304 Γραμμή
Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 304 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 304 λεωφορείο (Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο) έχει 76 στάσεις αναχωρεί από Τερμα 304 Στ.316 και τερματίζει στο σταθμό Αφετηρια 304,316 (Νομισματοκοπειο).
Επιλέξτε 304 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο (76 στάσεις)
Τερμα 304 Στ.316
12η Βραυρωνος
11η Βραυρωνος
10η Βραυρωνας
2ο Λυκειο
9η Βραυρωνος
8η Βραυρωνος
7η Βραυρωνος
6η Βραυρωνος
5η Βραυρωνος
4η Βραυρωνος
3η Βραυρωνος
2η Βραυρωνος
1η Βραυρωνος
Στροφη
Μακρη
Χαρουλα
Ξενοφωντος
Οτε
Αγ. Νεκταριος
Γιουργα
Αγ. Κυριακη
Αγ. Ιωαννης
Αποσπορη
Συναιτερισμος Θυρωρων
2η Αεροδρομιου
1η Αεροδρομιου
Κολικρεπι
Αγ. Κων/Νος
Ταχ.Θυριδες
Αγ. Πετρος
Διασταυρωση
Φουρνος
Στροφη
Ο.Τ.Ε
Στροφη Πλαστηρα
Αγ. Δημητριος
Διασταυρωση
Γηπεδο
Ζωη
Αγ. Νικολαος
Φουρνος
Αγ. Θεμιστοκλης
Κατσαουνη
Ξηροτυρι
Γαβαλα
Γρηγορης Λαμπρακης
Πρεμιξ
Φυτωριο
Παλαιοπαναγιας
2η Παλαιοπαναγιας
1η Παλληνη
2η Παλληνη
Ρεκορ
Μιληση
Σολωμου
Βασιλοπουλος
Καζαντζακη
Βικελα
Μιαουλη
Γαζη
Παναγιτσα - Panagitsa
Πετρογιαννη - Petrogiannh
Σταυρος - Stayros
Γελαδακη - Geladakh
Δημητρας - Dhmhtras
Ικα - Ika
Σαλαμινος - Salaminos
Ερτ - Ert
Πλ. Αγ. Παρασκευης - Pl. Ag. Paraskeyhs
11η Αγ.Παρασκευης - 11th Ag. Paraskeyhs
Μιλτιαδου - Miltiadoy
Τομπρα - Tompra
9η Μεσογειων - 9th Mesogeion
Νομισματοκοπειο - St. Nomismatokopeio
Αφετηρια 304,316 (Νομισματοκοπειο)
304 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 304 λεωφορείο;
304 ξεκινάει λειτουργία στις 05:00 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή, Σάββατο.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 304 λεωφορείο;
304 σταματάει λειτουργία στις 20:45 τη Τετάρτη.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 304 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο Λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο Λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 304 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 304 λεωφορείο στάση.
Χάρτης διαδρομής Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 304 λεωφορείο - Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο
Δρομολόγια γραμμής 304 λεωφορείο
304 λεωφορείο διαδρομή λειτουργεί κάθε μέρα. Κανονικές ώρες λειτουργίας: 05:00 - 23:25
Ημέρα | Ώρες Λειτουργίας | Συχνότητα (min) |
---|---|---|
Δευ | 05:00 - 23:25 | 25 - 40 |
Τρι | 05:00 - 23:25 | 25 - 40 |
Τετ | 05:00 - 20:45 | 25 - 35 |
Πεμ | 05:00 - 23:25 | 25 - 40 |
Παρ | 05:00 - 23:25 | 25 - 40 |
Σαβ | 05:00 - 23:25 | 30 - 45 |
Κυρ | 05:05 - 23:25 | 35 - 50 |
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 304 (από το Τερμα 304 Στ.316), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 304 (Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ τώρα.
304 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ 304 (Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ.
304 (Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 304 λεωφορείο είναι Τερμα 304 Στ.316 και η τελευταία στάση είναι Αφετηρια 304,316 (Νομισματοκοπειο). 304 (Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 304 έχει 76 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 72 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Αθήνα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 304 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 304 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 304 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο Λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 304 (Αρτεμις (Βραυρωνα) - Στ. Νομισματοκοπειο) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 304 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για Μετρό, Τραμ, Προαστιακός, Λεωφορείο, Τρόλεϊ ή Τελεφερίκ για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Αθήνα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 304, στην Αθήνα
304 - Εναλλακτικές οδηγίες
Συγκοινωνίες Αθηνών - ΟΑΣΑ Γραμμές στη πόλη Αθήνα
- 142 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 109 - ΣΤ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑΚΙ / ST. AG. DHMHTRIOS - ANO KALAMAKI/ Πρόγραμμα
- 250 - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΤ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PANEPISTIMIOUPOLI - ST. EVAGGELISMOS/ Πρόγραμμα
- 140 - ΠΟΛΥΓΩΝΟ - ΓΛΥΦΑΔΑ / POLYGONO - GLYFADA/ Πρόγραμμα
- 137 - ΑΝΩ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Α - ΣΤ. ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ANO N. SMYRNI A - ST. SYGGROY FIX/ Πρόγραμμα
- 911Α - ΣΤΑΘ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΔΡ. ΤΥΦΛΩΝ -Π.Ε ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- X97N - ΑΕΡ/ΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ [EXPRESS]-[ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)] / AER/NAS ATHINON - ST.ELLINIKO [EXPRESS]-[NIGHTLINE (KIKLIKI)]/ Πρόγραμμα
- 025 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ - ΠΡΟΦ. ΔΑΝΙΗΛ/ Πρόγραμμα
- 527Λ - ΠΕΥΚΗ - ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ (ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΛΑΙΚΗΣ ΛΑΙΚΗΣ)/ Πρόγραμμα
- 324 - ΑΝΘΟΥΣΑ - ΠΑΛΛΗΝΗ - ΚΑΝΤΖΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 861Β - ΕΛΕΥΣΙΝΑ – ΜΑΝΔΡΑ - ΒΙΛΙΑ - ΕΡΥΘΡΕΣ/ Πρόγραμμα
- 214 - ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ / ZODOXOS PIGI - AKADIMIA/ Πρόγραμμα
- 642 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ - ΠΕΥΚΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 524 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΛΙΤΕΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / ST. KIFISIA - POLITEIA/ Πρόγραμμα
- 116 - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΚΙΤΣΙ/ Πρόγραμμα
- 706 - ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ- ΙΛΙΟΝ (ΜΕΣΩ Λ. ΑΝ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα
- 725 - ΑΧΑΡΝΑΙ (ΜΕΣΟΝΥΧΙ) - ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (ΠΛ.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ)/ Πρόγραμμα
- Β15 - ΣΤ. ΛΑΡΙΣΗΣ - ΠΑΛΑΤΑΚΙ/ Πρόγραμμα
- 054 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΛΑΜΠΡΙΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) / PERISSOS - LABRINI - OMONOIA/ Πρόγραμμα
- 300 - ΠΛ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ - ΤΖΑΝΕΙΟ (ΚΥΚΛΙΚΗ)/ Πρόγραμμα