קו 188
חיפה←יקנעם עילית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 188 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 188 (חיפה←יקנעם עילית) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני ומסתיים בקרית חינוך/הגיא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 188 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←יקנעם עילית (32 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
מחלף יגור
יגור/כפר חסידים
מחלף העמקים/יציאה לכביש 6 דרום
צומת התשבי
צומת יקנעם/מושבה
התמר/התאנה
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
הצאלים/האורנים
הערבה/הארזים
הערבה\הארזים
הערבה/רותם
הערבה/רותם
הערבה / אשל
הערבה/נופר
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
מרכז ביג/יער אודם
בי''ס תדהר/יער אודם
מרכז מסחרי/יער אודם
יער אודם/מירון
שד.יצחק רבין / יער אודם
ירדן / חצבני
ירדן/בניאס
ירדן\דליות
ירדן/שיאון
ירדן/שיאון
ירדן/המיצר
שדרות יצחק רבין / ירדן
שד.רבין/הירדן
קרית חינוך/הגיא
שאלות ותשובות לגבי קו 188
מתי מתחיל לפעול קו 188?
קו 188 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 188 מפסיק לעבוד?
קו 188 מפסיק לפעול ב-16:45 בשני, שישי
מתי מגיע קו 188?
כדי לראות מתי קו חיפה←יקנעם עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←יקנעם עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 188 (חיפה←יקנעם עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←יקנעם עילית (חיפה←יקנעם עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 188 של סופרבוס (Superbus) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 188 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 188 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 188 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 188
קו 188 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:05 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ב׳ | 06:05 - 16:45 | 20 - 155 |
ג׳ | 19:00 - 22:10 | 60 - 70 |
ד׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ה׳ | 06:05 - 20:15 | 20 - 135 |
ו׳ | 06:05 - 16:45 | 20 - 155 |
ש׳ | 19:00 - 22:10 | 60 - 70 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל188 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 188 (חיפה←יקנעם עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 188
תעריף הנסיעה ב188 (חיפה←יקנעם עילית) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
188 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 188 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא קרית חינוך/הגיא.
קו 188 (חיפה←יקנעם עילית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 188. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 188.
מעקב אחר קו האוטובוס 188 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 188 (חיפה←יקנעם עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 188 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 188 ב-ישראל
188 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 74 - אל ג'בל / דרך יצחק רבין-בסמת טבעון<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 96 - עמק השלום/הגלעד-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 804 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 746 - מעלה הזיתים-ירושלים<->הכותל המערבי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 14 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מושב ליבנים-לבנים-10/ לוח זמנים
- 354 - בית חולים העמק-עפולה<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 97א - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-11/ לוח זמנים
- 11 - תמר/סיתוונית-קרית טבעון<->כיכר הציונות-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 29 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 42 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון-גזית-10/ לוח זמנים
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 25 - כפר החורש-כפר החורש<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 6א - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-11/ לוח זמנים
- 854 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 19 - מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה<->סולם/כביש 7155-סולם שונם-11/ לוח זמנים