קו 50
דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 50 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) יש 39 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך מנחם בגין/מסוף ומסתיים בעירייה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 50 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה (39 תחנות)
דרך מנחם בגין/מסוף
אסתר המלכה/שרה אמנו
שבטי ישראל/אסתר המלכה
שבטי ישראל/לוי
אולפנה/לוי
נחל צלמון /יצחק רבין
נחל צלמון/נחל זוהר
נחל צין /נחל שורק
עמק יזרעאל/נחל צין
מרכז שרבט/עמק החולה
נחל געתון /עמק החולה
נחל בזק/נחל געתון
נחל געתון /נחל דליה
עמק דותן/נחל געתון
בריכה/עמק דותן
כליל החורש/עמק דותן
עמק דותן/לבונה
עמק דותן/עמק החולה
שדרות החשמונאים/לב העיר
עמק זבולון/יגאל ידין
בי''ס ממלכתי ט'
חיים ברלב/משה דיין
דוד אלעזר /מרדכי מקלף
מרדכי (מוטה) גור/דוד אלעזר
מרדכי (מוטה) גור/חטיבת הראל
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
יחזקאל הנביא/עמק בית שאן
עמק האלה /הלוח העברי
דבורה הנביאה/עמק האלה
עמק האלה/גינות האלה
עמק האלה/אליהו הנביא
זכריה הנביא/עמק האלה
אליהו הנביא/עמק האלה
אליהו הנביא/הנביאים
משה דיין/עמק בית שאן
שדרות החשמונאים
דם המכבים/צאלון
דם המכבים/חיננית
עירייה
שאלות ותשובות לגבי קו 50
מתי מתחיל לפעול קו 50?
קו 50 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 50 מפסיק לעבוד?
קו 50 מפסיק לפעול ב-16:20 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 50?
כדי לראות מתי קו דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 50 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 50 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 50 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 50 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 50
קו 50 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 16:20 | 20 - 30 |
ב׳ | 20:30 - 23:45 | 45 - 60 |
ג׳ | 05:30 - 23:30 | 15 - 30 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 30 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:20 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:30 - 23:45 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל50 (מ דרך מנחם בגין/מסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 50
תעריף הנסיעה ב50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
50 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 50 היא דרך מנחם בגין/מסוף והתחנה האחרונה היא עירייה.
קו 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 50. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 50.
מעקב אחר קו האוטובוס 50 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 50 (דרך מנחם בגין/מסוף←עירייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 50 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 50 ב-ישראל
50 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 21 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 263 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-10/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 80 - תפוז/האתרוג-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 139 - ת.רכבת ספיר-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 641 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->האופן/החרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 45 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 88 - תשרי/חשון-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/אסתר המלכה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים