21 Lijn
Zele - Overmere - Wichelen - Lede - Erpe - Mere
De Lijn
De Lijn 21 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 21 (Mere Kerk) heeft in totaal 36 haltes. Het beginpunt is Zele Station en het eindpunt is Mere Kerk.
Kies een van onderstaande bus 21 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Mere Kerk (36 haltes)
Zele Station
Zele Elststraat
Zele Koevliet
Zele Wezepoel
Zele Groenlaan
Zele Heikant
Zele Kromme Heistraat
Zele Gentsesteenweg
Overmere Klappeldonk
Overmere Mosseveldstraat
Overmere Pastoor Pennestraat
Overmere Kerk
Overmere Biestbeek
Uitbergen Groenendijk
Uitbergen Moleneindestraat
Uitbergen Kerk
Wichelen Scheldebrug
Wichelen Woonzorghuis
Wichelen Sociaal Huis
Wichelen Statiestraat
Wichelen Station
Wichelen Hulst
Wichelen Ledebaan
Lede Heiplasstraat
Lede Wijstraat
Lede Rammelstraat
Lede Dorp
Lede Grote Kapellelaan
Erpe Groenstraat
Erpe Vijfhuizen
Erpe Botermelkstraat
Erpe Kerk
Erpe Oud Kerkhof
Mere Vijverstraat
Mere Vijfhoek
Mere Kerk
21 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 21?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 21 om 05:55
Hoe laat vertrekt de laatste bus 21?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 21 om 19:25..
Wanneer komt bus 21 aan?
Wanneer komt de Zele - Overmere - Wichelen - Lede - Erpe - Mere Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Zele - Overmere - Wichelen - Lede - Erpe - Mere Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 21 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 21 bus station te bekijken.
Bus 21 dienstregeling
21 bus route is actief op maandag tot vrijdag. Reguliere tijden: 05:55 - 19:25
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 05:55 - 19:25 | 60 |
di. | 05:55 - 19:25 | 60 |
wo. | 05:55 - 19:25 | 60 |
do. | 05:55 - 19:25 | 60 |
vr. | 05:55 - 19:25 | 60 |
za. | 07:32 - 19:32 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 21 (van Zele Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 21 (Mere Kerk) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
21 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 21 (Mere Kerk) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
21 (De Lijn)
De eerste stop van de 21 bus-route is Zele Station en de laatste halte is Mere Kerk. 21 (Mere Kerk) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 21 heeft 36 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 61 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 21 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 21 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 21 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 21 (Mere Kerk) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 21 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 21, in Belgique.
21 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 781 - Hoevenen - Kapellen - Brasschaat/ Dienstregeling
- 814 - Deinze - Nazareth - Zevergem Pont Noord/ Dienstregeling
- 23 - (Tienen - Neerlinter) - Budingen - Sint-Truiden/ Dienstregeling
- 473 - Turnhout - Retie - Dessel - Mol TISP/ Dienstregeling
- 182 - Groenplaats - Aartselaar - Boom/ Dienstregeling
- 419 - Zandhoven - St Antonius - Malle - Turnhout/ Dienstregeling
- 154 - Hagenbroek Industrie - Lier station - Kessel/ Dienstregeling
- 280 - Beernem - Doomkerke De Zande - Wingene/ Dienstregeling
- R70 - Brussel Zuid - Sint-Pieters-Leeuw - Halle/ Dienstregeling
- 370 - Leuven - Tielt - Diest/ Dienstregeling
- 19 - Sportpaleis - Deurne Zuid/ Dienstregeling
- 107 - Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum/ Dienstregeling
- 218 - Nieuwerkerken - Sint-Truiden - Brustem - Zepperen/ Dienstregeling
- 908 - Gent Sint-Pieters-Rooigem-Mariakerke VISO-AHS/ Dienstregeling
- 600 - Buitenringbus Leuven/ Dienstregeling
- 398 - Tongeren - Val-Meer - Visé - Voeren/Fourons/ Dienstregeling
- 308 - Geraardsbergen - Lierde - Brakel - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 12B - Oostakker-P+R Oostakker-Korenm.-Drongen Varend/ Dienstregeling
- 3 - Mechelen station - Muizen/ Dienstregeling
- 278 - Kinrooi - Kessenich - Ophoven - Maaseik/ Dienstregeling