קו 609
נתניה←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 609 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 609 (נתניה←רעננה) יש 41 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית נתניה/רציפים ומסתיים בת. רכבת רעננה מערב/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 609 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נתניה←רעננה (41 תחנות)
ת. מרכזית נתניה/רציפים
שד. בנימין/שד. ירושלים
שדרות בנימין/טשרניחובסקי
שד. בן אב''י/שד. בנימין
שד. בנימין/שלום שבזי
בן צבי/הגר''א
בן צבי/פלוגת מכבי
הנביאים/שד. בן צבי
בן צבי/גרנבוים
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
בית חרושת טבע
שד. גיבורי ישראל/התרופה
שדרות גיבורי ישראל/הבונים
שד. גיבורי ישראל/האומנות
איקאה/שדרות גיבורי ישראל
צומת אביר
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת בית יהושע
תל יצחק
כביש 553/דרך רבין
מחלף דרור לדרום
בית סוהר השרון/הדרים
מחלף הדרים
צומת בני ציון
מחלף בצרה
מחלף רעננה צפון
בית המילניום/התדהר
התעשייה/זרחין
קניון רננים
התעשייה/רננים
עתידים/היצירה
קרן היסוד/וייצמן
קרן היסוד/הקוממיות
קרן היסוד/ההסתדרות
קרן היסוד/גולומב
אחוזה/מוצקין
אחוזה/מגדל
אחוזה/עציון
בית לוינשטיין/אחוזה
פארק רעננה מערב
ת. רכבת רעננה מערב/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 609
מתי מתחיל לפעול קו 609?
קו 609 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 609 מפסיק לעבוד?
קו 609 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 609?
כדי לראות מתי קו נתניה←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נתניה←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 609 (נתניה←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נתניה←רעננה (נתניה←רעננה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 609 של מטרופולין (Metropoline) פעיל בערב פסח וחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 609 עשויות להשתנות בערב פסח וחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 609 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 609 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 609
קו האוטובוס 609, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 60 |
ב׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 60 |
ג׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 60 |
ד׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 60 |
ה׳ | 06:00 - 22:00 | 20 - 60 |
ו׳ | 06:30 - 15:00 | 90 - 150 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל609 (מ ת. מרכזית נתניה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 609 (נתניה←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 609
תעריף הנסיעה ב609 (נתניה←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
609 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 609 היא ת. מרכזית נתניה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רעננה מערב/הורדה.
קו 609 (נתניה←רעננה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 609. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 609.
מעקב אחר קו האוטובוס 609 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 609 (נתניה←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 609 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 609 ב-ישראל
609 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 369 - מסוף קסטינה-מלאכי לדרום-באר טוביה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-14/ לוח זמנים
- 37 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-1#/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 687 - שכונה 4-שגב שלום<->מכללת אחוה-באר טוביה-1#/ לוח זמנים
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 12 - התעשייה/סדן-ערד<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-2#/ לוח זמנים
- 78 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 75 - פעמי אביב/ברכת עם-גבעת ח''ן<->בית ספר ישורון/קלאוזנר-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 453 - שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים<->ישיבת הר''ן/רבי יהודה הנשיא-אלעד-20/ לוח זמנים
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 444 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 145 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-1#/ לוח זמנים
- 68 - כלא נפחא-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 8 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים
- 525 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->קניון איילון-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 270 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-10/ לוח זמנים