לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 70 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 70 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 58 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 70 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
צפה על גבי מפה
כיוון: ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (58 תחנות)
הצגה על מפהצפה בכיוון
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
צפה בלוח הזמנים המלא
ביג שער העיר
צפה בלוח הזמנים המלא
פורטק
צפה בלוח הזמנים המלא
נשר מרכז קניות
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך בר יהודה/הביטחון
צפה בלוח הזמנים המלא
בר יהודה/ישורון
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך השלום/פרץ
צפה בלוח הזמנים המלא
היכל התרבות/דרך השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך השלום/מרכז תל חנן
צפה בלוח הזמנים המלא
פרץ/הברוש
צפה בלוח הזמנים המלא
הברוש/יעל
צפה בלוח הזמנים המלא
תיכון מקיף/הברוש
צפה בלוח הזמנים המלא
צה''ל/האורן
צפה בלוח הזמנים המלא
האורן/צה''ל
צפה בלוח הזמנים המלא
האורן/החצב
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/החצב
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/קרן היסוד
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן היסוד/פרץ
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן היסוד/משה
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/שביל הטף
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/נתיב הטרשים
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף/נתיב הטרשים
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף א
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף ב
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף ג
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף/ההשכלה
צפה בלוח הזמנים המלא
החלוצים/יפה נוף
צפה בלוח הזמנים המלא
החלוצים/האילנות
צפה בלוח הזמנים המלא
קיבוץ גלויות/סימטת הבריכה
צפה בלוח הזמנים המלא
קיבוץ גלויות/הרקפות
צפה בלוח הזמנים המלא
הרקפות/קיבוץ גלויות
צפה בלוח הזמנים המלא
הרקפות/הכלניות
צפה בלוח הזמנים המלא
העליה/הכלניות
צפה בלוח הזמנים המלא
העליה/האילנות
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף א
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף ב
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף ג
צפה בלוח הזמנים המלא
יפה נוף/המעפילים
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/הותיקים
צפה בלוח הזמנים המלא
המגינים/דרך משה
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך משה/קרן היסוד
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן היסוד/דרך משה
צפה בלוח הזמנים המלא
קרן היסוד/פרץ
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/פרץ
צפה בלוח הזמנים המלא
ששת הימים/האורן
צפה בלוח הזמנים המלא
גן ציבורי/האורן
צפה בלוח הזמנים המלא
האורן
צפה בלוח הזמנים המלא
האורן/הברוש
צפה בלוח הזמנים המלא
הברוש/פרץ
צפה בלוח הזמנים המלא
פרץ/דרך השלום
צפה בלוח הזמנים המלא
דרך השלום/מרכז תל חנן
צפה בלוח הזמנים המלא
עמק הכרמל
צפה בלוח הזמנים המלא
ספורטק
צפה בלוח הזמנים המלא
נשר מרכז קניות
צפה בלוח הזמנים המלא
פורטק
צפה בלוח הזמנים המלא
צ'ק פוסט
צפה בלוח הזמנים המלא
ההסתדרות/צומת הקריות
צפה בלוח הזמנים המלא
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
צפה בלוח הזמנים המלא
שאלות ותשובות לגבי קו 70
מתי מתחיל לפעול קו 70?
קו 70 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 70 מפסיק לעבוד?
קו 70 מפסיק לפעול ב-12:20 בשישי
מתי מגיע קו 70?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 70 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 70 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 70 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 70 של אגד (Egged) - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
קו האוטובוס 70, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 18:30
יום
שעות הפעילות
תדירות (דק')
א׳
06:30 - 18:30
20 - 30
ב׳
06:30 - 18:30
20 - 30
ג׳
06:30 - 18:30
20 - 30
ד׳
06:30 - 18:30
20 - 30
ה׳
06:30 - 18:30
20 - 30
ו׳
08:20 - 12:20
30
ש׳
לא פעיל
לא פעיל
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל70 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 70 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 70
תעריף הנסיעה ב70 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
אפליקציית הניידות העירונית הפופולארית ביותר ב-ישראל.
תכנון מסלול, זמני הגעה מעודכנים, התראות שירות, מפות ועוד
70 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 70 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 70 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 70. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 70.
קו 70 בסביבתי
מעקב אחר קו האוטובוס 70 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 70 (ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 70 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 70 ב-ישראל