושע חנקין
הגר''א/לינדוי
צומת גנים/ירושלים
צומת גבעת השלושה מערב/כביש 483
צומת גבעת השלושה מזרח/כביש 483
צומת פארק אפק/כביש 483
צומת ראש העין לדרום/כביש 444
שד. שלמה המלך/אפק
הרב שלום שבזי / שלמה המלך
הרב שלום שבזי / צה''ל
צה''ל/חזון אי''ש
צה''ל/זכריה משה
צה''ל/אבן עזרא
הרש''ש/הנביאים
הנביאים/וולפסון
מלכי ישראל/עליזה בגין
מלכי ישראל/יהודה הלוי
יהודה הלוי/מלכי ישראל
יהודה הלוי/תיכון בגין
ככר המשוררים
הרב שלום שבזי / רמת הגולן
מצפה אפק/הרב שלום שבזי
ז'בוטינסקי/שילה
ז'בוטינסקי / כרמל
צומת כרמל
ז'בוטינסקי/מרכז מסחרי
נווה אפיקים/מתנ''ס לב אפק
מכללת ראש העין/נווה אפיקים
מכללת ראש העין/מבצע בזק
שכונת נווה אפק/ה' באייר
גינת מבצע דני/ה' באייר
ה' באייר / מבצע דני
ה' באייר/מבצע חירם
דרך בגין/דן
דרך מנחם בגין/הפרחים
נחל רבה/חט''ב גוונים
דרך הציונות / הדרור
דרך הציונות/יונה
דרך הציונות/בזלת
בית העלמין
שאלות ותשובות לגבי קו 17
מתי מתחיל לפעול קו 17?
קו 17 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 17 מפסיק לעבוד?
קו 17 מפסיק לפעול ב-15:20 בשישי
מתי מגיע קו 17?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←ראש העין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←ראש העין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 17 (פתח תקווה←ראש העין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←ראש העין (פתח תקווה←ראש העין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 17 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 17 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 17
קו 17 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:40 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:40 - 23:40 | 20 - 30 |
ו׳ | 06:35 - 15:20 | 20 - 30 |
ש׳ | 19:10 - 23:40 | 25 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל17 (מ מסוף משה ארנס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 17 (פתח תקווה←ראש העין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 17
תעריף הנסיעה ב17 (פתח תקווה←ראש העין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
17 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 17 היא מסוף משה ארנס/רציפים והתחנה האחרונה היא בית העלמין.
קו 17 (פתח תקווה←ראש העין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 17. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 17.
מעקב אחר קו האוטובוס 17 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 17 (פתח תקווה←ראש העין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 17 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 17 ב-ישראל
17 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 1 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#
- 62 - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20
- 12 - הבושם/האומן-אשדוד<->מסוף הריביירה-אשדוד-2#
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 322 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#
- 35 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->הדר/התפוח-קדרון-1#
- 87א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-11
- 319 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 51 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#
- 76 - כוכב הצפון/תמוז-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#
- 26 - מסוף בני ברית-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10
- 80 - הצבעוני/הגויבה-אשדוד<->חטיבת הנגב / חטיבת יפתח-אשדוד-1#
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 221 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#
- 88 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה-10
- 252 - ז'בוטינסקי/שילה-ראש העין<->התדהר/התעשייה-רעננה-10
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20