לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 305 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) יש 52 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית העם ומסתיים בבר לב 2.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 305 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: אבו סנאן←תעשיון בר לב (52 תחנות)
הצגה על מפהשינוי כיוון
בית העם
צפה בלוח הזמנים המלא
נאבי זכריא
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת חיילים אלח'רוב/כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
תחנת חשמל/שכונת חיילים אלח'רוב
צפה בלוח הזמנים המלא
אולם ספורט/שכנות חיילים אלח'רוב
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת חיילים אלח'רוב/אמצע
צפה בלוח הזמנים המלא
שכונת חיילים אלח'רוב/כיכר
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן חיילים משוחררים ג
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן חיילים משוחררים ד
צפה בלוח הזמנים המלא
כיכר הנביא
צפה בלוח הזמנים המלא
עומדאן סעד
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים
צפה בלוח הזמנים המלא
חניון אגד
צפה בלוח הזמנים המלא
רח 105/כיכר
צפה בלוח הזמנים המלא
מועצה
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן/כיכר השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
רח 120/מינימרקט
צפה בלוח הזמנים המלא
קופת חולים מכבי
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר
צפה בלוח הזמנים המלא
כפר יאסיף/מרכז מסחרי
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף כפר יאסיף צפון
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן סולטאן באשא א
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן סולטאן באשא ב
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן סולטאן באשא ג
צפה בלוח הזמנים המלא
אבו סנאן סולטאן באשא ד
צפה בלוח הזמנים המלא
בית אבות ס.נ.א
צפה בלוח הזמנים המלא
דידבה
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז קהילתי ב
צפה בלוח הזמנים המלא
קופ''ח כללית
צפה בלוח הזמנים המלא
מרכז קהילתי אנגליקני
צפה בלוח הזמנים המלא
מסגד סולימאן אל ח'אג'
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת ירכא/ג'וליס
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף טל אל
צפה בלוח הזמנים המלא
בנק מרכנתיל
צפה בלוח הזמנים המלא
בית ספר אל נור/302
צפה בלוח הזמנים המלא
ח'לת אלפיס
צפה בלוח הזמנים המלא
אלג'למה
צפה בלוח הזמנים המלא
הכיכר
צפה בלוח הזמנים המלא
שוק שינאווי
צפה בלוח הזמנים המלא
425/411
צפה בלוח הזמנים המלא
411/425
צפה בלוח הזמנים המלא
טיפת חלב
צפה בלוח הזמנים המלא
בי''ס אל נור/גדידה מכר
צפה בלוח הזמנים המלא
המרכז הישן
צפה בלוח הזמנים המלא
בנק מרכנתיל
צפה בלוח הזמנים המלא
מסעף גדידה
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת יאסיף
צפה בלוח הזמנים המלא
צומת אחיהוד
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. רכבת אחיהוד/רציפים
צפה בלוח הזמנים המלא
בר לב/כניסה
צפה בלוח הזמנים המלא
בר לב א
צפה בלוח הזמנים המלא
בר לב 2
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 305
מתי מתחיל לפעול קו 305?
קו 305 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 305 מפסיק לעבוד?
קו 305 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 305?
כדי לראות מתי קו אבו סנאן←תעשיון בר לב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבו סנאן←תעשיון בר לב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבו סנאן←תעשיון בר לב (אבו סנאן←תעשיון בר לב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 305 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 305 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 305 של נתיב אקספרס (Nateev Express) - אבו סנאן←תעשיון בר לב
קו 305 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:10 - 21:10
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:10 - 21:10
60 - 120
ב׳
06:10 - 21:10
60 - 120
ג׳
06:10 - 21:10
60
ד׳
06:10 - 21:10
60
ה׳
06:10 - 21:10
60
ו׳
08:10 - 14:30
180 - 200
ש׳
22:45
יציאה אחת ביום
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל305 (מ בית העם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 305
תעריף הנסיעה ב305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
305 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 305 היא בית העם והתחנה האחרונה היא בר לב 2.
קו 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 305. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 305.
קו 305 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 305 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 305 (אבו סנאן←תעשיון בר לב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 305 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 305 ב-ישראל